Back

 / Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Uherské Hradiště, Kategorie III a IV

Uherské Hradiště (9. 5. 2019)

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 9.5.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip NejezchlebaFilip Nejezchleba
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto...
03 5.58 4.71x5.395.395.580.00.0
2 Matěj SemančíkMatěj Semančík
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto...
03 5.34 x5.055.235.235.340.00.0
3 Martin LežatkaMartin Ležatka
ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher...
04 5.19 5.193.444.805.194.820.00.0
4 Šimon SlavíkŠimon Slavík
ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A
04 5.15 5.154.875.115.15-0.00.0
5 Marek ŽakMarek Žak
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
04 5.12 5.124.654.585.124.860.00.0
6 Karel ManKarel Man
ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher...
03 5.06 x4.825.065.06x0.00.0
7 Lukáš MenšíkLukáš Menšík
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto...
04 4.88 4.88x4.294.884.770.00.0
8 Adam PohlAdam Pohl
ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A
04 4.75 4.564.754.334.75-0.00.0
9 Martin PoláchMartin Polách
ZŠ HlukZŠ Hluk
04 4.71 4.704.584.554.704.710.00.0
10 Radim SlováčekRadim Slováček
Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A
03 4.69 4.644.574.694.694.540.00.0
11 Martin SvobodaMartin Svoboda
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
03 4.69 4.434.043.984.434.690.00.0
12 Jakub ŠimekJakub Šimek
Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A
03 4.63 4.374.634.414.634.570.00.0
13 Adam HlůšekAdam Hlůšek
ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh
04 4.62 3.974.624.534.62x0.00.0
14 Ludvík NovákLudvík Novák
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
04 4.57 4.574.374.124.574.100.00.0
15 Viktor JelénekViktor Jelének
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
04 4.57 x4.57x4.574.190.00.0
16 Lukáš SovišLukáš Soviš
ZŠ HlukZŠ Hluk
05 4.56 4.564.274.334.564.290.00.0
17 Marek ChvatíkMarek Chvatík
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
03 4.54 4.073.974.124.124.540.00.0
18 Filip HabartaFilip Habarta
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
03 4.47 4.464.47x4.474.290.00.0
19 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
03 4.42 4.404.234.294.404.420.00.0
20 Jan MiklášJan Mikláš
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
04 4.41 3.934.094.414.414.100.00.0
21 Adam ŠímaAdam Šíma
ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany
04 4.35 3.944.354.264.35x0.00.0
22 Šimon NemravaŠimon Nemrava
ZŠ HlukZŠ Hluk
04 4.34 4.343.54x4.343.830.00.0
23 Lukáš PrchlíkLukáš Prchlík
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
04 4.31 4.154.314.104.314.280.00.0
24 Jakub JakšíkJakub Jakšík
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
03 4.27 3.964.084.274.274.260.00.0
25 David HadravaDavid Hadrava
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
03 4.27 4.064.27x4.274.070.00.0
26 Martin BereckaMartin Berecka
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
03 4.15 3.054.154.004.154.120.00.0
27 Filip KřapaFilip Křapa
ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh
03 4.15 4.023.894.054.054.150.00.0
28 Michal HendrychMichal Hendrych
ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh
04 4.12 3.824.12x4.123.720.00.0
29 David LežatkaDavid Ležatka
ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher...
04 4.07 4.07xx4.07x0.00.0
30 Jan TvrdoňJan Tvrdoň
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
03 3.97 3.973.913.773.973.760.00.0
31 Zdeněk OsohaZdeněk Osoha
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
03 3.94 3.773.593.743.773.940.00.0
32 Ondřej DudákOndřej Dudák
ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany
04 3.70 3.703.333.343.70x0.00.0
Jakub MíšekJakub Míšek
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
05 DNS
Celkem 33 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 9.5.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šimon PekařŠimon Pekař
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto...
05 5.69 5.69x5.615.695.650.00.0
2 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto...
06 5.15 4.424.814.904.905.150.00.0
3 Petr MeindlschmidPetr Meindlschmid
ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher...
06 5.07 x4.875.075.074.800.00.0
4 Adam SekérAdam Sekér
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
05 4.78 4.784.63x4.784.620.00.0
5 Martin RokytaMartin Rokyta
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
05 4.71 4.71xx4.713.580.00.0
6 Samuel ŠtefánekSamuel Štefánek
ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh
05 4.70 4.484.634.634.634.700.00.0
7 Vojtěch StraňákVojtěch Straňák
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
05 4.62 4.624.614.424.624.550.00.0
8 Šimon HýlŠimon Hýl
ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh
05 4.45 4.454.27x4.45x0.00.0
9 Adam TarabusAdam Tarabus
ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher...
19 4.40 3.974.284.384.384.400.00.0
10 Jan ResslerJan Ressler
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto...
