Back

 / Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústecký kraj, Kategorie III a IV

Ústí nad Labem (21. 5. 2019)

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel FořtíkDaniel Fořtík
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
05 4 63.11 0.0
2 David BeckDavid Beck
ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského
05 1 59.59 0.0
3 Martin HornMartin Horn
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
05 5 58.14 0.0
4 Martin ChmelíkMartin Chmelík
ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského
06 8 55.71 0.0
5 Vladimír KobíkVladimír Kobík
ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7...
07 22 54.93 0.0
6 Patrik CarskaPatrik Carska
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
05 2 53.84 0.0
7 Zeman MatoušZeman Matouš
eliskaeliska
05 13 53.28 0.0
8 Lukáš BartošLukáš Bartoš
Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most
05 23 52.34 0.0
9 Ondřej KrupnaOndřej Krupna
Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M...
05 11 51.13 0.0
10 Lukáš DaňsaLukáš Daňsa
eliskaeliska
05 3 50.55 0.0
11 Miroslav VokálekMiroslav Vokálek
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
05 18 50.45 0.0
12 Lukáš NahodilLukáš Nahodil
ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského
06 14 50.40 0.0
13 Jakub KřivohlavýJakub Křivohlavý
Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M...
05 12 47.62 0.0
14 Adam ŠperlingAdam Šperling
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
05 16 47.43 0.0
15 Adam KokoškaAdam Kokoška
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
06 10 47.20 0.0
16 Martin ŠvabíkMartin Švabík
eliskaeliska
05 17 46.50 0.0
17 David HrzánDavid Hrzán
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
05 6 46.12 0.0
18 Ondřej PrchlíkOndřej Prchlík
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
06 15 46.10 0.0
19 Lukáš HřebíkLukáš Hřebík
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
06 7 45.42 0.0
20 Filip KudaFilip Kuda
Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most
05 19 44.21 0.0
21 Ondřej KadlecOndřej Kadlec
ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7...
05 20 44.10 0.0
22 Bořek ChudinaBořek Chudina
Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M...
06 9 43.74 0.0
23 Tomáš TichýTomáš Tichý
ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7...
06 21 43.30 0.0
Celkem 23 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška ŘádováEliška Řádová
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
05 17 53.40 0.0
2 Bára LedvinováBára Ledvinová
mgzš jirkovmgzš jirkov
05 12 51.90 0.0
3 Michaela KadlecováMichaela Kadlecová
mgzš jirkovmgzš jirkov
06 8 45.50 0.0
4 Kateřina KawanováKateřina Kawanová
ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,...
05 9 41.85 0.0
5 Marie ČápováMarie Čápová
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
06 2 39.60 0.0
6 Lucie PyšnáLucie Pyšná
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
06 15 39.00 0.0
7 Nella RollingerováNella Rollingerová
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
06 16 38.76 0.0
8 Nela BubíkováNela Bubíková
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
07 1 38.10 0.0
9 Štěpánka HojdarováŠtěpánka Hojdarová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
06 6 37.60 0.0
10 Barbora TrojanováBarbora Trojanová
Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk
06 20 37.38 0.0
11 Adéla MošničkováAdéla Mošničková
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
07 13 36.45 0.0
12 Liliana HofstetterováLiliana Hofstetterová
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
06 5 34.70 0.0
13 Tereza HudcovskáTereza Hudcovská
ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,...
06 7 33.10 0.0
14 Veronika KormundováVeronika Kormundová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
07 10 30.79 0.0
15 Lucie ČermákováLucie Čermáková
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
06 3 30.00 0.0
16 Veronika PěknáVeronika Pěkná
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
07 14 28.80 0.0
17 Nela ŠuterováNela Šuterová
ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,...
06 18 28.54 0.0
18 Luciána ŠmidrkalováLuciána Šmidrkalová
Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk
07 21 28.16 0.0
19 Veronika KušnírováVeronika Kušnírová
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
07 11 27.26 0.0
20 Thuy Nhi TranThuy Nhi Tran
Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk
06 19 25.12 0.0
21 Hana FlégrováHana Flégrová
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
05 4 21.01 0.0
Celkem 21 závodníků