Back

 / Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Uherské Hradiště, Kategorie III a IV

Uherské Hradiště (9. 5. 2019)

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ležatka, Ležatka, Man, David Ležatka, Ležatka, Man, David ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 2 29.59
2 Bobčík, Gregor, Nejezchleba, Semančík Bobčík, Gregor, Nejezchleba, Semančík ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 7 31.92
3 Nemrava, Jozefák, Soviš, Polách Nemrava, Jozefák, Soviš, Polách ZŠ HlukZŠ Hluk 3 33.36
4 Dvorský, Menšík, Petřvalský, Vašíček Dvorský, Menšík, Petřvalský, Vašíček ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 4 33.71
5 Křapa, Hlůšek, Galuška, Hendrych Křapa, Hlůšek, Galuška, Hendrych ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 5 34.53
6 Lazecký, Blaha, Konečný, Blažíček Lazecký, Blaha, Konečný, Blažíček Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 6 35.83
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Habarta, Jelének, Kapitánik, Svoboda Habarta, Jelének, Kapitánik, Svoboda ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 7 30.90
2 Králíček, Pavelka, Suchý, Kapsa Králíček, Pavelka, Suchý, Kapsa ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 6 31.68
3 Klimeš, Kusin, Žak, Prchlík Klimeš, Kusin, Žak, Prchlík ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 5 32.42
4 Šimek, Martinák, Slováček, Zatloukal Šimek, Martinák, Slováček, Zatloukal Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 2 32.45
5 Berecka, Jakšík, Mikoláš, Tománek Berecka, Jakšík, Mikoláš, Tománek Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 8 32.85
6 Dudák, Kolaja, Vajčner, Šíma Dudák, Kolaja, Vajčner, Šíma ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 4 34.13
7 Orság, Bída, Konečný, Míšek Orság, Bída, Konečný, Míšek ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 3 34.37
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Ležatka, Ležatka, Man, David Ležatka, Ležatka, Man, David ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 2 29.59
2 Habarta, Jelének, Kapitánik, Svoboda Habarta, Jelének, Kapitánik, Svoboda ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 7 30.90
3 Králíček, Pavelka, Suchý, Kapsa Králíček, Pavelka, Suchý, Kapsa ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 6 31.68
4 Bobčík, Gregor, Nejezchleba, Semančík Bobčík, Gregor, Nejezchleba, Semančík ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 7 31.92
5 Klimeš, Kusin, Žak, Prchlík Klimeš, Kusin, Žak, Prchlík ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 5 32.42
6 Šimek, Martinák, Slováček, Zatloukal Šimek, Martinák, Slováček, Zatloukal Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 2 32.45
7 Berecka, Jakšík, Mikoláš, Tománek Berecka, Jakšík, Mikoláš, Tománek Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 8 32.85
8 Nemrava, Jozefák, Soviš, Polách Nemrava, Jozefák, Soviš, Polách ZŠ HlukZŠ Hluk 3 33.36
9 Dvorský, Menšík, Petřvalský, Vašíček Dvorský, Menšík, Petřvalský, Vašíček ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 4 33.71
10 Dudák, Kolaja, Vajčner, Šíma Dudák, Kolaja, Vajčner, Šíma ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 4 34.13
11 Orság, Bída, Konečný, Míšek Orság, Bída, Konečný, Míšek ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 3 34.37
12 Křapa, Hlůšek, Galuška, Hendrych Křapa, Hlůšek, Galuška, Hendrych ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 5 34.53
13 Lazecký, Blaha, Konečný, Blažíček Lazecký, Blaha, Konečný, Blažíček Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 6 35.83

