Back

 / Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústecký kraj, Kategorie III a IV

Ústí nad Labem (21. 5. 2019)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Daniel ŠaldaDaniel Šalda 05 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 7 07.63
1= Tomáš KluďákTomáš Kluďák 03 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 6 07.63
3 Kryštof HloušekKryštof Hloušek 05 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 5 07.64
4 David KöstlDavid Köstl 03 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 4 08.00
5 Michal TrnovecMichal Trnovec 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 3 08.04
6 Miroslav JindraMiroslav Jindra 03 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 2 08.07
7 Jan RottenbornJan Rottenborn 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 1 08.23
8 Matěj FrancMatěj Franc 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 8 08.30
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 4 07.57
2 Vítek PekařVítek Pekař 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 8 07.68
3 Šimon HospodkaŠimon Hospodka 03 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 5 07.83
4 Alois MartínekAlois Martínek 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 7 07.84
5 Matěj LžíčařMatěj Lžíčař 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 6 07.88
6 Jakub KonečnýJakub Konečný 04 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 3 08.02
7 Jakub NavrkalJakub Navrkal 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 2 08.05
8 Denis PolákDenis Polák 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 1 08.28
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal ŽižkaMichal Žižka 03 mgzš jirkovmgzš jirkov 1 07.69
2 Tomáš MajerTomáš Majer 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 8 07.70
3 Nicolas HoffingerNicolas Hoffinger 03 mgzš jirkovmgzš jirkov 3 07.72
4 Tomáš VlčekTomáš Vlček 04 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 2 08.12
5 Pavel ChotěborskýPavel Chotěborský 03 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 6 08.22
6 Jakub FidlerJakub Fidler 05 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 5 08.37
7 Matěj BušinaMatěj Bušina 04 mgzš jirkovmgzš jirkov 4 08.50
8 Tomáš JehlTomáš Jehl 04 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 7 08.61
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 4 07.57
2 Daniel ŠaldaDaniel Šalda 05 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 7 07.63
2 Tomáš KluďákTomáš Kluďák 03 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 6 07.63
4 Kryštof HloušekKryštof Hloušek 05 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 5 07.64
5 Vítek PekařVítek Pekař 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 8 07.68
6 Michal ŽižkaMichal Žižka 03 mgzš jirkovmgzš jirkov 1 07.69
7 Tomáš MajerTomáš Majer 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 8 07.70
8 Nicolas HoffingerNicolas Hoffinger 03 mgzš jirkovmgzš jirkov 3 07.72
9 Šimon HospodkaŠimon Hospodka 03 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 5 07.83
10 Alois MartínekAlois Martínek 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 7 07.84
11 Matěj LžíčařMatěj Lžíčař 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 6 07.88
12 David KöstlDavid Köstl 03 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 4 08.00
13 Jakub KonečnýJakub Konečný 04 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 3 08.02
14 Michal TrnovecMichal Trnovec 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 3 08.04
15 Jakub NavrkalJakub Navrkal 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 2 08.05
16 Miroslav JindraMiroslav Jindra 03 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 2 08.07
17 Tomáš VlčekTomáš Vlček 04 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 2 08.12
18 Pavel ChotěborskýPavel Chotěborský 03 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 6 08.22
19 Jan RottenbornJan Rottenborn 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 1 08.23
20 Denis PolákDenis Polák 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 1 08.28
21 Matěj FrancMatěj Franc 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 8 08.30
22 Jakub FidlerJakub Fidler 05 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 5 08.37
23 Matěj BušinaMatěj Bušina 04 mgzš jirkovmgzš jirkov 4 08.50
24 Tomáš JehlTomáš Jehl 04 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 7 08.61

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 4 08.13
2 Lukáš BartošLukáš Bartoš 05 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 5 08.21
3 Jakub DufekJakub Dufek 06 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 1 08.55
4 Radim ČernýRadim Černý 05 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 3 08.66
5 Adam JaníkAdam Janík 05 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 6 08.71
6 Čeněk TesnerČeněk Tesner 05 eliskaeliska 7 08.74
7 David BeckDavid Beck 05 ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského 8 08.77
8 Usukhbayar GereltturUsukhbayar Gerelttur 05 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 2 09.34
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav SoučekJaroslav Souček 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 2 08.00
2 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček 05 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 1 08.41
3 Lukáš MaleckýLukáš Malecký 05 ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského 5 08.55
4 Vlastimil MatušVlastimil Matuš 05 eliskaeliska 3 08.68
5 Jakub PuchernaJakub Pucherna 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 7 08.70
6 Lukáš HřebíkLukáš Hřebík 06 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 4 08.97
7 Petr VeličkaPetr Velička 06 ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského 8 09.70
Michal ProvazníkMichal Provazník 05 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 5 07.72
2 Jakub LimberskýJakub Limberský 05 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 7 08.11
3 Samuel ŠtichaSamuel Šticha 05 eliskaeliska 1 08.21
4 Daniel KožešníkDaniel Kožešník 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 6 08.35
5 Adam MálekAdam Málek 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 2 08.50
6 Martin DudekMartin Dudek 06 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 4 08.55
7 Petr SladkýPetr Sladký 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 8 08.82
8 Jiří JurčákJiří Jurčák 06 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 3 09.11
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 5 07.72
2 Jaroslav SoučekJaroslav Souček 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 2 08.00
3 Jakub LimberskýJakub Limberský 05 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 7 08.11
4 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 4 08.13
5 Lukáš BartošLukáš Bartoš 05 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 5 08.21
5 Samuel ŠtichaSamuel Šticha 05 eliskaeliska 1 08.21
7 Daniel KožešníkDaniel Kožešník 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 6 08.35
8 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček 05 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 1 08.41
9 Adam MálekAdam Málek 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 2 08.50
10 Jakub DufekJakub Dufek 06 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 1 08.55
10 Lukáš MaleckýLukáš Malecký 05 ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského 5 08.55
10 Martin DudekMartin Dudek 06 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 4 08.55
13 Radim ČernýRadim Černý 05 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 3 08.66
14 Vlastimil MatušVlastimil Matuš 05 eliskaeliska 3 08.68
15 Jakub PuchernaJakub Pucherna 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 7 08.70
16 Adam JaníkAdam Janík 05 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 6 08.71
17 Čeněk TesnerČeněk Tesner 05 eliskaeliska 7 08.74
18 David BeckDavid Beck 05 ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského 8 08.77
19 Petr SladkýPetr Sladký 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 8 08.82
20 Lukáš HřebíkLukáš Hřebík 06 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 4 08.97
21 Jiří JurčákJiří Jurčák 06 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 3 09.11
22 Usukhbayar GereltturUsukhbayar Gerelttur 05 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 2 09.34
23 Petr VeličkaPetr Velička 06 ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského 8 09.70
Michal ProvazníkMichal Provazník 05 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 6 DNS

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana KubrováZuzana Kubrová 04 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 5 08.79
2 Karolína ŠvecováKarolína Švecová 04 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 1 08.80
3 Kristýna LánováKristýna Lánová 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 3 08.82
4 Kristýna StoklasováKristýna Stoklasová 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 6 08.85
5 Tereza ČervínováTereza Červínová 05 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 4 09.27
6 Klára ŠubrtováKlára Šubrtová 04 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 8 09.37
7 Kateřina ŠanderováKateřina Šanderová 03 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 7 09.56
8 Anežka ŠtochlováAnežka Štochlová 04 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 2 09.81
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 8 08.24
2 Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 1 08.41
3 Adéla FoldováAdéla Foldová 04 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 4 08.76
4 Eliška MartínkováEliška Martínková 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 7 08.80
5= Kamila KrpcováKamila Krpcová 05 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 6 09.29
5= Nela NehybováNela Nehybová 03 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 2 09.29
7 Lucie KastnerováLucie Kastnerová 05 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 5 09.50
8 Agáta KestlerováAgáta Kestlerová 05 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 3 09.61
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jennifer HoffingerováJennifer Hoffingerová 03 mgzš jirkovmgzš jirkov 3 08.54
2 Simona PlosováSimona Plosová 04 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 2 08.55
3 Julie HornáJulie Horná 03 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 6 08.97
4 Tereza UngerováTereza Ungerová 04 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 8 09.02
5 Viktorie NovákováViktorie Nováková 05 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 7 09.09
6 Kateřina DrdelováKateřina Drdelová 05 mgzš jirkovmgzš jirkov 5 09.20
7 Tereza DrábkováTereza Drábková 03 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 4 09.33
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 8 08.24
2 Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 1 08.41
3 Jennifer HoffingerováJennifer Hoffingerová 03 mgzš jirkovmgzš jirkov 3 08.54
4 Simona PlosováSimona Plosová 04 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 2 08.55
5 Adéla FoldováAdéla Foldová 04 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 4 08.76
6 Zuzana KubrováZuzana Kubrová 04 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 5 08.79
7 Karolína ŠvecováKarolína Švecová 04 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 1 08.80
7 Eliška MartínkováEliška Martínková 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 7 08.80
9 Kristýna LánováKristýna Lánová 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 3 08.82
10 Kristýna StoklasováKristýna Stoklasová 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 6 08.85
11 Julie HornáJulie Horná 03 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 6 08.97
12 Tereza UngerováTereza Ungerová 04 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 8 09.02
13 Viktorie NovákováViktorie Nováková 05 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 7 09.09
14 Kateřina DrdelováKateřina Drdelová 05 mgzš jirkovmgzš jirkov 5 09.20
15 Tereza ČervínováTereza Červínová 05 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 4 09.27
16 Kamila KrpcováKamila Krpcová 05 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 6 09.29
16 Nela NehybováNela Nehybová 03 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 2 09.29
18 Tereza DrábkováTereza Drábková 03 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 4 09.33
19 Klára ŠubrtováKlára Šubrtová 04 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 8 09.37
20 Lucie KastnerováLucie Kastnerová 05 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 5 09.50
21 Kateřina ŠanderováKateřina Šanderová 03 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 7 09.56
22 Agáta KestlerováAgáta Kestlerová 05 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 3 09.61
23 Anežka ŠtochlováAnežka Štochlová 04 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 2 09.81

