Back

 / Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Uherské Hradiště, Kategorie III a IV

Uherské Hradiště (9. 5. 2019)

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 9.5.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.301.341.381.421.461.501.541.581.621.661.70
1 Tomáš KapitánikTomáš Kapitánik
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
03 1.66 ooooooxoxoxooxxx
2 Tomáš HabartaTomáš Habarta
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
03 1.62 ooooxoooxoxoxxx
3 Miloslav KlimešMiloslav Klimeš
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
04 1.54 ooooooxoxxx
4 Jakub MíšekJakub Míšek
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
05 1.54 oooxoooxoxxx
5 Filip JozefákFilip Jozefák
ZŠ HlukZŠ Hluk
04 1.50 ooooooxxx
6 Václav KonečnýVáclav Konečný
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
03 1.46 oooxxooxxx
7 Šimon SlavíkŠimon Slavík
ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A
03 1.46 oxoooxoxxx
8 Prokop ŠkrabálekProkop Škrabálek
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
04 1.46 ooooxxoxxx
9 Jan GregorJan Gregor
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto...
03 1.46 ooxxooxxoxxx
10 Michal KonečnýMichal Konečný
Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A
03 1.46 ooxxoxxoxxoxxx
11= Bohdan StrakaBohdan Straka
ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh
03 1.42 ooxooxxx
11= Ondřej TurčínOndřej Turčín
ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A
04 1.42 oxoooxxx
13 Šimon KrálíčekŠimon Králíček
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
04 1.42 xoooxo-
14 Denis ZlámalDenis Zlámal
ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher...
05 1.42 ooxxoxoxxx
15= Jakub LazeckýJakub Lazecký
Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A
03 1.42 oooxxoxxx
15= Adam PohlAdam Pohl
ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A
04 1.42 oooxxoxxx
17= Michal HendrychMichal Hendrych
ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh
04 1.38 oxooxxx
17= Michael KřapaMichael Křapa
ZŠ HlukZŠ Hluk
04 1.38 xoooxxx
19= Martin BereckaMartin Berecka
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
03 1.38 ooxxoxxx
19= ŠTěpán NemravaŠTěpán Nemrava
ZŠ HlukZŠ Hluk
04 1.38 ooxxoxxx
21 Jiří PopelkaJiří Popelka
ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher...
05 1.38 oxxoxxoxxx
22= Jakub MikolášJakub Mikoláš
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
04 1.34 ooxxx
22= David LežatkaDavid Ležatka
ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher...
04 1.34 ooxxx
24 Filip HabartaFilip Habarta
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
03 1.34 oxoxx
25 Vojtěch OrságVojtěch Orság
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
04 1.34 xoxoxxx
26= Jakub DvorskýJakub Dvorský
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto...
03 1.30 oxxx
26= Tadeáš MalůšTadeáš Malůš
ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh
04 1.30 oxxx
26= Adam ŠímaAdam Šíma
ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany
04 1.30 oxxx
Štěpán KolajaŠtěpán Kolaja
ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany
04 NM
David KapsaDavid Kapsa
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
04 NM
Richard ChmelaRichard Chmela
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
05 NM
Lukáš BorusíkLukáš Borusík
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
04 NM
Celkem 32 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 9.5.2019 - 09:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.101.141.181.221.261.301.341.381.421.461.501.541.59
1 Petr MeindlschmidPetr Meindlschmid
ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher...
06 1.50 oooxoooooooxoxxx
2 Ondřej MachůOndřej Machů
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto...
05 1.50 ooooooooxoxoxoxxx
3 Jakub VašekJakub Vašek
ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany
05 1.50 ooooooxoooxoxxoxxx
4 Vojtěch KovářVojtěch Kovář
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
05 1.46 ooooxooxxooxxooxxx
5 Jakub VlachynskýJakub Vlachynský
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto...