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Straňák, Vaculík, Mahdal, Karlík Straňák, Vaculík, Mahdal, Karlík ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 7 34.12
2 Tarabus, Meindlschmid, Uchytil, Vít Tarabus, Meindlschmid, Uchytil, Vít ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 4 34.49
3 Titz, Michalcio, Krchňáček, Knotek Titz, Michalcio, Krchňáček, Knotek Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 5 35.19
4 Jakubíček, Žiška, Peška, Vašek Jakubíček, Žiška, Peška, Vašek ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 3 35.80
5 Kalík, Kovář, Bětík, Malár Kalík, Kovář, Bětík, Malár ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 6 36.13
6 Kučera, Svoboda, Tomaňa, Zelinka Kučera, Svoboda, Tomaňa, Zelinka ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 2 36.22
7 Zajíc, Hrušák, Říha, Pelikán Zajíc, Hrušák, Říha, Pelikán Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 8 38.15
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kaláč, Daňhel, Ressler, Machů Kaláč, Daňhel, Ressler, Machů ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 5 33.07
2 Šípek, Dobrovolný, Pekař, Vlachynský Šípek, Dobrovolný, Pekař, Vlachynský ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 3 33.83
3 Štefánek, Stuchlík, Hýl, Plch Štefánek, Stuchlík, Hýl, Plch ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 2 33.92
4 Zálešák, Hruda, Janovský, Výmola Zálešák, Hruda, Janovský, Výmola ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 8 34.83
5 Sekér, Slámečka, Hověžák, Sommer Sekér, Slámečka, Hověžák, Sommer ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 6 35.05
6 Kopunec, Hanáček, Trojek, Vlachynský Kopunec, Hanáček, Trojek, Vlachynský ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 7 35.72
7 Nemrava, Nemrava, Pančík, Kremr Nemrava, Nemrava, Pančík, Kremr ZŠ HlukZŠ Hluk 4 36.80
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Kaláč, Daňhel, Ressler, Machů Kaláč, Daňhel, Ressler, Machů ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 5 33.07
2 Šípek, Dobrovolný, Pekař, Vlachynský Šípek, Dobrovolný, Pekař, Vlachynský ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 3 33.83
3 Štefánek, Stuchlík, Hýl, Plch Štefánek, Stuchlík, Hýl, Plch ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 2 33.92
4 Straňák, Vaculík, Mahdal, Karlík Straňák, Vaculík, Mahdal, Karlík ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 7 34.12
5 Tarabus, Meindlschmid, Uchytil, Vít Tarabus, Meindlschmid, Uchytil, Vít ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 4 34.49
6 Zálešák, Hruda, Janovský, Výmola Zálešák, Hruda, Janovský, Výmola ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 8 34.83
7 Sekér, Slámečka, Hověžák, Sommer Sekér, Slámečka, Hověžák, Sommer ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 6 35.05
8 Titz, Michalcio, Krchňáček, Knotek Titz, Michalcio, Krchňáček, Knotek Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 5 35.19
9 Kopunec, Hanáček, Trojek, Vlachynský Kopunec, Hanáček, Trojek, Vlachynský ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 7 35.72
10 Jakubíček, Žiška, Peška, Vašek Jakubíček, Žiška, Peška, Vašek ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 3 35.80
11 Kalík, Kovář, Bětík, Malár Kalík, Kovář, Bětík, Malár ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 6 36.13
12 Kučera, Svoboda, Tomaňa, Zelinka Kučera, Svoboda, Tomaňa, Zelinka ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 2 36.22
13 Nemrava, Nemrava, Pančík, Kremr Nemrava, Nemrava, Pančík, Kremr ZŠ HlukZŠ Hluk 4 36.80
14 Zajíc, Hrušák, Říha, Pelikán Zajíc, Hrušák, Říha, Pelikán Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 8 38.15

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mojžíšová, Nagyová, Prouzová, Müllerová Mojžíšová, Nagyová, Prouzová, Müllerová ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 3 33.68
2 Horáková, Gajdošová, Vaculíková, Smetanová Horáková, Gajdošová, Vaculíková, Smetanová ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 7 34.97
3 Smutná, Nováková, Máčalíková, Strommerová Smutná, Nováková, Máčalíková, Strommerová ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 5 36.06
4 Kaňovská, Zerzáňová, Urbanová, Šupinová Kaňovská, Zerzáňová, Urbanová, Šupinová Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 2 36.33
5 Trnková, Perďochová, Hrubá, Jančová Trnková, Perďochová, Hrubá, Jančová ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 6 36.57
6 Krajčovičová, Zsigmondová, Mihálová, Šaňáková Krajčovičová, Zsigmondová, Mihálová, Šaňáková ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 4 39.65
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondrigová, Michálková, Vlachynská, Mitanová Ondrigová, Michálková, Vlachynská, Mitanová ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 6 31.32
2 Jandoušová, Olejníková, Mikesková, Šumerová Jandoušová, Olejníková, Mikesková, Šumerová Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 4 35.71
3 Hertlová, Dedková, Sochorcová, Nemravová Hertlová, Dedková, Sochorcová, Nemravová ZŠ HlukZŠ Hluk 2 36.80
4 Čechová, Fornůsková, Charbutová, Procházková Čechová, Fornůsková, Charbutová, Procházková ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 3 36.96
5 Pavelková, Soldánová, Lukašíková, Matušinová Pavelková, Soldánová, Lukašíková, Matušinová ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 7 37.46
6 Kydličková, Bříštělová, Holcnerová, Sochorcová Kydličková, Bříštělová, Holcnerová, Sochorcová ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 5 38.63
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Ondrigová, Michálková, Vlachynská, Mitanová Ondrigová, Michálková, Vlachynská, Mitanová ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 6 31.32
2 Mojžíšová, Nagyová, Prouzová, Müllerová Mojžíšová, Nagyová, Prouzová, Müllerová ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 3 33.68
3 Horáková, Gajdošová, Vaculíková, Smetanová Horáková, Gajdošová, Vaculíková, Smetanová ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 7 34.97
4 Jandoušová, Olejníková, Mikesková, Šumerová Jandoušová, Olejníková, Mikesková, Šumerová Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 4 35.71
5 Smutná, Nováková, Máčalíková, Strommerová Smutná, Nováková, Máčalíková, Strommerová ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 5 36.06
6 Kaňovská, Zerzáňová, Urbanová, Šupinová Kaňovská, Zerzáňová, Urbanová, Šupinová Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 2 36.33
7 Trnková, Perďochová, Hrubá, Jančová Trnková, Perďochová, Hrubá, Jančová ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 6 36.57
8 Hertlová, Dedková, Sochorcová, Nemravová Hertlová, Dedková, Sochorcová, Nemravová ZŠ HlukZŠ Hluk 2 36.80
9 Čechová, Fornůsková, Charbutová, Procházková Čechová, Fornůsková, Charbutová, Procházková ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 3 36.96
10 Pavelková, Soldánová, Lukašíková, Matušinová Pavelková, Soldánová, Lukašíková, Matušinová ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 7 37.46
11 Kydličková, Bříštělová, Holcnerová, Sochorcová Kydličková, Bříštělová, Holcnerová, Sochorcová ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 5 38.63
12 Krajčovičová, Zsigmondová, Mihálová, Šaňáková Krajčovičová, Zsigmondová, Mihálová, Šaňáková ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 4 39.65