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola LaudováNikola Laudová 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 2 09.07
2 Kristýna BarcalováKristýna Barcalová 05 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 3 09.13
3 Kateřina ZajícováKateřina Zajícová 06 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 1 09.22
4 Laura VápeníkováLaura Vápeníková 05 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 4 09.23
5 Adéla ŠvitorkováAdéla Švitorková 05 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 5 09.27
6 Kateřina ŠtěpánkováKateřina Štěpánková 05 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 8 09.55
7 Lucie KadaváLucie Kadavá 07 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,... 7 09.99
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie FišerováNatálie Fišerová 06 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 3 08.78
2 Marie ŠulcováMarie Šulcová 05 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 4 08.84
3= Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 1 09.05
3= Jiřina KindlováJiřina Kindlová 06 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 8 09.05
5= Martina HavlováMartina Havlová 06 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 6 09.43
5= Kateřina KalošováKateřina Kalošová 07 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,... 2 09.43
7 Tereza DohleováTereza Dohleová 06 mgzš jirkovmgzš jirkov 5 09.55
8 Tereza JungwirthováTereza Jungwirthová 06 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 7 10.06
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka PospíšilováŠárka Pospíšilová 15 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 7 08.73
2 Barbora HrabětováBarbora Hrabětová 06 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,... 6 08.87
3 Štěpánka HojdarováŠtěpánka Hojdarová 06 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 3 09.25
4 Jitka DvorščákováJitka Dvorščáková 05 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 5 09.26
5 Jana UstrnulováJana Ustrnulová 05 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 1 09.30
6 Anna SlavíčkováAnna Slavíčková 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 2 09.40
7 Adéla BučkováAdéla Bučková 06 mgzš jirkovmgzš jirkov 4 09.54
8 Klára ŠtréblováKlára Štréblová 07 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 8 09.66
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Šárka PospíšilováŠárka Pospíšilová 15 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 7 08.73
2 Natálie FišerováNatálie Fišerová 06 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 3 08.78
3 Marie ŠulcováMarie Šulcová 05 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 4 08.84
4 Barbora HrabětováBarbora Hrabětová 06 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,... 6 08.87
5 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 1 09.05
5 Jiřina KindlováJiřina Kindlová 06 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 8 09.05
7 Nikola LaudováNikola Laudová 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 2 09.07
8 Kristýna BarcalováKristýna Barcalová 05 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 3 09.13
9 Kateřina ZajícováKateřina Zajícová 06 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 1 09.22
10 Laura VápeníkováLaura Vápeníková 05 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 4 09.23
11 Štěpánka HojdarováŠtěpánka Hojdarová 06 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 3 09.25
12 Jitka DvorščákováJitka Dvorščáková 05 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 5 09.26
13 Adéla ŠvitorkováAdéla Švitorková 05 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 5 09.27
14 Jana UstrnulováJana Ustrnulová 05 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 1 09.30
15 Anna SlavíčkováAnna Slavíčková 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 2 09.40
16 Martina HavlováMartina Havlová 06 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 6 09.43
16 Kateřina KalošováKateřina Kalošová 07 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,... 2 09.43
18 Adéla BučkováAdéla Bučková 06 mgzš jirkovmgzš jirkov 4 09.54
19 Kateřina ŠtěpánkováKateřina Štěpánková 05 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 8 09.55
19 Tereza DohleováTereza Dohleová 06 mgzš jirkovmgzš jirkov 5 09.55
21 Klára ŠtréblováKlára Štréblová 07 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 8 09.66
22 Lucie KadaváLucie Kadavá 07 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,... 7 09.99
23 Tereza JungwirthováTereza Jungwirthová 06 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 7 10.06

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marie ŠulcováMarie Šulcová 05 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 1 1:48.88
2 Adéla FreibergováAdéla Freibergová 07 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,... 5 1:49.68
3 Ellen LeitermannováEllen Leitermannová 06 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 9 1:50.00
4 Adéla VeselkováAdéla Veselková 06 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 2 1:51.84
5 Natálie FišerováNatálie Fišerová 06 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 4 1:56.84
6 Valentýna StudentováValentýna Studentová 06 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 11 2:00.02
7 Adéla BučkováAdéla Bučková 06 mgzš jirkovmgzš jirkov 3 2:03.64
8 Tereza HoňkováTereza Hoňková 06 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 6 2:04.76
9 Tereza JungwirthováTereza Jungwirthová 06 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 7 2:07.21
10 Adéla RiedlováAdéla Riedlová 05 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,... 10 2:08.79
11 Anna KohoutováAnna Kohoutová 06 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 8 2:10.55
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nikola BalínováNikola Balínová 06 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 2 1:53.40
2 Barbora PolanskáBarbora Polanská 06 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 10 1:55.60
3 Sára ČernáSára Černá 06 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 4 2:00.48
4 Laura KopeckáLaura Kopecká 05 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 7 2:01.76
5 Adéla BučkováAdéla Bučková 06 mgzš jirkovmgzš jirkov 5 2:03.82
6 Kateřina KrulichováKateřina Krulichová 06 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 8 2:05.50
7 Marie ČápováMarie Čápová 06 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 3 2:05.51
8 Michaela PlašilováMichaela Plašilová 07 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 9 2:06.79
9 Barbora MänzelováBarbora Mänzelová 06 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 1 2:08.91
10 Eliška DerflováEliška Derflová 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 6 2:11.34
11 Klára ŠlehoberováKlára Šlehoberová 05 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,... 11 2:14.47
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Marie ŠulcováMarie Šulcová 05 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 1 1:48.88
2 Adéla FreibergováAdéla Freibergová 07 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,... 5 1:49.68
3 Ellen LeitermannováEllen Leitermannová 06 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 9 1:50.00
4 Adéla VeselkováAdéla Veselková 06 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 2 1:51.84
5 Nikola BalínováNikola Balínová 06 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 2 1:53.40
6 Barbora PolanskáBarbora Polanská 06 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 10 1:55.60
7 Natálie FišerováNatálie Fišerová 06 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 4 1:56.84
8 Valentýna StudentováValentýna Studentová 06 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 11 2:00.02
9 Sára ČernáSára Černá 06 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 4 2:00.48
10 Laura KopeckáLaura Kopecká 05 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 7 2:01.76
11 Adéla BučkováAdéla Bučková 06 mgzš jirkovmgzš jirkov 3 2:03.64
12 Adéla BučkováAdéla Bučková 06 mgzš jirkovmgzš jirkov 5 2:03.82
13 Tereza HoňkováTereza Hoňková 06 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 6 2:04.76
14 Kateřina KrulichováKateřina Krulichová 06 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 8 2:05.50
15 Marie ČápováMarie Čápová 06 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 3 2:05.51
16 Michaela PlašilováMichaela Plašilová 07 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 9 2:06.79
17 Tereza JungwirthováTereza Jungwirthová 06 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 7 2:07.21
18 Adéla RiedlováAdéla Riedlová 05 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,... 10 2:08.79
19 Barbora MänzelováBarbora Mänzelová 06 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 1 2:08.91
20 Anna KohoutováAnna Kohoutová 06 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 8 2:10.55
21 Eliška DerflováEliška Derflová 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 6 2:11.34
22 Klára ŠlehoberováKlára Šlehoberová 05 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,... 11 2:14.47

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza ČervínováTereza Červínová 05 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 2 2:29.04
2 Kristýna LánováKristýna Lánová 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 7 2:37.72
3 Johana SchořováJohana Schořová 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 10 2:44.69
4 Marie KryndlerováMarie Kryndlerová 04 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 5 2:45.55
5 Ella NavrátilováElla Navrátilová 05 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 8 2:45.82
6 Anna SlámováAnna Slámová 04 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 11 2:46.91
7 Eliška SchmiedováEliška Schmiedová 03 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 9 2:47.90
8 Kamila KrpcováKamila Krpcová 05 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 4 2:53.93
9 Fatima AbdulainováFatima Abdulainová 04 mgzš jirkovmgzš jirkov 1 3:09.49
10 Karolína KřížováKarolína Křížová 05 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 6 3:13.38
Amálka HotmarováAmálka Hotmarová 05 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 3 DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Elen PémováElen Pémová 04 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 10 2:38.01
2 Lucie PekárkováLucie Pekárková 04 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 9 2:45.73
3 Patricie ŠvehlováPatricie Švehlová 04 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 11 2:48.64
4 Simona NguyenováSimona Nguyenová 03 mgzš jirkovmgzš jirkov 8 2:50.39
5 Markéta CharouzkováMarkéta Charouzková 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 5 2:53.92
6 Angelica AbrahámAngelica Abrahám 03 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 1 2:56.39
7 Natálie KnorováNatálie Knorová 04 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 6 2:56.51
8 Kateřina BachováKateřina Bachová 04 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 2 3:04.08
9 Tereza DrábkováTereza Drábková 03 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 4 3:10.27
10 Michaela CickováMichaela Cicková 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 3 3:12.57
11 Kristýna KostlánováKristýna Kostlánová 04 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 7 3:18.59
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Tereza ČervínováTereza Červínová 05 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 2 2:29.04
2 Kristýna LánováKristýna Lánová 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 7 2:37.72
3 Elen PémováElen Pémová 04 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 10 2:38.01
4 Johana SchořováJohana Schořová 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 10 2:44.69
5 Marie KryndlerováMarie Kryndlerová 04 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 5 2:45.55
6 Lucie PekárkováLucie Pekárková 04 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 9 2:45.73
7 Ella NavrátilováElla Navrátilová 05 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 8 2:45.82
8 Anna SlámováAnna Slámová 04 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 11 2:46.91
9 Eliška SchmiedováEliška Schmiedová 03 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 9 2:47.90
10 Patricie ŠvehlováPatricie Švehlová 04 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 11 2:48.64
11 Simona NguyenováSimona Nguyenová 03 mgzš jirkovmgzš jirkov 8 2:50.39
12 Markéta CharouzkováMarkéta Charouzková 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 5 2:53.92
13 Kamila KrpcováKamila Krpcová 05 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 4 2:53.93
14 Angelica AbrahámAngelica Abrahám 03 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 1 2:56.39
15 Natálie KnorováNatálie Knorová 04 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 6 2:56.51
16 Kateřina BachováKateřina Bachová 04 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 2 3:04.08
17 Fatima AbdulainováFatima Abdulainová 04 mgzš jirkovmgzš jirkov 1 3:09.49
18 Tereza DrábkováTereza Drábková 03 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 4 3:10.27
19 Michaela CickováMichaela Cicková 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 3 3:12.57
20 Karolína KřížováKarolína Křížová 05 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 6 3:13.38
21 Kristýna KostlánováKristýna Kostlánová 04 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 7 3:18.59
Amálka HotmarováAmálka Hotmarová 05 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 3 DNS