05 1.46 oooooooxooxoxxx
6 Jakub SommerJakub Sommer
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
05 1.46 oooooxooxxoxoxxoxxx
7 Libor StuchlíkLibor Stuchlík
ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh
05 1.42 oooooooooxxx
8= Martin ZálešákMartin Zálešák
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
05 1.38 ooooooxxooxxx
8= Štěpán MichalcioŠtěpán Michalcio
Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A
05 1.38 xoooooxoooxxx
10 Marek UchytilMarek Uchytil
ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher...
05 1.38 oooxxooxoxooxxx
11 Lukáš KučeraLukáš Kučera
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
05 1.38 o-oooxxooxoxx
12 Filip HanáčekFilip Hanáček
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
05 1.34 ooooxooxoxx
13= Matěj KarlíkMatěj Karlík
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
05 1.30 oooooo
13= Štěpán ŠípekŠtěpán Šípek
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto...
06 1.30 ooooooxxx
13= Adam BučekAdam Buček
Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A
06 1.30 o-ooooxxx
16= Tomáš TomaňaTomáš Tomaňa
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
05 1.30 xooooooxxx
16= Tomáš MalárTomáš Malár
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
05 1.30 ooooxooxxx
18 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
05 1.30 oooooxoxxx
19 Sebastian ZelinkaSebastian Zelinka
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
05 1.30 o-ooxoxoxxx
20 Šimon HýlŠimon Hýl
ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh
05 1.26 oooooxxx
21 Martin NemravaMartin Nemrava
ZŠ HlukZŠ Hluk
06 1.26 ooooxxoxxx
22 Jáchym HrudaJáchym Hruda
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
06 1.22 xoooxoxxx
23 Petr VlachynskýPetr Vlachynský
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
06 1.22 xooxoxoxxx
24 Tomáš HrušákTomáš Hrušák
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
05 1.22 oooxxoxxx
25 Václav KremrVáclav Kremr
ZŠ HlukZŠ Hluk
06 1.22 ooxoxxoxxx
26 Patrik VeselýPatrik Veselý
ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh
05 1.18 oooxxx
27 Matěj PančíkMatěj Pančík
ZŠ HlukZŠ Hluk
07 1.18 oxxoxxoxxx
28 Robin PelikánRobin Pelikán
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
06 1.10 oxxx
Tadeáš PeškaTadeáš Peška
ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany
05 NM
Jakub ManJakub Man
ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher...
06 NM
Celkem 30 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 9.5.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.161.201.241.281.321.361.401.451.50
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
04 1.50 ooooooooxoxxx
2 Lucie GrančaiováLucie Grančaiová
Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A
05 1.32 ooxxooxo-
3 Nela MikeskováNela Mikesková
Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A
03 1.28 xooxooxxx
4 Sona HarantováSona Harantová
ZŠ HlukZŠ Hluk
04 1.28 ooxoxoxxx
5 Lucie ProuzováLucie Prouzová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
04 1.28 oooxxoxxx
6 Daniela PopelkováDaniela Popelková
ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher...
05 1.28 oxooxxoxxx
7= Magdaléna JosefíkováMagdaléna Josefíková
ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher...
04 1.24 oooxxx
7= Jana PospěchováJana Pospěchová
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
03 1.24 oooxxx
7= Veronika JančováVeronika Jančová
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
05 1.24 oooxxx
10 Kateřina MojžíšováKateřina Mojžíšová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
04 1.24 ooxoxxx
11= Jana ZerzáňováJana Zerzáňová
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
05 1.24 oxoxoxxx
11= Veronika MacháčkováVeronika Macháčková
ZŠ HlukZŠ Hluk
04 1.24 oxoxoxxx
11= Marie SmutnáMarie Smutná
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
04 1.24 xooxoxxx
11= Aneta HrubáAneta Hrubá
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
05 1.24 oxoxoxxx
15 Kristýna SoldánováKristýna Soldánová
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
04 1.20 xxoxoxxx
16 Aneta KaláčováAneta Kaláčová
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
04 1.20 oxxoxxx
17 Veronika VráblíkováVeronika Vráblíková
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
03 1.20 xoxxoxxx
18= Marie DedkováMarie Dedková
ZŠ HlukZŠ Hluk
05 1.16 oxxx
18= Jana KrajčovičováJana Krajčovičová
ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany
03 1.16 oxxx
18= Kamila SochorcováKamila Sochorcová
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
03 1.16 oxx
21 Monika SmetanováMonika Smetanová
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
04 1.16 xoxxx
22 Tereza ŠothováTereza Šothová
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
04 1.16 xxoxxx
Adriana PomykalováAdriana Pomykalová
ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher...
