Back

 / Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Uherské Hradiště, Kategorie III a IV

Uherské Hradiště (9. 5. 2019)

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Richard VašíčekRichard Vašíček 04 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 4 4:51.02
2 Prokop ŠkrabálekProkop Škrabálek 04 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 14 5:17.26
3 Jakub SuchýJakub Suchý 04 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 6 5:18.55
4 Jiří PopelkaJiří Popelka 05 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 11 5:19.58
5 Zdeněk OsohaZdeněk Osoha 03 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 8 5:26.38
6 Ondřej TurčínOndřej Turčín 04 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 10 5:27.82
7 Denis ZlámalDenis Zlámal 05 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 12 5:30.98
8 Tadeáš SkálaTadeáš Skála 03 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 13 5:40.26
9 Dominik BlahaDominik Blaha 03 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 2 5:43.18
10 Tomáš BuriánTomáš Burián 03 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 9 5:46.12
11 Michal PavlíčekMichal Pavlíček 04 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 1 5:53.15
12 Adam BuriánAdam Burián 03 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 7 6:14.83
13 Martin PolákMartin Polák 03 ZŠ HlukZŠ Hluk 5 6:30.19
14 Michal HlaváčMichal Hlaváč 03 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 3 6:48.63
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 6 4:13.72
2 Radim PetřvalskýRadim Petřvalský 03 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 4 4:50.35
3 Lukáš MenšíkLukáš Menšík 04 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 2 4:57.30
4 Jan MartinákJan Martinák 03 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 9 5:17.18
5 Šimon NemravaŠimon Nemrava 04 ZŠ HlukZŠ Hluk 11 5:31.18
6 Ondřej PolášekOndřej Polášek 04 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 14 5:31.39
7 Šimon BlahaŠimon Blaha 04 ZŠ HlukZŠ Hluk 12 5:41.86
8 Patrik BídaPatrik Bída 03 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 10 5:56.70
9 Marek VajčnerMarek Vajčner 04 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 1 5:58.91
10 Andrej IlenčíkAndrej Ilenčík 03 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 5 6:02.60
11 Lukáš PrchlíkLukáš Prchlík 04 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 7 6:03.44
12 Richard ChmelaRichard Chmela 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 13 6:04.50
13 Vojtěch BirošVojtěch Biroš 03 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 8 6:04.88
14 David EliášDavid Eliáš 03 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 3 6:38.48
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 6 4:13.72
2 Radim PetřvalskýRadim Petřvalský 03 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 4 4:50.35
3 Richard VašíčekRichard Vašíček 04 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 4 4:51.02
4 Lukáš MenšíkLukáš Menšík 04 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 2 4:57.30
5 Jan MartinákJan Martinák 03 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 9 5:17.18
6 Prokop ŠkrabálekProkop Škrabálek 04 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 14 5:17.26
7 Jakub SuchýJakub Suchý 04 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 6 5:18.55
8 Jiří PopelkaJiří Popelka 05 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 11 5:19.58
9 Zdeněk OsohaZdeněk Osoha 03 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 8 5:26.38
10 Ondřej TurčínOndřej Turčín 04 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 10 5:27.82
11 Denis ZlámalDenis Zlámal 05 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 12 5:30.98
12 Šimon NemravaŠimon Nemrava 04 ZŠ HlukZŠ Hluk 11 5:31.18
13 Ondřej PolášekOndřej Polášek 04 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 14 5:31.39
14 Tadeáš SkálaTadeáš Skála 03 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 13 5:40.26
15 Šimon BlahaŠimon Blaha 04 ZŠ HlukZŠ Hluk 12 5:41.86
16 Dominik BlahaDominik Blaha 03 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 2 5:43.18
17 Tomáš BuriánTomáš Burián 03 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 9 5:46.12
18 Michal PavlíčekMichal Pavlíček 04 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 1 5:53.15
19 Patrik BídaPatrik Bída 03 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 10 5:56.70
20 Marek VajčnerMarek Vajčner 04 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 1 5:58.91
21 Andrej IlenčíkAndrej Ilenčík 03 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 5 6:02.60
22 Lukáš PrchlíkLukáš Prchlík 04 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 7 6:03.44
23 Richard ChmelaRichard Chmela 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 13 6:04.50
24 Vojtěch BirošVojtěch Biroš 03 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 8 6:04.88
25 Adam BuriánAdam Burián 03 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 7 6:14.83
26 Martin PolákMartin Polák 03 ZŠ HlukZŠ Hluk 5 6:30.19
27 David EliášDavid Eliáš 03 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 3 6:38.48
28 Michal HlaváčMichal Hlaváč 03 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 3 6:48.63