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Miroslav HolýMiroslav Holý 05 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 3 3:07.35
2 Jakub EbertJakub Ebert 05 eliskaeliska 2 3:08.29
3 David PavlasDavid Pavlas 05 eliskaeliska 1 3:09.67
4 Jakub DufekJakub Dufek 06 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 8 3:13.77
5 Petr KelnerPetr Kelner 05 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 5 3:17.56
6 David VlkDavid Vlk 05 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 6 3:22.02
7 Vojtěch VondráčekVojtěch Vondráček 05 eliskaeliska 4 3:25.60
8 Michal StojkaMichal Stojka 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 11 3:25.81
9 Šimon ZávěrkaŠimon Závěrka 06 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 12 3:25.85
10 Vojtěch HusineckýVojtěch Husinecký 05 ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského 10 3:39.62
11 Jan PeroutkaJan Peroutka 06 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 7 3:42.35
12 Matyáš HrůzaMatyáš Hrůza 05 ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského 9 3:45.09
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip KalaziFilip Kalazi 06 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 5 3:10.96
2 Miroslav VokálekMiroslav Vokálek 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 12 3:18.91
3 Vít NevečeřalVít Nevečeřal 05 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 8 3:19.83
4 Jakub KřivohlavýJakub Křivohlavý 05 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 7 3:21.54
5 Matěj HolkaMatěj Holka 06 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 2 3:21.90
6 Ondřej KrupnaOndřej Krupna 05 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 6 3:22.66
7 Petr SladkýPetr Sladký 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 10 3:30.15
8 Jaroslav SoučekJaroslav Souček 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 11 3:31.02
9 Matyáš BartyzalMatyáš Bartyzal 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 1 3:37.62
10 Daniel NovotnýDaniel Novotný 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 9 3:37.97
11 Martin ChmelíkMartin Chmelík 06 ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského 3 3:40.66
12 Ondřej KadlecOndřej Kadlec 05 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 4 3:51.12
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Miroslav HolýMiroslav Holý 05 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 3 3:07.35
2 Jakub EbertJakub Ebert 05 eliskaeliska 2 3:08.29
3 David PavlasDavid Pavlas 05 eliskaeliska 1 3:09.67
4 Filip KalaziFilip Kalazi 06 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 5 3:10.96
5 Jakub DufekJakub Dufek 06 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 8 3:13.77
6 Petr KelnerPetr Kelner 05 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 5 3:17.56
7 Miroslav VokálekMiroslav Vokálek 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 12 3:18.91
8 Vít NevečeřalVít Nevečeřal 05 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 8 3:19.83
9 Jakub KřivohlavýJakub Křivohlavý 05 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 7 3:21.54
10 Matěj HolkaMatěj Holka 06 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 2 3:21.90
11 David VlkDavid Vlk 05 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 6 3:22.02
12 Ondřej KrupnaOndřej Krupna 05 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 6 3:22.66
13 Vojtěch VondráčekVojtěch Vondráček 05 eliskaeliska 4 3:25.60
14 Michal StojkaMichal Stojka 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 11 3:25.81
15 Šimon ZávěrkaŠimon Závěrka 06 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 12 3:25.85
16 Petr SladkýPetr Sladký 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 10 3:30.15
17 Jaroslav SoučekJaroslav Souček 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 11 3:31.02
18 Matyáš BartyzalMatyáš Bartyzal 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 1 3:37.62
19 Daniel NovotnýDaniel Novotný 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 9 3:37.97
20 Vojtěch HusineckýVojtěch Husinecký 05 ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského 10 3:39.62
21 Martin ChmelíkMartin Chmelík 06 ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského 3 3:40.66
22 Jan PeroutkaJan Peroutka 06 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 7 3:42.35
23 Matyáš HrůzaMatyáš Hrůza 05 ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského 9 3:45.09
24 Ondřej KadlecOndřej Kadlec 05 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 4 3:51.12

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel BartoškaDaniel Bartoška 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 4 4:37.99
2 Michal TrnovecMichal Trnovec 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 3 4:51.79
3 Pavel HrdličkaPavel Hrdlička 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 1 4:54.77
4 Martin KřížMartin Kříž 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 2 5:00.52
5 Jakub DrazinskýJakub Drazinský 04 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 5 5:07.33
6 Petr KrupičkaPetr Krupička 04 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 7 5:09.37
7 Jan SchorschJan Schorsch 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 10 5:24.86
8 Ondřej TichýOndřej Tichý 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 11 5:26.61
9 Jiří SedlákJiří Sedlák 03 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 9 5:35.66
10 Karel TranKarel Tran 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 12 5:38.12
11 Jakub LavičkaJakub Lavička 04 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 8 6:01.31
Jan GajdošJan Gajdoš 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 6 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub VacataJakub Vacata 03 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 2 4:47.26
2 Pavel ChotěborskýPavel Chotěborský 03 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 8 4:48.90
3 Tomáš MajerTomáš Majer 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 7 4:51.31
4 Antonín ŠkrabalAntonín Škrabal 03 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 5 4:52.46
5 Zdeněk SkokanZdeněk Skokan 04 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 4 5:06.77
6 Jonatan RauchfussJonatan Rauchfuss 03 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 6 5:14.38
7 Dominik CsiderDominik Csider 04 mgzš jirkovmgzš jirkov 9 5:16.18
8 Filip SmatanaFilip Smatana 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 1 5:17.44
9 Ondřej ParchomenkoOndřej Parchomenko 03 mgzš jirkovmgzš jirkov 11 5:22.99
10 Daniel KozelDaniel Kozel 04 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 10 5:23.99
11 Marcel ŠebaMarcel Šeba 03 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 3 6:05.05
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Daniel BartoškaDaniel Bartoška 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 4 4:37.99
2 Jakub VacataJakub Vacata 03 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 2 4:47.26
3 Pavel ChotěborskýPavel Chotěborský 03 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 8 4:48.90
4 Tomáš MajerTomáš Majer 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 7 4:51.31
5 Michal TrnovecMichal Trnovec 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 3 4:51.79
6 Antonín ŠkrabalAntonín Škrabal 03 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 5 4:52.46
7 Pavel HrdličkaPavel Hrdlička 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 1 4:54.77
8 Martin KřížMartin Kříž 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 2 5:00.52
9 Zdeněk SkokanZdeněk Skokan 04 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 4 5:06.77
10 Jakub DrazinskýJakub Drazinský 04 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 5 5:07.33
11 Petr KrupičkaPetr Krupička 04 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 7 5:09.37
12 Jonatan RauchfussJonatan Rauchfuss 03 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 6 5:14.38
13 Dominik CsiderDominik Csider 04 mgzš jirkovmgzš jirkov 9 5:16.18
14 Filip SmatanaFilip Smatana 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 1 5:17.44
15 Ondřej ParchomenkoOndřej Parchomenko 03 mgzš jirkovmgzš jirkov 11 5:22.99
16 Daniel KozelDaniel Kozel 04 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 10 5:23.99
17 Jan SchorschJan Schorsch 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 10 5:24.86
18 Ondřej TichýOndřej Tichý 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 11 5:26.61
19 Jiří SedlákJiří Sedlák 03 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 9 5:35.66
20 Karel TranKarel Tran 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 12 5:38.12
21 Jakub LavičkaJakub Lavička 04 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 8 6:01.31
22 Marcel ŠebaMarcel Šeba 03 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 3 6:05.05
Jan GajdošJan Gajdoš 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 6 DNS

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Köstl, Hloušek, Trnovec, Růžička Köstl, Hloušek, Trnovec, Růžička ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 3 31.09
2 Šalda, Kozel, Edl, Mašek Šalda, Kozel, Edl, Mašek ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 2 31.85
3 Bartoška, Bartoška, Schorsch, Gajdoš Bartoška, Bartoška, Schorsch, Gajdoš ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 4 32.02
4 Smatana, Krejčík, Lefler, Vacata Smatana, Krejčík, Lefler, Vacata ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 5 32.40
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bušina, Hoffinger, Saufflet, Žižka Bušina, Hoffinger, Saufflet, Žižka mgzš jirkovmgzš jirkov 4 30.10
2 Štrympl, Polák, Hospodka, Majer Štrympl, Polák, Hospodka, Majer ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 6 30.44
3 Fidler, Jehl, Vlček, Lacko Fidler, Jehl, Vlček, Lacko ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 3 30.64
4 Jindra, Drazinský, Horák, Kluďák Jindra, Drazinský, Horák, Kluďák ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 5 33.29
5 Šátek, Tůma, Krupička, Tran Šátek, Tůma, Krupička, Tran ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 2 33.91
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pekař, Lžíčař, Navrkal, Tichý Pekař, Lžíčař, Navrkal, Tichý ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 5 29.77
2 Martínek, Přibyl, Franc, Rottenborn Martínek, Přibyl, Franc, Rottenborn ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 3 30.70
3 Gregor, Chotěborský, Konečný, Šeba Gregor, Chotěborský, Konečný, Šeba 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 4 31.06
4 Polívka, Hrdlička, Kolodziej, Kříž Polívka, Hrdlička, Kolodziej, Kříž ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 2 31.42
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Pekař, Lžíčař, Navrkal, Tichý Pekař, Lžíčař, Navrkal, Tichý ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 5 29.77
2 Bušina, Hoffinger, Saufflet, Žižka Bušina, Hoffinger, Saufflet, Žižka mgzš jirkovmgzš jirkov 4 30.10
3 Štrympl, Polák, Hospodka, Majer Štrympl, Polák, Hospodka, Majer ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 6 30.44
4 Fidler, Jehl, Vlček, Lacko Fidler, Jehl, Vlček, Lacko ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 3 30.64
5 Martínek, Přibyl, Franc, Rottenborn Martínek, Přibyl, Franc, Rottenborn ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 3 30.70
6 Gregor, Chotěborský, Konečný, Šeba Gregor, Chotěborský, Konečný, Šeba 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 4 31.06
7 Köstl, Hloušek, Trnovec, Růžička Köstl, Hloušek, Trnovec, Růžička ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 3 31.09
8 Polívka, Hrdlička, Kolodziej, Kříž Polívka, Hrdlička, Kolodziej, Kříž ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 2 31.42
9 Šalda, Kozel, Edl, Mašek Šalda, Kozel, Edl, Mašek ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 2 31.85
10 Bartoška, Bartoška, Schorsch, Gajdoš Bartoška, Bartoška, Schorsch, Gajdoš ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 4 32.02
11 Smatana, Krejčík, Lefler, Vacata Smatana, Krejčík, Lefler, Vacata ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 5 32.40
12 Jindra, Drazinský, Horák, Kluďák Jindra, Drazinský, Horák, Kluďák ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 5 33.29
13 Šátek, Tůma, Krupička, Tran Šátek, Tůma, Krupička, Tran ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 2 33.91

