Back

 / Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Uherské Hradiště, Kategorie III a IV

Uherské Hradiště (9. 5. 2019)

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam JakubíčekAdam Jakubíček 05 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 6 3:27.10
2 Petr TitzPetr Titz 06 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 7 3:39.19
3 Adam GuričaAdam Guriča 06 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 10 3:41.36
4 Ondřej HubáčekOndřej Hubáček 07 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 1 3:41.89
5 Jakub HověžákJakub Hověžák 06 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 9 3:46.18
6 Daniel MalušDaniel Maluš 05 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 2 4:00.93
7 Patrik StuchlíkPatrik Stuchlík 07 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 4 4:02.44
8 Radim ŘíhaRadim Říha 05 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 5 4:03.48
9 Matěj PančíkMatěj Pančík 07 ZŠ HlukZŠ Hluk 8 4:07.43
10 Jan KrystoňJan Krystoň 06 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 3 4:14.48
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub VlachynskýJakub Vlachynský 05 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 7 3:03.70
2 Vojtěch KovářVojtěch Kovář 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 6 3:23.53
3 Vojtěch ŠobáňVojtěch Šobáň 05 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 5 3:34.02
4 Daniel NemravaDaniel Nemrava 06 ZŠ HlukZŠ Hluk 1 3:38.61
5 Václav KremrVáclav Kremr 06 ZŠ HlukZŠ Hluk 9 3:39.89
6 Marek VýmolaMarek Výmola 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 10 3:41.66
7 Jan SandánusJan Sandánus 05 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 4 3:42.13
8 Jakub ŠlapalJakub Šlapal 07 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 3 3:49.71
9 Tobiáš OrságTobiáš Orság 07 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 8 3:55.25
10 Martin BrodaMartin Broda 05 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 2 3:59.95
Celkem 10 závodníků
Běh 03 (čt, 9.5.2019 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Šimon KopunecŠimon Kopunec 07 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 9 3:15.86
2 Filip KaláčFilip Kaláč 05 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 2 3:18.54
3 Jan KnotekJan Knotek 05 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 6 3:21.27
4 Adam BětíkAdam Bětík 07 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 8 3:35.16
5 Mikuláš KapsaMikuláš Kapsa 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 3 3:40.24
6 Marek PopelkaMarek Popelka 05 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 4 3:48.22
7 Tomáš ZálešákTomáš Zálešák 06 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 5 4:03.32
Jakub DaňhelJakub Daňhel 05 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 7 DNS
Tomáš HoferekTomáš Hoferek 06 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 1 DNF
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Jakub VlachynskýJakub Vlachynský 05 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 7 3:03.70
2 Šimon KopunecŠimon Kopunec 07 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 9 3:15.86
3 Filip KaláčFilip Kaláč 05 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 2 3:18.54
4 Jan KnotekJan Knotek 05 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 6 3:21.27
5 Vojtěch KovářVojtěch Kovář 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 6 3:23.53
6 Adam JakubíčekAdam Jakubíček 05 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 6 3:27.10
7 Vojtěch ŠobáňVojtěch Šobáň 05 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 5 3:34.02
8 Adam BětíkAdam Bětík 07 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 8 3:35.16
9 Daniel NemravaDaniel Nemrava 06 ZŠ HlukZŠ Hluk 1 3:38.61
10 Petr TitzPetr Titz 06 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 7 3:39.19
11 Václav KremrVáclav Kremr 06 ZŠ HlukZŠ Hluk 9 3:39.89
12 Mikuláš KapsaMikuláš Kapsa 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 3 3:40.24
13 Adam GuričaAdam Guriča 06 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 10 3:41.36
14 Marek VýmolaMarek Výmola 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 10 3:41.66
15 Ondřej HubáčekOndřej Hubáček 07 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 1 3:41.89
16 Jan SandánusJan Sandánus 05 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 4 3:42.13
17 Jakub HověžákJakub Hověžák 06 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 9 3:46.18
18 Marek PopelkaMarek Popelka 05 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 4 3:48.22
19 Jakub ŠlapalJakub Šlapal 07 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 3 3:49.71
20 Tobiáš OrságTobiáš Orság 07 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 8 3:55.25
21 Martin BrodaMartin Broda 05 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 2 3:59.95
22 Daniel MalušDaniel Maluš 05 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 2 4:00.93
23 Patrik StuchlíkPatrik Stuchlík 07 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 4 4:02.44
24 Tomáš ZálešákTomáš Zálešák 06 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 5 4:03.32
25 Radim ŘíhaRadim Říha 05 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 5 4:03.48
26 Matěj PančíkMatěj Pančík 07 ZŠ HlukZŠ Hluk 8 4:07.43
27 Jan KrystoňJan Krystoň 06 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 3 4:14.48
Jakub DaňhelJakub Daňhel 05 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 7 DNS
Tomáš HoferekTomáš Hoferek 06 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 1 DNF