06 4.38 4.384.354.344.384.300.00.0
11 Martin ZálešákMartin Zálešák
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
05 4.32 4.144.21x4.214.320.00.0
12 David ZlínskýDavid Zlínský
ZŠ HlukZŠ Hluk
05 4.27 xx4.114.114.270.00.0
13 Ondřej SlámečkaOndřej Slámečka
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
05 4.20 3.87x4.204.204.100.00.0
14 Martin NemravaMartin Nemrava
ZŠ HlukZŠ Hluk
06 4.18 4.18xx4.184.120.00.0
15 Lukáš KrchňáčekLukáš Krchňáček
Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A
05 4.04 3.933.51x3.934.040.00.0
16 Tomáš TomaňaTomáš Tomaňa
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
05 4.03 3.794.033.304.033.360.00.0
17 Tomáš CharvátTomáš Charvát
ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A
05 4.02 4.023.773.184.023.660.00.0
18 Štěpán MichalcioŠtěpán Michalcio
Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A
05 4.02 xx4.024.023.560.00.0
19 Tomáš MalárTomáš Malár
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
05 3.99 x3.99x3.99x0.00.0
20 Adam JakubíčekAdam Jakubíček
ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany
05 3.95 3.713.713.953.953.890.00.0
21 Jan KrystoňJan Krystoň
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
06 3.94 3.94xx3.943.320.00.0
22 Patrik StuchlíkPatrik Stuchlík
ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh
07 3.93 3.933.803.913.933.180.00.0
23 Daniel NemravaDaniel Nemrava
ZŠ HlukZŠ Hluk
06 3.87 3.693.843.873.873.540.00.0
24 Tomáš HrušákTomáš Hrušák
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
05 3.80 3.343.35x3.353.800.00.0
25 Radim ŘíhaRadim Říha
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
05 3.70 3.47x3.703.703.570.00.0
26 Tomáš MalinaTomáš Malina
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
07 3.59 3.56x3.493.563.590.00.0
27 Tobiáš OrságTobiáš Orság
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
07 3.45 3.453.433.093.453.250.00.0
28 Petr ŽiškaPetr Žiška
ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany
06 3.33 3.163.332.633.333.240.00.0
29 Matěj KarlíkMatěj Karlík
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
05 3.05 3.05xx3.052.460.00.0
Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
05 NM
Pavel JančoPavel Jančo
ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A
06 DNS
Dominik TrojekDominik Trojek
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
05 DNS
Celkem 32 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 9.5.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jessica OndrigováJessica Ondrigová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
04 4.83 4.794.834.754.834.820.00.0
2 Julie MichálkováJulie Michálková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
03 4.52 4.464.504.244.504.520.00.0
3 Nela MikeskováNela Mikesková
Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A
03 4.36 3.914.114.154.154.360.00.0
4 Lucie GrančaiováLucie Grančaiová
Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A
05 4.33 4.053.964.334.334.200.00.0
5 Nikita ŠumerováNikita Šumerová
Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A
05 4.27 4.273.88x4.27x0.00.0
6 Lucie HertlováLucie Hertlová
ZŠ HlukZŠ Hluk
04 4.20 4.203.773.974.203.740.00.0
7 Melanie NovákováMelanie Nováková
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
04 4.14 x4.144.084.144.050.00.0
8 Lucie VaculíkováLucie Vaculíková
ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher...
05 3.90 3.903.63x3.90x0.00.0
9 Tereza SmetanováTereza Smetanová
ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher...
05 3.89 3.803.883.743.883.890.00.0
10 Adéla HorákováAdéla Horáková
ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher...
04 3.89 3.863.623.893.893.850.00.0
11 Marie DedkováMarie Dedková
ZŠ HlukZŠ Hluk
05 3.88 3.662.943.883.883.620.00.0
12 Vanda CharbutováVanda Charbutová
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
03 3.76 3.633.423.763.763.590.00.0
13 Nela ŠevčíkováNela Ševčíková
ZŠ HlukZŠ Hluk
05 3.76 3.763.62x3.76x0.00.0
14 Kateřina StrommerováKateřina Strommerová
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
04 3.75 3.413.593.423.593.750.00.0
15 Amálie PavelkováAmálie Pavelková
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
03 3.73 3.703.533.733.733.430.00.0
16 Barbora FornůskováBarbora Fornůsková
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
03 3.72 2.59x3.443.443.720.00.0
17 Lucie ŠimoníkováLucie Šimoníková
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
05 3.72 3.203.423.183.423.720.00.0
18 Jana KrajčovičováJana Krajčovičová
ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany
03 3.66 3.433.573.523.573.660.00.0
19 Lenka MatušinováLenka Matušinová
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
05 3.64 xx3.633.633.640.00.0
20 Aneta KaláčováAneta Kaláčová
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
04 3.60 3.173.423.603.603.340.00.0
21 Monika SmetanováMonika Smetanová
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
04 3.53 x3.533.353.533.480.00.0
22 Pavla NavláčilováPavla Navláčilová
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
03 3.41 xx3.413.413.190.00.0
23 Anna KlígerováAnna Klígerová
ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany
05 3.16 3.08x3.163.163.110.00.0
24 Jana ZerzáňováJana Zerzáňová
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
05 3.08 x3.08x3.08x0.00.0
25 Tereza ŠothováTereza Šothová
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
04 2.97 2.97x2.602.972.390.00.0
26 Tereza KovářováTereza Kovářová
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
04 2.83 xx2.752.752.830.00.0
27 Karolína PerďochováKarolína Perďochová
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
04 2.82 xxx0.02.820.00.0
Celkem 27 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 9.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
05 4.15 3.893.964.154.153.980.00.0
2 Michaela OndrůškováMichaela Ondrůšková
ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher...