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Horn, Dufek, Hřebík, Vondráček Horn, Dufek, Hřebík, Vondráček ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 5 32.06
2 Janík, Kalazi, Černý, Švec Janík, Kalazi, Černý, Švec ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 6 32.39
3 Halbgebauer, Holý, Vlk, Bartoš Halbgebauer, Holý, Vlk, Bartoš Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 3 32.67
4 Ebert, Pavlas, Tesner, Matuš Ebert, Pavlas, Tesner, Matuš eliskaeliska 4 32.80
5 Šperling, Pucherna, Fořtík, Jareš Šperling, Pucherna, Fořtík, Jareš ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 1 33.24
6 Hrůza, Malecký, Beck, Husinecký Hrůza, Malecký, Beck, Husinecký ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského 2 33.45
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Souček, Carska, Stojka, Helebrant Souček, Carska, Stojka, Helebrant ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 6 31.88
2 Prchlík, Málek, Kožešník, Sladký Prchlík, Málek, Kožešník, Sladký ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 2 32.42
3 Veselý, Šticha, Švabík, Matouš Veselý, Šticha, Švabík, Matouš eliskaeliska 1 32.74
4 Křivohlavý, Limberský, Dudek, Holka Křivohlavý, Limberský, Dudek, Holka Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 3 32.97
5 Nevečeřal, Mentlík, Rouče, Závěrka Nevečeřal, Mentlík, Rouče, Závěrka ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 5 34.10
6 Kobík, Tichý, Kadlec, Kelner Kobík, Tichý, Kadlec, Kelner ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 4 35.90
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Souček, Carska, Stojka, Helebrant Souček, Carska, Stojka, Helebrant ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 6 31.88
2 Horn, Dufek, Hřebík, Vondráček Horn, Dufek, Hřebík, Vondráček ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 5 32.06
3 Janík, Kalazi, Černý, Švec Janík, Kalazi, Černý, Švec ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 6 32.39
4 Prchlík, Málek, Kožešník, Sladký Prchlík, Málek, Kožešník, Sladký ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 2 32.42
5 Halbgebauer, Holý, Vlk, Bartoš Halbgebauer, Holý, Vlk, Bartoš Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 3 32.67
6 Veselý, Šticha, Švabík, Matouš Veselý, Šticha, Švabík, Matouš eliskaeliska 1 32.74
7 Ebert, Pavlas, Tesner, Matuš Ebert, Pavlas, Tesner, Matuš eliskaeliska 4 32.80
8 Křivohlavý, Limberský, Dudek, Holka Křivohlavý, Limberský, Dudek, Holka Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 3 32.97
9 Šperling, Pucherna, Fořtík, Jareš Šperling, Pucherna, Fořtík, Jareš ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 1 33.24
10 Hrůza, Malecký, Beck, Husinecký Hrůza, Malecký, Beck, Husinecký ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského 2 33.45
11 Nevečeřal, Mentlík, Rouče, Závěrka Nevečeřal, Mentlík, Rouče, Závěrka ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 5 34.10
12 Kobík, Tichý, Kadlec, Kelner Kobík, Tichý, Kadlec, Kelner ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 4 35.90

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Foldová, Nováková, Sebránková, Říhová Foldová, Nováková, Sebránková, Říhová ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 6 33.04
2 Pémová, Červínová, Nehybová, Ungerová Pémová, Červínová, Nehybová, Ungerová ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 2 33.68
3 Knorová, Krpcová, Šubrtová, Švecová Knorová, Krpcová, Šubrtová, Švecová ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 3 34.81
4 Korbelová, Havlatová, Sýkorová, Pavlasová Korbelová, Havlatová, Sýkorová, Pavlasová ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 5 35.67
5 Kestlerová, Hotmarová, Taliánová, Hudecová Kestlerová, Hotmarová, Taliánová, Hudecová Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 4 36.18
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Střížková, Bázlerová, Plosová, Nemejtová Střížková, Bázlerová, Plosová, Nemejtová ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 5 31.08
2 Vodrážková, Jurincová, Horná, Chýlová Vodrážková, Jurincová, Horná, Chýlová 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 2 34.04
3 Drdelová, Hoffingerová, Nguyenová, Abdulainová Drdelová, Hoffingerová, Nguyenová, Abdulainová mgzš jirkovmgzš jirkov 3 34.10
4 Bachová, Bečvářová, Hvězdová, Luhanová Bachová, Bečvářová, Hvězdová, Luhanová ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 4 38.69
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Charouzková, Stoklasová, Lánová, Martínková Charouzková, Stoklasová, Lánová, Martínková ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 3 32.74
2 Kubrová, Šanderová, Dubovecká, Čurdová Kubrová, Šanderová, Dubovecká, Čurdová Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 5 33.56
3 Slámová, Kutzlerová, Skálová, Slabá Slámová, Kutzlerová, Skálová, Slabá ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 2 34.40
4 Čížková, Abrahám, Říhová, Navrátilová Čížková, Abrahám, Říhová, Navrátilová ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 4 35.25
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Střížková, Bázlerová, Plosová, Nemejtová Střížková, Bázlerová, Plosová, Nemejtová ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 5 31.08
2 Charouzková, Stoklasová, Lánová, Martínková Charouzková, Stoklasová, Lánová, Martínková ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 3 32.74
3 Foldová, Nováková, Sebránková, Říhová Foldová, Nováková, Sebránková, Říhová ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 6 33.04
4 Kubrová, Šanderová, Dubovecká, Čurdová Kubrová, Šanderová, Dubovecká, Čurdová Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 5 33.56
5 Pémová, Červínová, Nehybová, Ungerová Pémová, Červínová, Nehybová, Ungerová ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 2 33.68
6 Vodrážková, Jurincová, Horná, Chýlová Vodrážková, Jurincová, Horná, Chýlová 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 2 34.04
7 Drdelová, Hoffingerová, Nguyenová, Abdulainová Drdelová, Hoffingerová, Nguyenová, Abdulainová mgzš jirkovmgzš jirkov 3 34.10
8 Slámová, Kutzlerová, Skálová, Slabá Slámová, Kutzlerová, Skálová, Slabá ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 2 34.40
9 Knorová, Krpcová, Šubrtová, Švecová Knorová, Krpcová, Šubrtová, Švecová ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 3 34.81
10 Čížková, Abrahám, Říhová, Navrátilová Čížková, Abrahám, Říhová, Navrátilová ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 4 35.25
11 Korbelová, Havlatová, Sýkorová, Pavlasová Korbelová, Havlatová, Sýkorová, Pavlasová ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 5 35.67
12 Kestlerová, Hotmarová, Taliánová, Hudecová Kestlerová, Hotmarová, Taliánová, Hudecová Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 4 36.18
13 Bachová, Bečvářová, Hvězdová, Luhanová Bachová, Bečvářová, Hvězdová, Luhanová ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 4 38.69

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kopecká, Zajícová, Rollingerová, Polanská Kopecká, Zajícová, Rollingerová, Polanská ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 3 35.57
2 Veselková, Šmidrkalová, Tran, Trojanová Veselková, Šmidrkalová, Tran, Trojanová Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 6 37.26
3 Šlehoberová, Hudcovská, Kiliková, Kadavá Šlehoberová, Hudcovská, Kiliková, Kadavá ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,... 2 37.53
4 Krulichová, Plašilová, Hoňková, Hejnová Krulichová, Plašilová, Hoňková, Hejnová ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 5 37.68
5 Kohoutová, Pittnerová, Cesarová, Pěkná Kohoutová, Pittnerová, Cesarová, Pěkná ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 4 39.17
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vápeníková, Švitorková, Tlapáková, Šulcová Vápeníková, Švitorková, Tlapáková, Šulcová Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 4 34.54
2 Balínová, Slavíčková, Pyšná, Pospíšilová Balínová, Slavíčková, Pyšná, Pospíšilová ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 3 35.42
3 Štréblová, Čápová, Krausová, Mikulková Štréblová, Čápová, Krausová, Mikulková 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 2 35.67
4 Bučková, Bučková, Dohleová, Čmejrková Bučková, Bučková, Dohleová, Čmejrková mgzš jirkovmgzš jirkov 5 37.79
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Freibergová, Hrabětová, Kalošová, Riedlová Freibergová, Hrabětová, Kalošová, Riedlová ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,... 3 34.56
2 Laudová, Havlová, Stachová, Fišerová Laudová, Havlová, Stachová, Fišerová ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 5 34.79
3 Štěpánková, Flégrová, Kindlová, Hofstetterová Štěpánková, Flégrová, Kindlová, Hofstetterová ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 2 35.49
4 Barcalová, Hojdarová, Ustrnulová, Kormundová Barcalová, Hojdarová, Ustrnulová, Kormundová ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 4 35.50
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Vápeníková, Švitorková, Tlapáková, Šulcová Vápeníková, Švitorková, Tlapáková, Šulcová Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 4 34.54
2 Freibergová, Hrabětová, Kalošová, Riedlová Freibergová, Hrabětová, Kalošová, Riedlová ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,... 3 34.56
3 Laudová, Havlová, Stachová, Fišerová Laudová, Havlová, Stachová, Fišerová ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 5 34.79
4 Balínová, Slavíčková, Pyšná, Pospíšilová Balínová, Slavíčková, Pyšná, Pospíšilová ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 3 35.42
5 Štěpánková, Flégrová, Kindlová, Hofstetterová Štěpánková, Flégrová, Kindlová, Hofstetterová ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 2 35.49
6 Barcalová, Hojdarová, Ustrnulová, Kormundová Barcalová, Hojdarová, Ustrnulová, Kormundová ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 4 35.50
7 Kopecká, Zajícová, Rollingerová, Polanská Kopecká, Zajícová, Rollingerová, Polanská ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 3 35.57
8 Štréblová, Čápová, Krausová, Mikulková Štréblová, Čápová, Krausová, Mikulková 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 2 35.67
9 Veselková, Šmidrkalová, Tran, Trojanová Veselková, Šmidrkalová, Tran, Trojanová Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 6 37.26
10 Šlehoberová, Hudcovská, Kiliková, Kadavá Šlehoberová, Hudcovská, Kiliková, Kadavá ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,... 2 37.53
11 Krulichová, Plašilová, Hoňková, Hejnová Krulichová, Plašilová, Hoňková, Hejnová ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 5 37.68
12 Bučková, Bučková, Dohleová, Čmejrková Bučková, Bučková, Dohleová, Čmejrková mgzš jirkovmgzš jirkov 5 37.79
13 Kohoutová, Pittnerová, Cesarová, Pěkná Kohoutová, Pittnerová, Cesarová, Pěkná ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 4 39.17

