Back

 / Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Uherské Hradiště, Kategorie III a IV

Uherské Hradiště (9. 5. 2019)

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (čt, 9.5.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj SemančíkMatěj Semančík
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto...
03 13.15 x12.7213.1513.15x0.00.0
2 Michael KřapaMichael Křapa
ZŠ HlukZŠ Hluk
04 10.99 10.6909.9710.9910.9910.600.00.0
3 Petr BobčíkPetr Bobčík
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto...
04 10.99 10.1010.9909.3810.9910.530.00.0
4 Petr KusinPetr Kusin
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
04 10.50 09.8510.4810.5010.5009.770.00.0
5 Marek ŽakMarek Žak
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
04 10.47 10.2610.2910.1810.2910.470.00.0
6 David KapsaDavid Kapsa
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
04 10.40 10.1710.4010.3310.4010.390.00.0
7 Filip JozefákFilip Jozefák
ZŠ HlukZŠ Hluk
04 09.88 09.5009.8809.7209.8809.600.00.0
8 František BlažíčekFrantišek Blažíček
Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A
03 09.66 08.7509.4109.3109.4109.660.00.0
9 Jakub ŠimekJakub Šimek
Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A
03 09.59 08.6209.5908.7009.5908.430.00.0
10 Matěj SnopekMatěj Snopek
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
03 09.45 09.3909.0209.4509.4509.350.00.0
11 Ludvík NovákLudvík Novák
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
04 09.43 09.4308.7509.0509.4309.320.00.0
12 David StojaspalDavid Stojaspal
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
04 09.41 08.4209.1809.4109.4108.800.00.0
13 Lukáš SovišLukáš Soviš
ZŠ HlukZŠ Hluk
05 09.36 09.3508.7109.3609.3608.980.00.0
14 Dominik NovotnýDominik Novotný
ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher...
04 09.15 08.5309.0609.1509.1508.840.00.0
15 Patrik BídaPatrik Bída
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
03 09.12 09.1208.8508.8709.1208.900.00.0
16 Martin HladišMartin Hladiš
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
04 08.94 08.5307.9708.8508.8508.940.00.0
17 Vojtěch BirošVojtěch Biroš
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
03 08.84 07.5108.4208.3008.4208.840.00.0
18 Adam HlůšekAdam Hlůšek
ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh
04 08.77 08.0308.6808.5508.6808.770.00.0
19 Ondřej DaníčekOndřej Daníček
ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher...
05 08.77 08.7708.3607.7508.7707.720.00.0
20 Dominik BlahaDominik Blaha
Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A
03 08.70 08.2907.6908.7008.7008.210.00.0
21 Viktor JelénekViktor Jelének
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
04 08.60 08.2808.6008.2608.60x0.00.0
22 Lukáš BorusíkLukáš Borusík
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
04 08.58 06.9807.7008.5808.5807.700.00.0
23 Marek TománekMarek Tománek
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
04 08.56 08.4008.2808.4308.4308.560.00.0
24 Martin GaluškaMartin Galuška
ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh
03 08.30 07.6608.0008.3008.3007.780.00.0
25 Štěpán KolajaŠtěpán Kolaja
ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany
04 08.13 08.1308.1207.9408.1307.700.00.0
26 Jan ŠobáňJan Šobáň
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
04 08.10 07.36x08.1008.1007.770.00.0
27 Michal PavlíčekMichal Pavlíček
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
04 08.04 08.0108.0407.6508.0407.830.00.0
28 Adam BuriánAdam Burián
ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh
03 07.62 06.9407.4507.6207.6206.720.00.0
29 Michal HlaváčMichal Hlaváč
ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany
03 07.35 07.2506.6607.3507.3506.750.00.0
30 David EliášDavid Eliáš
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
03 07.16 06.4207.1606.8007.1606.850.00.0
Celkem 30 závodníků