05 NM
Lucie KydličkováLucie Kydličková
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
04 NM
Lucie BříštělováLucie Bříštělová
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
05 NM
Tereza ZsigmondováTereza Zsigmondová
ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany
05 NM
Celkem 26 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 9.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.061.101.141.181.221.261.301.341.381.40
1 Beáta JochováBeáta Jochová
ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh
06 1.38 ooooooxxoxoxoxxx
2 Hana JančováHana Jančová
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
06 1.34 xooooooxooxxx
3= Ema TurečkováEma Turečková
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
05 1.30 oooooooxxx
3= Vendula MachováVendula Machová
Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A
06 1.30 oooooooxxx
3= Lucie KřibíkováLucie Křibíková
ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh
05 1.30 oooooooxxx
3= Zuzana KrátkáZuzana Krátká
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
05 1.30 oooooooxx
7 Gabriela KadlčkováGabriela Kadlčková
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
05 1.30 ooooxxooxxoxxx
8 Patricie BurdováPatricie Burdová
ZŠ HlukZŠ Hluk
05 1.30 ooxooxoxoxxoxxx
9= Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
05 1.26 ooooooxxx
9= Michaela KadlčkováMichaela Kadlčková
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
05 1.26 ooooooxxx
11= Lucie KučerováLucie Kučerová
ZŠ HlukZŠ Hluk
06 1.26 ooooxooxxx
11= Adriana TrtkováAdriana Trtková
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
06 1.26 oooxoooxxx
13 Michaela BelkováMichaela Belková
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
06 1.26 ooooxoxoxxx
14 Tereza LuxováTereza Luxová
ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher...
06 1.22 oooooxx
15 Tereza MusilováTereza Musilová
Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A
05 1.22 xooxoooxxx
16 Tereza MachalováTereza Machalová
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
06 1.22 ooooxxoxxx
17= Karolína DonátkováKarolína Donátková
ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany
06 1.22 ooxooxxoxxx
17= Adéla BasovníkováAdéla Basovníková
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
06 1.22 ooxooxxoxxx
19 Barbora DaňhelováBarbora Daňhelová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
05 1.18 ooooxx
20 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
05 1.18 oooxo
21= Ema LapčíkováEma Lapčíková
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
05 1.18 oxoxoxoxxx
21= Barbora MigotováBarbora Migotová
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
05 1.18 xooxoxoxxx
23 Lucie KadlčkováLucie Kadlčková
ZŠ HlukZŠ Hluk
07 1.18 oooxxoxxx
24 Linda PoizlováLinda Poizlová
ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany
06 1.18 oxooxxoxxx
25 Nikola LukaštíkováNikola Lukaštíková
ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher...
06 1.10 ooxxx
26= Kristýna PochyláKristýna Pochylá
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
05 1.10 xooxx
26= Agáta NiklováAgáta Niklová
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
05 1.10 xooxxx
26= Šárka OčadlíkováŠárka Očadlíková
Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A
05 1.10 xooxxx
29 Ester KocábováEster Kocábová
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
05 1.06 xoxxx
Simona MaistyszinováSimona Maistyszinová
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
05 NM
Celkem 30 závodníků