Skok vysoký - Žáci

(út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.251.291.331.371.411.451.491.531.571.611.651.691.73
1 Šimon HospodkaŠimon Hospodka
ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
03 4 1.85
2 Tomáš KolodziejTomáš Kolodziej
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
04 23 1.73
3 Adam HorákAdam Horák
ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7...
03 21 1.69
4 Matěj BartoškaMatěj Bartoška
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
04 1 1.65
5 Matěj LžíčařMatěj Lžíčař
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
03 7 1.61
6= Radek CharvátRadek Charvát
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
04 22 1.57
6= Ladislav TrojáčekLadislav Trojáček
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
04 20 1.57
8= Daniel EdlDaniel Edl
ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7...
03 19 1.53
8= Šimon LackoŠimon Lacko
ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na...
03 17 1.53
10= Marek ŠtrymplMarek Štrympl
ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
03 15 1.49
10= Lukáš PřibylLukáš Přibyl
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
04 11 1.49
10= Jan SchorschJan Schorsch
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
04 13 1.49
13= Dominik CsiderDominik Csider
mgzš jirkovmgzš jirkov
04 2 1.45
13= Jonatan RauchfussJonatan Rauchfuss
ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na...
03 12 1.45
13= Filip PavlíčekFilip Pavlíček
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
04 8 1.45
13= Miroslav JindraMiroslav Jindra
ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7...
03 18 1.45
13= Jakub TůmaJakub Tůma
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
04 16 1.45
18= Martin ČepekMartin Čepek
mgzš jirkovmgzš jirkov
05 3 1.41
18= Jan PohlJan Pohl
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
04 9 1.41
18= Jakub SmetánkaJakub Smetánka
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
05 14 1.41
18= Michal KrejčíkMichal Krejčík
ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
03 5 1.41
22 Petr KrupičkaPetr Krupička
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
04 6 1.37
Daniel PrimasDaniel Primas
mgzš jirkovmgzš jirkov
04 10 NM
Celkem 23 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.151.191.231.271.311.351.391.431.471.511.551.591.631.67
1 Vojtěch HusineckýVojtěch Husinecký
ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského
05 8 1.51
2= Matěj HolkaMatěj Holka
Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M...
06 5 1.47
2= Martin ŠvabíkMartin Švabík
eliskaeliska
05 15 1.47
4= Jiří JurčákJiří Jurčák
Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M...
06 10 1.43
4= Robert RoučeRobert Rouče
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
05 12 1.43
4= Miroslav HolýMiroslav Holý
Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most
05 18 1.43
7 Patrik CarskaPatrik Carska
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
05 2 1.39
8= Matyáš BartyzalMatyáš Bartyzal
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
05 1 1.35
8= Martin SvobodaMartin Svoboda
ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7...
05 20 1.35
8= Michal StojkaMichal Stojka
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
05 13 1.35
8= Martin HornMartin Horn
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
05 6 1.35
8= Václav HavlínVáclav Havlín
ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského
05 4 1.35
13= Radim ČernýRadim Černý
ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7...
05 21 1.31
13= Matyáš HrůzaMatyáš Hrůza
ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského
05 7 1.31
13= Čeněk TesnerČeněk Tesner
eliskaeliska
05 16 1.31
16= Michal DioszegiMichal Dioszegi
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
05 3 1.27
16= Tomáš TichýTomáš Tichý
ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7...
06 19 1.27
16= Ondřej JarešOndřej Jareš
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
06 9 1.27
16= Samuel ŠtichaSamuel Šticha
eliskaeliska
05 14 1.27
20 Fabian HalbgebauerFabian Halbgebauer
Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most
05 17 1.23
Leoš MentlíkLeoš Mentlík
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
05 11 DNS
Celkem 21 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.201.241.481.321.361.401.441.481.521.561.601.641.68
1 Karolína ChýlováKarolína Chýlová
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
05 11 1.64
2 Karolína ŠvecováKarolína Švecová
ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny
04 23 1.56
3 Lucie MrázováLucie Mrázová
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
03 15 1.48
4= Aneta KutzlerováAneta Kutzlerová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
04 14 1.44
4= Eva JurincováEva Jurincová
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
03 13 1.44
4= Anna BázlerováAnna Bázlerová
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
03 2 1.44
4= Ema SebránkováEma Sebránková
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
05 20 1.44
4= Anička DuboveckáAnička Dubovecká
Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf
04 6 1.44
9= Markéta CharouzkováMarkéta Charouzková
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
03 10 1.40
9= Elen PémováElen Pémová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
04 18 1.40
11= Simona ČurdováSimona Čurdová
Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf
04 5 1.36
11= Lucie HvězdováLucie Hvězdová
ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny
05 9 1.36
13= Simona NguyenováSimona Nguyenová
mgzš jirkovmgzš jirkov
03 16 1.32
13= Fatima AbdulainováFatima Abdulainová
mgzš jirkovmgzš jirkov
04 1 1.32
13= Nikola SkálováNikola Skálová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
05 21 1.32
16= Adéla FoldováAdéla Foldová
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
04 7 1.28
16= Adéla BečvářováAdéla Bečvářová
ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny
05 3 1.28
16= Viktorie JelínkováViktorie Jelínková
Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf
05 12 1.28
16= Nela SýkorováNela Sýkorová
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
04 22 1.28
16= Michaela CickováMichaela Cicková
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
04 4 1.28
21 Julie HornáJulie Horná
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
03 8 1.24
22 Kristýna RežováKristýna Režová
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
03 19 1.20
Natálie PackertováNatálie Packertová
mgzš jirkovmgzš jirkov
05 17 DNS
Celkem 23 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.101.141.181.221.261.301.341.381.421.461.501.541.581.621.66
1 Šárka PospíšilováŠárka Pospíšilová
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
05 14 1.42
2= Gabriela ZajícováGabriela Zajícová
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
05 18 1.38
2= Nella RollingerováNella Rollingerová
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
06 15 1.38
2= Viktorie StachováViktorie Stachová
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
05 16 1.38
5= Michaela RadováMichaela Radová
Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk
05 19 1.34
5= Kateřina KrausováKateřina Krausová
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
06 9 1.34
7 Laura VápeníkováLaura Vápeníková
Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk
05 21 1.30
8= Bára LedvinováBára Ledvinová
mgzš jirkovmgzš jirkov
05 11 1.26
8= Jitka DvorščákováJitka Dvorščáková
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
05 4 1.26
8= Liliana HofstetterováLiliana Hofstetterová
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
06 6 1.26
8= Laura KopeckáLaura Kopecká
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
05 22 1.26
12= Tereza DohleováTereza Dohleová
mgzš jirkovmgzš jirkov
05 3 1.22
12= Karolína TlapákováKarolína Tlapáková
Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk
05 20 1.22
12= Sára ČernáSára Černá
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
06 2 1.22
12= Barbora HrabětováBarbora Hrabětová
ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,...
06 7 1.22
16= Kateřina KrulichováKateřina Krulichová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
06 10 1.14
16= Eliška HejnováEliška Hejnová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
05 5 1.14
16= Nela ŠuterováNela Šuterová
ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,...
06 17 1.14
16= Michaela PlašilováMichaela Plašilová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
07 13 1.14
20 Nela BubíkováNela Bubíková
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
07 1 1.10
Kateřina KalošováKateřina Kalošová
ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,...
07 8 NM
Natálie PittnerováNatálie Pittnerová
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
06 12 NM
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Žáci

