Back

 / Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Uherské Hradiště, Kategorie III a IV

Uherské Hradiště (9. 5. 2019)

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 3 2:38.25
2 Adéla ŠupinováAdéla Šupinová 04 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 4 3:02.87
3 Barbora FornůskováBarbora Fornůsková 03 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 6 3:04.46
4 Nikita ŠumerováNikita Šumerová 05 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 10 3:10.82
5 Johana TrnkováJohana Trnková 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 7 3:11.22
6 Pavla NavláčilováPavla Navláčilová 03 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 2 3:14.29
7 Anežka GrebeníčkováAnežka Grebeníčková 03 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 9 3:38.90
8 Jana PospěchováJana Pospěchová 03 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 5 3:42.41
9 Tereza ZsigmondováTereza Zsigmondová 05 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 1 3:54.37
Lucie BříštělováLucie Bříštělová 05 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 8 DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petra ČechováPetra Čechová 03 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 8 2:39.08
2 Kateřina MojžíšováKateřina Mojžíšová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1 2:48.15
3 Šárka ŠaňákováŠárka Šaňáková 04 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 2 2:49.02
4 Klára KaňovskáKlára Kaňovská 03 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 10 2:51.16
5 Veronika DaňkováVeronika Daňková 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 9 2:55.92
6 Anna GregůrkováAnna Gregůrková 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 6 3:05.36
7 Tereza KovářováTereza Kovářová 04 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 7 3:07.99
8 Sona HarantováSona Harantová 04 ZŠ HlukZŠ Hluk 5 3:12.66
9 Sára HložkováSára Hložková 05 ZŠ HlukZŠ Hluk 4 3:14.72
10 Adéla MáčalíkováAdéla Máčalíková 04 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 3 3:34.98
Celkem 10 závodníků
Běh 03 (čt, 9.5.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza SmetanováTereza Smetanová 05 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 5 3:05.86
2 Barbora MiklášováBarbora Miklášová 04 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 4 3:08.24
3 Daniela PopelkováDaniela Popelková 05 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 7 3:15.00
4 Nela ŠevčíkováNela Ševčíková 04 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 1 3:16.28
5 Marie JandoušováMarie Jandoušová 04 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 8 3:21.97
6 Esti SochorcováEsti Sochorcová 04 ZŠ HlukZŠ Hluk 2 3:24.95
7 Adriana MalinováAdriana Malinová 03 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 6 3:45.66
Anna ModlíkováAnna Modlíková 04 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 3 2:38.25
2 Petra ČechováPetra Čechová 03 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 8 2:39.08
3 Kateřina MojžíšováKateřina Mojžíšová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1 2:48.15
4 Šárka ŠaňákováŠárka Šaňáková 04 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 2 2:49.02
5 Klára KaňovskáKlára Kaňovská 03 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 10 2:51.16
6 Veronika DaňkováVeronika Daňková 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 9 2:55.92
7 Adéla ŠupinováAdéla Šupinová 04 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 4 3:02.87
8 Barbora FornůskováBarbora Fornůsková 03 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 6 3:04.46
9 Anna GregůrkováAnna Gregůrková 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 6 3:05.36
10 Tereza SmetanováTereza Smetanová 05 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 5 3:05.86
11 Tereza KovářováTereza Kovářová 04 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 7 3:07.99
12 Barbora MiklášováBarbora Miklášová 04 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 4 3:08.24
13 Nikita ŠumerováNikita Šumerová 05 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 10 3:10.82
14 Johana TrnkováJohana Trnková 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 7 3:11.22
15 Sona HarantováSona Harantová 04 ZŠ HlukZŠ Hluk 5 3:12.66
16 Pavla NavláčilováPavla Navláčilová 03 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 2 3:14.29
17 Sára HložkováSára Hložková 05 ZŠ HlukZŠ Hluk 4 3:14.72
18 Daniela PopelkováDaniela Popelková 05 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 7 3:15.00
19 Nela ŠevčíkováNela Ševčíková 04 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 1 3:16.28
20 Marie JandoušováMarie Jandoušová 04 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 8 3:21.97
21 Esti SochorcováEsti Sochorcová 04 ZŠ HlukZŠ Hluk 2 3:24.95
22 Adéla MáčalíkováAdéla Máčalíková 04 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 3 3:34.98
23 Anežka GrebeníčkováAnežka Grebeníčková 03 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 9 3:38.90
24 Jana PospěchováJana Pospěchová 03 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 5 3:42.41
25 Adriana MalinováAdriana Malinová 03 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 6 3:45.66
26 Tereza ZsigmondováTereza Zsigmondová 05 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 1 3:54.37
Lucie BříštělováLucie Bříštělová 05 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 8 DNS
Anna ModlíkováAnna Modlíková 04 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 3 DNS