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klišíková, Horáková, Slunečková, Machálková Klišíková, Horáková, Slunečková, Machálková ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 4 35.42
2 Radová, Belková, Urbánková, Jančová Radová, Belková, Urbánková, Jančová ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 3 35.81
3 Luxová, Ondrůšková, Lukaštíková, Adámková Luxová, Ondrůšková, Lukaštíková, Adámková ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 6 36.07
4 Mahdalová, Mahdalová, Volná, Kadlčková Mahdalová, Mahdalová, Volná, Kadlčková ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 5 36.55
5 Hrdinová, Burdová, Žůrová, Šimčíková Hrdinová, Burdová, Žůrová, Šimčíková ZŠ HlukZŠ Hluk 8 37.68
6 Trtková, Petrášová, Dudková, Kadlčková Trtková, Petrášová, Dudková, Kadlčková ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 2 37.76
7 Donátková, Sojáková, Poizlová, Špručková Donátková, Sojáková, Poizlová, Špručková ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 7 39.14
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Prášilová, Kusáková, Habartová, Jurčeková Prášilová, Kusáková, Habartová, Jurčeková ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 6 35.49
2 Křibíková, Bažantová, Petříková, Jochová Křibíková, Bažantová, Petříková, Jochová ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 2 35.85
3 Krátká, Kučíková, Turečková, Valeriánová Krátká, Kučíková, Turečková, Valeriánová Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 8 36.13
4 Hanáčková, Kozáková, Očadlíková, Škrabalová Hanáčková, Kozáková, Očadlíková, Škrabalová Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 7 37.01
5 Kaláčová, Honsová, Vaďurová, Basovníková Kaláčová, Honsová, Vaďurová, Basovníková ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 5 37.47
6 Kalivodová, Korpasová, Kadlecová, Pippalová Kalivodová, Korpasová, Kadlecová, Pippalová ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 3 37.59
7 Pálková, Kocábová, Franková, Migotová Pálková, Kocábová, Franková, Migotová ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 4 40.59
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Klišíková, Horáková, Slunečková, Machálková Klišíková, Horáková, Slunečková, Machálková ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 4 35.42
2 Prášilová, Kusáková, Habartová, Jurčeková Prášilová, Kusáková, Habartová, Jurčeková ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 6 35.49
3 Radová, Belková, Urbánková, Jančová Radová, Belková, Urbánková, Jančová ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 3 35.81
4 Křibíková, Bažantová, Petříková, Jochová Křibíková, Bažantová, Petříková, Jochová ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 2 35.85
5 Luxová, Ondrůšková, Lukaštíková, Adámková Luxová, Ondrůšková, Lukaštíková, Adámková ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 6 36.07
6 Krátká, Kučíková, Turečková, Valeriánová Krátká, Kučíková, Turečková, Valeriánová Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 8 36.13
7 Mahdalová, Mahdalová, Volná, Kadlčková Mahdalová, Mahdalová, Volná, Kadlčková ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 5 36.55
8 Hanáčková, Kozáková, Očadlíková, Škrabalová Hanáčková, Kozáková, Očadlíková, Škrabalová Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 7 37.01
9 Kaláčová, Honsová, Vaďurová, Basovníková Kaláčová, Honsová, Vaďurová, Basovníková ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 5 37.47
10 Kalivodová, Korpasová, Kadlecová, Pippalová Kalivodová, Korpasová, Kadlecová, Pippalová ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 3 37.59
11 Hrdinová, Burdová, Žůrová, Šimčíková Hrdinová, Burdová, Žůrová, Šimčíková ZŠ HlukZŠ Hluk 8 37.68
12 Trtková, Petrášová, Dudková, Kadlčková Trtková, Petrášová, Dudková, Kadlčková ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 2 37.76
13 Donátková, Sojáková, Poizlová, Špručková Donátková, Sojáková, Poizlová, Špručková ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 7 39.14
14 Pálková, Kocábová, Franková, Migotová Pálková, Kocábová, Franková, Migotová ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 4 40.59