07 4.13 4.133.713.844.13-0.00.0
3 Adéla FuskováAdéla Fusková
ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A
06 4.11 4.113.503.384.11x0.00.0
4 Lucie KřibíkováLucie Křibíková
ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh
05 4.10 3.654.10x4.103.950.00.0
5 Valerie PippalováValerie Pippalová
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
05 4.02 3.863.954.024.023.810.00.0
6 Zuzana KorpasováZuzana Korpasová
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
05 4.01 3.88x3.653.884.010.00.0
7 Magdaléna HubáčkováMagdaléna Hubáčková
ZŠ HlukZŠ Hluk
05 4.00 4.003.933.954.003.750.00.0
8 Tereza PetříkováTereza Petříková
ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh
06 4.00 4.00x3.734.003.850.00.0
9 Markéta HrdinováMarkéta Hrdinová
ZŠ HlukZŠ Hluk
05 3.96 3.673.823.863.863.960.00.0
10 Nela AdámkováNela Adámková
ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher...
06 3.95 3.953.793.743.95-0.00.0
11 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
07 3.92 xx3.883.883.920.00.0
12 Klára ŠkrabalováKlára Škrabalová
Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A
07 3.92 3.853.363.253.853.920.00.0
13 Nikol ValeriánováNikol Valeriánová
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
06 3.90 3.713.853.903.90x0.00.0
14 Ema LapčíkováEma Lapčíková
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
05 3.90 3.90xx3.903.590.00.0
15 Barbora DaňhelováBarbora Daňhelová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
05 3.88 3.723.59x3.723.880.00.0
16 Michaela KalivodováMichaela Kalivodová
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
06 3.87 3.803.873.563.873.740.00.0
17 Rozálie ZemánkováRozálie Zemánková
Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A
05 3.83 3.833.78x3.833.520.00.0
18 Monika ŠišperováMonika Šišperová
ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh
07 3.82 3.82x3.543.822.980.00.0
19 Tereza FuskováTereza Fusková
ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A
06 3.81 x3.693.103.693.810.00.0
20 Zuzana PetrášováZuzana Petrášová
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
05 3.70 3.523.483.703.703.680.00.0
21 Ester KučíkováEster Kučíková
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
06 3.70 3.543.223.703.703.660.00.0
22 Adéla BasovníkováAdéla Basovníková
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
06 3.68 2.953.682.163.68x0.00.0
23 Adéla PotykováAdéla Potyková
Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A
05 3.63 3.37x3.553.553.630.00.0
24 Sára ŠpručkováSára Špručková
ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany
05 3.63 3.543.463.633.633.280.00.0
25 Natálie ŽůrováNatálie Žůrová
ZŠ HlukZŠ Hluk
06 3.57 3.573.503.243.573.090.00.0
26 Barbora MigotováBarbora Migotová
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
05 3.57 3.243.453.423.453.570.00.0
27 Sabina ŠtanglováSabina Štanglová
ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A
07 3.56 x3.563.553.56-0.00.0
28 Eliška KaláčováEliška Kaláčová
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
05 3.56 3.563.233.413.563.510.00.0
29 Zuzana DudkováZuzana Dudková
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
05 3.52 3.263.263.523.523.010.00.0
30 Aneta PálkováAneta Pálková
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
06 3.40 3.35x3.403.403.360.00.0
31 Viktorie StrakováViktorie Straková
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
05 3.40 x2.903.403.40x0.00.0
32 Karolína DonátkováKarolína Donátková
ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany
06 3.14 3.143.013.063.143.010.00.0
33 Martina SmetanováMartina Smetanová
ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher...
06 3.14 x3.14x3.14-0.00.0
34 Michaela FojtíkováMichaela Fojtíková
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
05 3.01 2.903.01x3.01x0.00.0
35 Natálie SlunečkováNatálie Slunečková
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
06 2.87 2.802.402.872.87x0.00.0
Celkem 35 závodníků