(út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš KluďákTomáš Kluďák
ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7...
03 24 5.48 0.0
2 Michal ŽižkaMichal Žižka
mgzš jirkovmgzš jirkov
03 18 5.43 0.0
3 Patrik SauffletPatrik Saufflet
mgzš jirkovmgzš jirkov
04 12 5.42 0.0
4 Alois MartínekAlois Martínek
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
05 6 5.39 0.0
5 Jan RottenbornJan Rottenborn
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
03 11 5.38 0.0
6 Tomáš VlčekTomáš Vlček
ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na...
04 17 5.37 0.0
7= Adam HorákAdam Horák
ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7...
03 23 5.24 0.0
7= Denis PolákDenis Polák
ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
04 10 5.24 0.0
9= Antonín ŠkrabalAntonín Škrabal
ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na...
03 14 5.23 0.0
9= Martin RůžičkaMartin Růžička
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
04 22 5.23 0.0
11 Vítek PekařVítek Pekař
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
03 8 5.16 0.0
12= Jakub VacataJakub Vacata
ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
03 16 5.03 0.0
12= Jakub NavrkalJakub Navrkal
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
03 7 5.03 0.0
14 Matěj FrancMatěj Franc
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
03 2 4.99 0.0
15 Dominik PolívkaDominik Polívka
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
05 20 4.97 0.0
16 Štěpán GregorŠtěpán Gregor
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
04 3 4.95 0.0
17 Jan PohlJan Pohl
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
04 9 4.90 0.0
18 Matěj BušinaMatěj Bušina
mgzš jirkovmgzš jirkov
04 1 4.85 0.0
19 Jakub KonečnýJakub Konečný
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
04 4 4.71 0.0
20 Matyáš LánaMatyáš Lána
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
04 21 4.61 0.0
21 Zdeněk SkokanZdeněk Skokan
ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na...
04 13 4.60 0.0
22 Karel TranKarel Tran
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
03 15 4.25 0.0
23 Filip LeflerFilip Lefler
ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
03 5 4.24 0.0
24 Lukáš MašekLukáš Mašek
ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7...
03 19 4.21 0.0
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
05 7 5.56 0.0
2 Jakub LimberskýJakub Limberský
Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M...
05 10 5.14 0.0
3 Daniel ŠvecDaniel Švec
ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7...
06 24 4.93 0.0
4 Michal DioszegiMichal Dioszegi
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
05 2 4.89 0.0
5 Daniel KožešníkDaniel Kožešník
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
05 9 4.88 0.0
6 Martin DudekMartin Dudek
Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M...
06 3 4.85 0.0
7 Daniel FořtíkDaniel Fořtík
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
05 5 4.80 0.0
8 Jakub PuchernaJakub Pucherna
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
05 17 4.76 0.0
9 Lukáš DaňsaLukáš Daňsa
eliskaeliska
05 1 4.69 0.0
10 Vít NevečeřalVít Nevečeřal
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
05 14 4.60 0.0
11 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
05 18 4.59 0.0
12 Fabian HalbgebauerFabian Halbgebauer
Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most
05 21 4.56 0.0
13= Jakub EbertJakub Ebert
eliskaeliska
05 4 4.52 0.0
13= Lukáš MaleckýLukáš Malecký
ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského
05 11 4.52 0.0
15 Ondřej PrchlíkOndřej Prchlík
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
06 16 4.44 0.0
16 Bořek ChudinaBořek Chudina
Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M...
06 8 4.40 0.0
17 David VlkDavid Vlk
Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most
05 23 4.36 0.0
18 Leoš MentlíkLeoš Mentlík
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
05 12 4.34 0.0
19 Martin SvobodaMartin Svoboda
ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7...
05 22 4.32 0.0
20 Václav HavlínVáclav Havlín
ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského
05 6 4.14 0.0
21 David PavlasDavid Pavlas
eliskaeliska
05 15 4.13 0.0
22 Petr VeličkaPetr Velička
ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského
06 25 4.08 0.0
23 Usukhbayar GereltturUsukhbayar Gerelttur
Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most
05 20 3.88 0.0
24 Vladimír KobíkVladimír Kobík
ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7...
07 19 3.83 0.0
25 Lukáš NahodilLukáš Nahodil
ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského
06 13 3.81 0.0
Celkem 25 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Simona PlosováSimona Plosová
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
04 14 4.88 0.0
2 Zuzana KubrováZuzana Kubrová
Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf
04 10 4.79 0.0
3 Ema SebránkováEma Sebránková
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
05 16 4.78 0.0
4 Barbora StřížkováBarbora Střížková
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
05 20 4.51 0.0
5 Tereza VodrážkováTereza Vodrážková
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
03 23 4.31 0.0
6 Kristýna StoklasováKristýna Stoklasová
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
04 19 4.30 0.0
7= Simona ČurdováSimona Čurdová
Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf
04 3 4.29 0.0
7= Aneta KutzlerováAneta Kutzlerová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
04 11 4.29 0.0
9 Eva JurincováEva Jurincová
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
03 7 4.27 0.0
10 Karolína ChýlováKarolína Chýlová
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
05 6 4.22 0.0
11 Tereza UngerováTereza Ungerová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
04 22 4.17 0.0
12 Viktorie NovákováViktorie Nováková
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
05 13 4.08 0.0
13 Kateřina DrdelováKateřina Drdelová
mgzš jirkovmgzš jirkov
05 4 4.06 0.0
14 Karolína HavlatováKarolína Havlatová
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
03 5 4.02 0.0
15 Natálie KnorováNatálie Knorová
ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny
04 9 3.99 0.0
16 Adéla BečvářováAdéla Bečvářová
ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny
05 1 3.91 0.0
17 Eliška MartínkováEliška Martínková
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
03 12 3.86 0.0
18 Anna SlámováAnna Slámová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
04 18 3.85 0.0
19 Klára ŠubrtováKlára Šubrtová
ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny
04 21 3.80 0.0
20 Sabina ČernáSabina Černá
mgzš jirkovmgzš jirkov
04 2 3.69 0.0
21 Veronika ŘíhováVeronika Říhová
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
03 15 3.67 0.0
22 Agáta KestlerováAgáta Kestlerová
Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf
05 8 3.58 0.0
23 Johana SchořováJohana Schořová
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
05 17 3.17 0.0
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nikola LaudováNikola Laudová
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
05 10 4.37 0.0
2 Adéla FreibergováAdéla Freibergová
ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,...
07 6 4.21 0.0
3= Kristýna BarcalováKristýna Barcalová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
05 2 4.08 0.0
3= Adéla RiedlováAdéla Riedlová
ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,...
05 15 4.08 0.0
5 Nikola BalínováNikola Balínová
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
06 1 4.06 0.0
6 Adéla ŠvitorkováAdéla Švitorková
Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk
05 24 4.00 0.0
7 Thuy Nhi TranThuy Nhi Tran
Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk
06 23 3.91 0.0
8 Klára ŠtréblováKlára Štréblová
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
07 20 3.90 0.0
9 Karolína TlapákováKarolína Tlapáková
Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk
05 25 3.89 0.0
10 Natálie MikulkováNatálie Mikulková
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
07 11 3.88 0.0
11= Jana UstrnulováJana Ustrnulová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
05 22 3.77 0.0
11= Jiřina KindlováJiřina Kindlová
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
06 8 3.77 0.0
13 Zuzana BučkováZuzana Bučková
mgzš jirkovmgzš jirkov
06 3 3.76 0.0
14 Viktorie StachováViktorie Stachová
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
05 17 3.71 0.0
15 Kateřina ŠtěpánkováKateřina Štěpánková
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
05 19 3.66 0.0
16 Barbora PolanskáBarbora Polanská
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
06 13 3.65 0.0
17 Anna SlavíčkováAnna Slavíčková
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
05 16 3.59 0.0
18 Kateřina KrausováKateřina Krausová
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
06 9 3.57 0.0
19 Eliška HejnováEliška Hejnová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
05 7 3.41 0.0
20 Lucie PyšnáLucie Pyšná
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
06 14 3.38 0.0
21 Klára ŠlehoberováKlára Šlehoberová
ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,...
05 18 3.17 0.0
22 Eliška CesarováEliška Cesarová
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
05 4 3.15 0.0
Anežka ČmejrkováAnežka Čmejrková
mgzš jirkovmgzš jirkov
06 5 DNS
Kristýna NovákováKristýna Nováková
ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,...
06 12 DNS
Aneta TomiováAneta Tomiová
ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,...
05 21 DNS
Celkem 25 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1= Jennifer HoffingerováJennifer Hoffingerová
mgzš jirkovmgzš jirkov
03 6 10.08 0.0
1= Anička DuboveckáAnička Dubovecká
Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf
04 4 10.08 0.0
3 Tereza VodrážkováTereza Vodrážková
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
03 19 09.27 0.0
4 Lucie PekárkováLucie Pekárková
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
04 13 09.01 0.0
5 Lucie MrázováLucie Mrázová
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
03 11 08.54 0.0
6 Kateřina BachováKateřina Bachová
ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny
04 2 08.53 0.0
7 Karolína HavlatováKarolína Havlatová
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
03 5 08.48 0.0
8 Lucie PavlasováLucie Pavlasová
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
04 12 08.36 0.0
9 Natálie TaliánováNatálie Taliánová
Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf
05 18 08.20 0.0
10 Veronika ŘíhováVeronika Říhová
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
03 14 08.13 0.0
11 Jana ČížkováJana Čížková
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
03 3 07.93 0.0
12 Jana KorbelováJana Korbelová
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
03 8 07.87 0.0
13 Andrea SlabáAndrea Slabá
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
04 17 07.78 0.0
14 Kateřina LuhanováKateřina Luhanová
ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny
05 9 07.58 0.0
15 Angelica AbrahámAngelica Abrahám
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
03 1 07.09 0.0
16 Lucie HudecováLucie Hudecová
Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf
03 7 06.81 0.0
17 Karolína VranáKarolína Vraná
mgzš jirkovmgzš jirkov
05 20 06.65 0.0
18 Nikola SkálováNikola Skálová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
05 16 06.34 0.0
19 Lada MalinováLada Malinová
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
04 10 06.01 0.0
20 Eliška SchmiedováEliška Schmiedová
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
03 15 05.14 0.0
Celkem 20 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek ŠtrymplMarek Štrympl
ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
03 16 16.81 0.0
2 Šimon LackoŠimon Lacko
ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na...
03 5 12.03 0.0
3 Nicolas HoffingerNicolas Hoffinger
mgzš jirkovmgzš jirkov
03 2 11.48 0.0
4 Tomáš JehlTomáš Jehl
ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na...
04 3 11.40 0.0
5 Jan ŠtréblJan Štrébl
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
03 15 10.79 0.0
6 Jakub LavičkaJakub Lavička
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
04 6 10.69 0.0
7 Ondřej ŠtěrbaOndřej Štěrba
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
04 14 10.67 0.0
8 Ondřej TichýOndřej Tichý
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
03 17 10.61 0.0
9 Matyáš LánaMatyáš Lána
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
04 24 10.16 0.0
10 Josef VenglářJosef Venglář
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
04 18 10.10 0.0
11 Michal KrejčíkMichal Krejčík
ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
03 4 10.09 0.0
12= Pavel HrdličkaPavel Hrdlička
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
04 22 10.06 0.0
12= Radek CharvátRadek Charvát
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
04 23 10.06 0.0
14 David SkálaDavid Skála
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
03 10 09.96 0.0
15 Petr SukPetr Suk
mgzš jirkovmgzš jirkov
03 11 09.92 0.0
16 Lukáš PřibylLukáš Přibyl
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
04 9 09.79 0.0
17 Jakub DrazinskýJakub Drazinský
ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7...
04 20 09.78 0.0
18 Rostislav ŠátekRostislav Šátek
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
03 12 09.51 0.0
19 Jiří SedlákJiří Sedlák
ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7...
03 21 09.26 0.0
20 Daniel EdlDaniel Edl
ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7...
03 19 08.98 0.0
21 Filip LeflerFilip Lefler
ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
03 7 08.97 0.0
22 Jan FefrčíkJan Fefrčík
ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na...
04 1 08.83 0.0
23 Marcel ŠebaMarcel Šeba
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
03 13 08.79 0.0
24 Daniel PrimasDaniel Primas
mgzš jirkovmgzš jirkov
04 8 06.85 0.0
Celkem 24 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Marek ŠtrymplMarek Štrympl 03 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011 1844
2 Vítek PekařVítek Pekař 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 1681
3 Alois MartínekAlois Martínek 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 1609
4 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 1580
5 Šimon HospodkaŠimon Hospodka 03 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011 1280
6 Tomáš MajerTomáš Majer 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011 1261
7 Nicolas HoffingerNicolas Hoffinger 03 mgzš jirkovmgzš jirkov 1218
8 Tomáš KluďákTomáš Kluďák 03 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801 1148
9 Daniel ŠaldaDaniel Šalda 05 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801 1133
10 Michal ŽižkaMichal Žižka 03 mgzš jirkovmgzš jirkov 1120
11 Pavel HrdličkaPavel Hrdlička 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 1079
12 David KöstlDavid Köstl 03 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 1075
13 Matěj LžíčařMatěj Lžíčař 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 1067
14 Antonín ŠkrabalAntonín Škrabal 03 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem 1031
15 Jakub VacataJakub Vacata 03 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011 1023
16 Šimon LackoŠimon Lacko 03 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem 1019
17 Jakub FidlerJakub Fidler 05 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem 1004
18 Jakub DrazinskýJakub Drazinský 04 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801 0990
19 Tomáš VlčekTomáš Vlček 04 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem 0980
20 Adam HorákAdam Horák 03 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801 0965
21 Jan RottenbornJan Rottenborn 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0952
22 Ondřej TichýOndřej Tichý 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0938
23 Dominik CsiderDominik Csider 04 mgzš jirkovmgzš jirkov 0822
24 Jan SchorschJan Schorsch 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0806
25 Jakub LavičkaJakub Lavička 04 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0786
26 Daniel BartoškaDaniel Bartoška 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0693
