Back

 / Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Uherské Hradiště, Kategorie III a IV

Uherské Hradiště (9. 5. 2019)

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 9.5.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie NagyováNatálie Nagyová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
04 10.19 09.5009.9809.6609.9810.190.00.0
2 Lucie ProuzováLucie Prouzová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
04 09.03 08.9209.0308.9709.03-0.00.0
3 Kateřina StrommerováKateřina Strommerová
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
04 08.61 -07.4908.4208.4208.610.00.0
4 Timea ZlatníkováTimea Zlatníková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
04 08.39 08.1107.7008.3908.3908.210.00.0
5 Lenka LibrováLenka Librová
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
04 08.38 07.6508.0808.0208.0808.380.00.0
6 Eliška KolůchováEliška Kolůchová
Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A
03 08.05 07.1607.3008.0508.05x0.00.0
7 Radka KedrováRadka Kedrová
ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A
03 08.00 07.4307.8608.0008.00-0.00.0
8 Tereza OlejníkováTereza Olejníková
Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A
04 07.99 07.0507.3507.9907.9905.100.00.0
9 Tereza KadlčkováTereza Kadlčková
ZŠ HlukZŠ Hluk
04 07.87 07.8707.5507.2407.8707.420.00.0
10 Barbora KedrňováBarbora Kedrňová
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
03 07.62 07.3307.6207.6107.6207.560.00.0
11 Marcela MihálováMarcela Mihálová
ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany
04 07.38 06.6007.3807.0607.3807.330.00.0
12 Rebeca OrosRebeca Oros
ZŠ HlukZŠ Hluk
04 07.26 07.0907.0007.2607.2606.930.00.0
13 Sára HložkováSára Hložková
ZŠ HlukZŠ Hluk
05 07.10 07.1006.7007.0807.1006.950.00.0
14 Eliška UrbanováEliška Urbanová
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
04 06.98 06.98-05.8706.9806.700.00.0
15 Veronika LukašíkováVeronika Lukašíková
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
04 06.87 06.6706.8706.6306.8706.520.00.0
16 Adriana PomykalováAdriana Pomykalová
ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher...
05 06.85 06.8506.5306.6406.85-0.00.0
17 Aneta HrubáAneta Hrubá
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
05 06.81 05.3206.8106.1006.81-0.00.0
18 Nela ŠevčíkováNela Ševčíková
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
04 06.74 06.7405.7505.1006.7405.540.00.0
19 Klára TomikováKlára Tomiková
Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A
03 06.68 06.6806.6006.4706.6806.420.00.0
20 Lucie ŠimoníkováLucie Šimoníková
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
05 06.29 05.3906.2905.6306.2905.740.00.0
21 Kristýna PoláškováKristýna Polášková
ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher...
04 06.28 06.2804.8305.1906.2805.890.00.0
22 Kamila SochorcováKamila Sochorcová
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
03 06.21 06.2105.7005.0906.2105.220.00.0
23 Kateřina HladišováKateřina Hladišová
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
04 06.09 05.1905.7406.0906.0905.440.00.0
24 Natálie BartasováNatálie Bartasová
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
04 05.84 05.84x05.3905.84-0.00.0
25 Eliška ProcházkováEliška Procházková
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
05 05.75 04.7205.7505.4805.7505.720.00.0
26 Lucie GajdošíkováLucie Gajdošíková
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
04 05.68 05.2505.6705.6805.6804.720.00.0
27 Anna HolcnerováAnna Holcnerová
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
05 05.31 x04.9804.8504.9805.310.00.0
28 Blanka GajdošováBlanka Gajdošová
ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher...
04 04.98 04.9804.3704.7104.9804.670.00.0
29 Anna KlígerováAnna Klígerová
ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany
05 04.88 04.8804.6504.8504.8804.760.00.0
30 Veronika VráblíkováVeronika Vráblíková
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
03 04.43 04.43-04.4004.43-0.00.0
Celkem 30 závodníků