27 Kryštof HloušekKryštof Hloušek 05 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0668
28 Pavel ChotěborskýPavel Chotěborský 03 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0625
29 Michal TrnovecMichal Trnovec 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0608
30 Matěj BušinaMatěj Bušina 04 mgzš jirkovmgzš jirkov 0587
31 Tomáš JehlTomáš Jehl 04 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem 0570
32 Tomáš KolodziejTomáš Kolodziej 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0569
33 Jakub KonečnýJakub Konečný 04 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0554
34 Jan ŠtréblJan Štrébl 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0533
35 Ondřej ŠtěrbaOndřej Štěrba 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0526
36 Zdeněk SkokanZdeněk Skokan 04 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem 0521
37 Petr KrupičkaPetr Krupička 04 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0507
38 Matěj BartoškaMatěj Bartoška 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0504
39 Matyáš LánaMatyáš Lána 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0495
40 Josef VenglářJosef Venglář 04 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0492
41 Michal KrejčíkMichal Krejčík 03 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011 0491
42 David SkálaDavid Skála 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0483
43 Petr SukPetr Suk 03 mgzš jirkovmgzš jirkov 0481
44 Patrik SauffletPatrik Saufflet 04 mgzš jirkovmgzš jirkov 0465
45= Ladislav TrojáčekLadislav Trojáček 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0441
45= Jiří SedlákJiří Sedlák 03 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801 0441
47 Ondřej ParchomenkoOndřej Parchomenko 03 mgzš jirkovmgzš jirkov 0435
48= Daniel KozelDaniel Kozel 04 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801 0429
48= Denis PolákDenis Polák 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011 0429
50 Martin RůžičkaMartin Růžička 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0427
51 Daniel EdlDaniel Edl 03 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801 0411
52 Jakub NavrkalJakub Navrkal 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0388
53 Dominik PolívkaDominik Polívka 05 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0377
54 Jan PohlJan Pohl 04 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0363
55= Jakub TůmaJakub Tůma 04 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0352
55= Filip PavlíčekFilip Pavlíček 04 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0352
55= Jonatan RauchfussJonatan Rauchfuss 03 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem 0352
58= Martin ČepekMartin Čepek 05 mgzš jirkovmgzš jirkov 0324
58= Jakub SmetánkaJakub Smetánka 05 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0324
60= Lukáš PřibylLukáš Přibyl 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0000
60= Jan GajdošJan Gajdoš 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0000
60= Rostislav ŠátekRostislav Šátek 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0000
60= Filip SmatanaFilip Smatana 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011 0000
60= Martin KřížMartin Kříž 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0000
60= Marcel ŠebaMarcel Šeba 03 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0000
60= Jan FefrčíkJan Fefrčík 04 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem 0000
60= Radek CharvátRadek Charvát 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0000
60= Daniel PrimasDaniel Primas 04 mgzš jirkovmgzš jirkov 0000
60= Miroslav JindraMiroslav Jindra 03 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801 0000
60= Matěj FrancMatěj Franc 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0000
60= Karel TranKarel Tran 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0000
60= Lukáš MašekLukáš Mašek 03 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801 0000
60= Filip LeflerFilip Lefler 03 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011 0000
Celkem 73 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel FořtíkDaniel Fořtík
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
05 4 63.11 0.0
2 David BeckDavid Beck
ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského
05 1 59.59 0.0
3 Martin HornMartin Horn
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
05 5 58.14 0.0
4 Martin ChmelíkMartin Chmelík
ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského
06 8 55.71 0.0
5 Vladimír KobíkVladimír Kobík
ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7...
07 22 54.93 0.0
6 Patrik CarskaPatrik Carska
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
05 2 53.84 0.0
7 Zeman MatoušZeman Matouš
eliskaeliska
05 13 53.28 0.0
8 Lukáš BartošLukáš Bartoš
Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most
05 23 52.34 0.0
9 Ondřej KrupnaOndřej Krupna
Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M...
05 11 51.13 0.0
10 Lukáš DaňsaLukáš Daňsa
eliskaeliska
05 3 50.55 0.0
11 Miroslav VokálekMiroslav Vokálek
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
05 18 50.45 0.0
12 Lukáš NahodilLukáš Nahodil
ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského
06 14 50.40 0.0
13 Jakub KřivohlavýJakub Křivohlavý
Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M...
05 12 47.62 0.0
14 Adam ŠperlingAdam Šperling
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
05 16 47.43 0.0
15 Adam KokoškaAdam Kokoška
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
06 10 47.20 0.0
16 Martin ŠvabíkMartin Švabík
eliskaeliska
05 17 46.50 0.0
17 David HrzánDavid Hrzán
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
05 6 46.12 0.0
18 Ondřej PrchlíkOndřej Prchlík
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
06 15 46.10 0.0
19 Lukáš HřebíkLukáš Hřebík
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
06 7 45.42 0.0
20 Filip KudaFilip Kuda
Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most
05 19 44.21 0.0
21 Ondřej KadlecOndřej Kadlec
ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7...
05 20 44.10 0.0
22 Bořek ChudinaBořek Chudina
Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M...
06 9 43.74 0.0
23 Tomáš TichýTomáš Tichý
ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7...
06 21 43.30 0.0
Celkem 23 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jaroslav SoučekJaroslav Souček 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 1413
2 Jakub KřivohlavýJakub Křivohlavý 05 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov 1146
3 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 1137
4 Martin HornMartin Horn 05 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 1108
5 Jakub DufekJakub Dufek 06 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0947
6 Jakub LimberskýJakub Limberský 05 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov 0937
7 Miroslav HolýMiroslav Holý 05 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 0932
8 Fabian HalbgebauerFabian Halbgebauer 05 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 0915
9 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801 0892
10 Jakub EbertJakub Ebert 05 eliskaeliska 0879
11 Matěj HolkaMatěj Holka 06 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov 0833
12 Lukáš BartošLukáš Bartoš 05 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 0828
13 Daniel KožešníkDaniel Kožešník 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 0822
14 Miroslav VokálekMiroslav Vokálek 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 0803
15 Vít NevečeřalVít Nevečeřal 05 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0791
16 Daniel FořtíkDaniel Fořtík 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0766
17 Martin DudekMartin Dudek 06 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov 0765
18 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček 05 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0753
19 David BeckDavid Beck 05 ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského 0747
20 David VlkDavid Vlk 05 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 0731
21 Vojtěch HusineckýVojtěch Husinecký 05 ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského 0725
22 Michal StojkaMichal Stojka 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0717
23 Lukáš MaleckýLukáš Malecký 05 ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského 0705
24 Ondřej PrchlíkOndřej Prchlík 06 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 0699
25 Martin ChmelíkMartin Chmelík 06 ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského 0679
26 Patrik CarskaPatrik Carska 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0651
27 Radim ČernýRadim Černý 05 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801 0640
28 Lukáš DaňsaLukáš Daňsa 05 eliskaeliska 0636
29 Michal DioszegiMichal Dioszegi 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 0592
30 David PavlasDavid Pavlas 05 eliskaeliska 0573
31 Filip KalaziFilip Kalazi 06 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801 0561
32 Martin SvobodaMartin Svoboda 05 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801 0542
33 Václav HavlínVáclav Havlín 05 ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského 0512
34 Petr KelnerPetr Kelner 05 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801 0502
35 Samuel ŠtichaSamuel Šticha 05 eliskaeliska 0500
36 Adam JaníkAdam Janík 05 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801 0426
37 Adam MálekAdam Málek 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 0423
38 Matěj VeselýMatěj Veselý 05 eliskaeliska 0404
39 Petr SladkýPetr Sladký 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 0399
40 Vlastimil MatušVlastimil Matuš 05 eliskaeliska 0378
41 Martin ŠvabíkMartin Švabík 05 eliskaeliska 0367
42 Matyáš HrůzaMatyáš Hrůza 05 ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského 0360
43 Vladimír KobíkVladimír Kobík 07 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801 0350
44= Robert RoučeRobert Rouče 05 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0338
44= Jiří JurčákJiří Jurčák 06 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov 0338
46 Zeman MatoušZeman Matouš 05 eliskaeliska 0336
47 Ondřej KrupnaOndřej Krupna 05 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov 0317
48 Adam KokoškaAdam Kokoška 06 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0284
49 Matyáš BartyzalMatyáš Bartyzal 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 0283
50 Filip KudaFilip Kuda 05 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 0259
51 Ondřej KadlecOndřej Kadlec 05 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801 0258
52 Čeněk TesnerČeněk Tesner 05 eliskaeliska 0257
53 Usukhbayar GereltturUsukhbayar Gerelttur 05 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 0233
54= Šimon ZávěrkaŠimon Závěrka 06 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0000
54= Ondřej JarešOndřej Jareš 06 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0000
54= David HrzánDavid Hrzán 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 0000
54= Vojtěch VondráčekVojtěch Vondráček 05 eliskaeliska 0000
54= Jan PeroutkaJan Peroutka 06 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 0000
54= Daniel NovotnýDaniel Novotný 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0000
54= Adam ŠperlingAdam Šperling 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0000
54= Tomáš TichýTomáš Tichý 06 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801 0000
54= Jakub PuchernaJakub Pucherna 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0000
54= Lukáš HřebíkLukáš Hřebík 06 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0000
54= Petr VeličkaPetr Velička 06 ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského 0000
54= Leoš MentlíkLeoš Mentlík 05 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0000
54= Bořek ChudinaBořek Chudina 06 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov 0000
54= Lukáš NahodilLukáš Nahodil 06 ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského 0000
MS Michal ProvazníkMichal Provazník 05 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801 0000
Celkem 68 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 1961
2 Zuzana KubrováZuzana Kubrová 04 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 1750
3 Elen PémováElen Pémová 04 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 1726
4 Adéla FoldováAdéla Foldová 04 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 1680
5 Markéta CharouzkováMarkéta Charouzková 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 1619
6 Tereza VodrážkováTereza Vodrážková 03 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 1457
7 Kateřina DrdelováKateřina Drdelová 05 mgzš jirkovmgzš jirkov 1428
8 Karolína ŠvecováKarolína Švecová 04 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 1307
9 Natálie KnorováNatálie Knorová 04 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 1247
10 Jennifer HoffingerováJennifer Hoffingerová 03 mgzš jirkovmgzš jirkov 1225
11 Kristýna LánováKristýna Lánová 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 1212
12 Tereza ČervínováTereza Červínová 05 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 1204
13 Anička DuboveckáAnička Dubovecká 04 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 1090
14 Ema SebránkováEma Sebránková 05 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 1055
15 Lucie MrázováLucie Mrázová 03 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 1033
16 Lucie PekárkováLucie Pekárková 04 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 0974
17 Aneta KutzlerováAneta Kutzlerová 04 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 0931
18 Eva JurincováEva Jurincová 03 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0926
19 Kamila KrpcováKamila Krpcová 05 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 0918
20 Tereza UngerováTereza Ungerová 04 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 0908
21 Simona NguyenováSimona Nguyenová 03 mgzš jirkovmgzš jirkov 0889
22 Viktorie NovákováViktorie Nováková 05 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0869
23 Simona ČurdováSimona Čurdová 04 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 0846
24 Karolína ChýlováKarolína Chýlová 05 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0783
25 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 0776
26 Karolína HavlatováKarolína Havlatová 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0742
27 Eliška MartínkováEliška Martínková 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0618
28 Julie HornáJulie Horná 03 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0574
29 Anna BázlerováAnna Bázlerová 03 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 0555
30 Simona PlosováSimona Plosová 04 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 0527
31 Johana SchořováJohana Schořová 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 0520
32 Marie KryndlerováMarie Kryndlerová 04 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0511
33 Ella NavrátilováElla Navrátilová 05 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0508
34 Eliška SchmiedováEliška Schmiedová 03 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0486
35 Tereza DrábkováTereza Drábková 03 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0484
36 Patricie ŠvehlováPatricie Švehlová 04 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0478
37 Lucie HvězdováLucie Hvězdová 05 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 0470
38 Kateřina BachováKateřina Bachová 04 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 0434
39 Kateřina ŠanderováKateřina Šanderová 03 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 0431
40 Fatima AbdulainováFatima Abdulainová 04 mgzš jirkovmgzš jirkov 0429
41 Lucie PavlasováLucie Pavlasová 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0423
42 Natálie TaliánováNatálie Taliánová 05 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 0412
43 Veronika ŘíhováVeronika Říhová 03 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0408
44 Jana ČížkováJana Čížková 03 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0395
45 Nela SýkorováNela Sýkorová 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0389
46 Andrea SlabáAndrea Slabá 04 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 0385
47 Kristýna StoklasováKristýna Stoklasová 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0379
48 Kateřina LuhanováKateřina Luhanová 05 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 0372
49 Karolína VranáKarolína Vraná 05 mgzš jirkovmgzš jirkov 0313
50 Nikola SkálováNikola Skálová 05 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 0293
51 Adéla BečvářováAdéla Bečvářová 05 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 0287
52 Fatima AbdulainováFatima Abdulainová 04 mgzš jirkovmgzš jirkov 0282
53 Lada MalinováLada Malinová 04 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0272
54 Karolína KřížováKarolína Křížová 05 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 0251
55 Sabina ČernáSabina Černá 04 mgzš jirkovmgzš jirkov 0239
56 Kristýna KostlánováKristýna Kostlánová 04 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 0212
57= Anežka ŠtochlováAnežka Štochlová 04 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0000
57= Nela NehybováNela Nehybová 03 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 0000
57= Lucie KastnerováLucie Kastnerová 05 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0000
57= Kristýna RežováKristýna Režová 03 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0000
57= Natálie PackertováNatálie Packertová 05 mgzš jirkovmgzš jirkov 0000
57= Lucie HudecováLucie Hudecová 03 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 0000
57= Jana KorbelováJana Korbelová 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0000
57= Michaela CickováMichaela Cicková 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0000
57= Angelica AbrahámAngelica Abrahám 03 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0000
57= Amálka HotmarováAmálka Hotmarová 05 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 0000
57= Viktorie JelínkováViktorie Jelínková 05 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 0000
57= Agáta KestlerováAgáta Kestlerová 05 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 0000
57= Klára ŠubrtováKlára Šubrtová 04 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 0000
57= Anna SlámováAnna Slámová 04 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 0000
Celkem 70 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adéla BučkováAdéla Bučková 06 mgzš jirkovmgzš jirkov 1713
2 Adéla FreibergováAdéla Freibergová 07 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres Louny 1588
3 Nikola LaudováNikola Laudová 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 1489
4 Laura VápeníkováLaura Vápeníková 05 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 1479
5 Nikola BalínováNikola Balínová 06 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 1437
6 Kristýna BarcalováKristýna Barcalová 05 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 1359
7 Marie ŠulcováMarie Šulcová 05 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 1293
8 Natálie FišerováNatálie Fišerová 06 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 1180
9 Barbora HrabětováBarbora Hrabětová 06 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres Louny 0931
10 Bára LedvinováBára Ledvinová 05 mgzš jirkovmgzš jirkov 0873
11 Jitka DvorščákováJitka Dvorščáková 05 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0870
12 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0834
13 Nella RollingerováNella Rollingerová 06 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0832
14 Štěpánka HojdarováŠtěpánka Hojdarová 06 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 0831
15 Jiřina KindlováJiřina Kindlová 06 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0810
16 Klára ŠtréblováKlára Štréblová 07 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0775
17 Viktorie StachováViktorie Stachová 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 0735
18 Kateřina ŠtěpánkováKateřina Štěpánková 05 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0734
19 Adéla RiedlováAdéla Riedlová 05 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres Louny 0713
20 Kateřina KrulichováKateřina Krulichová 06 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 0688
21 Anna SlavíčkováAnna Slavíčková 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0686
22 Ellen LeitermannováEllen Leitermannová 06 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0666
23 Liliana HofstetterováLiliana Hofstetterová 06 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0661
24 Šárka PospíšilováŠárka Pospíšilová 15 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0637
25 Adéla VeselkováAdéla Veselková 06 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 0635
26 Barbora PolanskáBarbora Polanská 06 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0575
27 Nela BubíkováNela Bubíková 07 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 0555
28 Šárka PospíšilováŠárka Pospíšilová 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0534
29 Eliška ŘádováEliška Řádová 05 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0523
30 Kateřina ZajícováKateřina Zajícová 06 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0511
31 Valentýna StudentováValentýna Studentová 06 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0508
32 Sára ČernáSára Černá 06 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0502
33 Gabriela ZajícováGabriela Zajícová 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0491
34 Kateřina KalošováKateřina Kalošová 07 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres Louny 0461
35= Michaela RadováMichaela Radová 05 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 0449
35= Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0449
37 Tereza HoňkováTereza Hoňková 06 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 0441
38 Tereza DohleováTereza Dohleová 06 mgzš jirkovmgzš jirkov 0433
39 Michaela KadlecováMichaela Kadlecová 06 mgzš jirkovmgzš jirkov 0424
40 Tereza JungwirthováTereza Jungwirthová 06 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0408
41 Kateřina KawanováKateřina Kawanová 05 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres Louny 0379
42 Anna KohoutováAnna Kohoutová 06 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 0364
43 Marie ČápováMarie Čápová 06 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0351
44 Lucie PyšnáLucie Pyšná 06 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0344
45 Tereza DohleováTereza Dohleová 05 mgzš jirkovmgzš jirkov 0331
46 Barbora TrojanováBarbora Trojanová 06 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 0324
47 Adéla MošničkováAdéla Mošničková 07 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0313
48 Adéla ŠvitorkováAdéla Švitorková 05 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 0308
49 Thuy Nhi TranThuy Nhi Tran 06 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 0287
50 Tereza HudcovskáTereza Hudcovská 06 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres Louny 0272
51= Eliška HejnováEliška Hejnová 05 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 0257
51= Nela ŠuterováNela Šuterová 06 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres Louny 0257
51= Jana UstrnulováJana Ustrnulová 05 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 0257
54 Zuzana BučkováZuzana Bučková 06 mgzš jirkovmgzš jirkov 0254
55 Veronika KormundováVeronika Kormundová 07 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 0245
56 Veronika PěknáVeronika Pěkná 07 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 0222
57 Luciána ŠmidrkalováLuciána Šmidrkalová 07 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 0214
58= Anežka ČmejrkováAnežka Čmejrková 06 mgzš jirkovmgzš jirkov 0000
58= Karolína TlapákováKarolína Tlapáková 05 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 0000
58= Eliška DerflováEliška Derflová 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 0000
58= Klára ŠlehoberováKlára Šlehoberová 05 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres Louny 0000
58= Barbora MänzelováBarbora Mänzelová 06 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 0000
58= Lucie KilikováLucie Kiliková 05 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres Louny 0000
58= Veronika KušnírováVeronika Kušnírová 07 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 0000
58= Lucie KadaváLucie Kadavá 07 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres Louny 0000
58= Hana FlégrováHana Flégrová 05 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0000
58= Laura KopeckáLaura Kopecká 05 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0000
58= Martina HavlováMartina Havlová 06 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 0000
58= Lucie ČermákováLucie Čermáková 06 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0000
58= Natálie PittnerováNatálie Pittnerová 06 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 0000
58= Eliška CesarováEliška Cesarová 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 0000
58= Michaela PlašilováMichaela Plašilová 07 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 0000
73= Aneta TomiováAneta Tomiová 05 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres Louny 0000
73= Kristýna NovákováKristýna Nováková 06 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres Louny 0000
Celkem 74 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška ŘádováEliška Řádová
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
05 17 53.40 0.0
2 Bára LedvinováBára Ledvinová
mgzš jirkovmgzš jirkov
05 12 51.90 0.0
3 Michaela KadlecováMichaela Kadlecová
mgzš jirkovmgzš jirkov
06 8 45.50 0.0
4 Kateřina KawanováKateřina Kawanová
ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,...
05 9 41.85 0.0
5 Marie ČápováMarie Čápová
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
06 2 39.60 0.0
6 Lucie PyšnáLucie Pyšná
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
06 15 39.00 0.0
7 Nella RollingerováNella Rollingerová
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
06 16 38.76 0.0
8 Nela BubíkováNela Bubíková
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
07 1 38.10 0.0
9 Štěpánka HojdarováŠtěpánka Hojdarová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
06 6 37.60 0.0
10 Barbora TrojanováBarbora Trojanová
Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk
06 20 37.38 0.0
11 Adéla MošničkováAdéla Mošničková
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
07 13 36.45 0.0
12 Liliana HofstetterováLiliana Hofstetterová
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
06 5 34.70 0.0
13 Tereza HudcovskáTereza Hudcovská
ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,...
06 7 33.10 0.0
14 Veronika KormundováVeronika Kormundová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
07 10 30.79 0.0
15 Lucie ČermákováLucie Čermáková
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
06 3 30.00 0.0
16 Veronika PěknáVeronika Pěkná
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
07 14 28.80 0.0
17 Nela ŠuterováNela Šuterová
ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,...
06 18 28.54 0.0
18 Luciána ŠmidrkalováLuciána Šmidrkalová
Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk
07 21 28.16 0.0
19 Veronika KušnírováVeronika Kušnírová
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
07 11 27.26 0.0
20 Thuy Nhi TranThuy Nhi Tran
Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk
06 19 25.12 0.0
21 Hana FlégrováHana Flégrová
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
05 4 21.01 0.0
Celkem 21 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011 1844
2 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 1681
3 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 1609
4 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 1580
5 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011 1280
6 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011 1261
7 mgzš jirkovmgzš jirkov 1218
8 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801 1148
9 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801 1133
10 mgzš jirkovmgzš jirkov 1120
11 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 1079
12 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 1075
13 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 1067
14 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem 1031
15 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011 1023
16 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem 1019
17 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem 1004
18 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801 990
19 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem 980
20 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801 965
21 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 952
22 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 938
23 mgzš jirkovmgzš jirkov 822
24 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 806
25 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 786
26 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 693
27 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 668
28 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 625
29 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 608
30 mgzš jirkovmgzš jirkov 587
31 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem 570
32 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 569
33 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 554
34 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 533
35 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 526
36 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem 521
37 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 507
38 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 504
39 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 495
40 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 492
41 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011 491
42 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 483
43 mgzš jirkovmgzš jirkov 481
44 mgzš jirkovmgzš jirkov 465
45 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 441
45 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801 441
47 mgzš jirkovmgzš jirkov 435
48 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011 429
48 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801 429
50 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 427
51 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801 411
52 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 388
53 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 377
54 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 363
55 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 352
55 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem 352
55 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 352
58 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 324
58 mgzš jirkovmgzš jirkov 324
60 mgzš jirkovmgzš jirkov 0
60 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0
60 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem 0
60 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011 0
60 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0
60 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0
60 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0
60 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0
60 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0
60 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011 0
60 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0
60 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801 0
60 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801 0
60 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0
Celkem 73 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 1413
2 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov 1146
3 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 1137
4 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 1108
5 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 947
6 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov 937
7 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 932
8 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 915
9 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801 892
10