Back

 / Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústecký kraj, Kategorie III a IV

Ústí nad Labem (21. 5. 2019)

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel BartoškaDaniel Bartoška 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 4 4:37.99
2 Michal TrnovecMichal Trnovec 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 3 4:51.79
3 Pavel HrdličkaPavel Hrdlička 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 1 4:54.77
4 Martin KřížMartin Kříž 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 2 5:00.52
5 Jakub DrazinskýJakub Drazinský 04 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 5 5:07.33
6 Petr KrupičkaPetr Krupička 04 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 7 5:09.37
7 Jan SchorschJan Schorsch 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 10 5:24.86
8 Ondřej TichýOndřej Tichý 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 11 5:26.61
9 Jiří SedlákJiří Sedlák 03 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 9 5:35.66
10 Karel TranKarel Tran 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 12 5:38.12
11 Jakub LavičkaJakub Lavička 04 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 8 6:01.31
Jan GajdošJan Gajdoš 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 6 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub VacataJakub Vacata 03 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 2 4:47.26
2 Pavel ChotěborskýPavel Chotěborský 03 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 8 4:48.90
3 Tomáš MajerTomáš Majer 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 7 4:51.31
4 Antonín ŠkrabalAntonín Škrabal 03 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 5 4:52.46
5 Zdeněk SkokanZdeněk Skokan 04 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 4 5:06.77
6 Jonatan RauchfussJonatan Rauchfuss 03 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 6 5:14.38
7 Dominik CsiderDominik Csider 04 mgzš jirkovmgzš jirkov 9 5:16.18
8 Filip SmatanaFilip Smatana 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 1 5:17.44
9 Ondřej ParchomenkoOndřej Parchomenko 03 mgzš jirkovmgzš jirkov 11 5:22.99
10 Daniel KozelDaniel Kozel 04 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 10 5:23.99
11 Marcel ŠebaMarcel Šeba 03 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 3 6:05.05
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Daniel BartoškaDaniel Bartoška 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 4 4:37.99
2 Jakub VacataJakub Vacata 03 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 2 4:47.26
3 Pavel ChotěborskýPavel Chotěborský 03 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 8 4:48.90
4 Tomáš MajerTomáš Majer 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 7 4:51.31
5 Michal TrnovecMichal Trnovec 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 3 4:51.79
6 Antonín ŠkrabalAntonín Škrabal 03 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 5 4:52.46
7 Pavel HrdličkaPavel Hrdlička 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 1 4:54.77
8 Martin KřížMartin Kříž 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 2 5:00.52
9 Zdeněk SkokanZdeněk Skokan 04 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 4 5:06.77
10 Jakub DrazinskýJakub Drazinský 04 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 5 5:07.33
11 Petr KrupičkaPetr Krupička 04 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 7 5:09.37
12 Jonatan RauchfussJonatan Rauchfuss 03 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 6 5:14.38
13 Dominik CsiderDominik Csider 04 mgzš jirkovmgzš jirkov 9 5:16.18
14 Filip SmatanaFilip Smatana 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 1 5:17.44
15 Ondřej ParchomenkoOndřej Parchomenko 03 mgzš jirkovmgzš jirkov 11 5:22.99
16 Daniel KozelDaniel Kozel 04 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 10 5:23.99
17 Jan SchorschJan Schorsch 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 10 5:24.86
18 Ondřej TichýOndřej Tichý 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 11 5:26.61
19 Jiří SedlákJiří Sedlák 03 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 9 5:35.66
20 Karel TranKarel Tran 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 12 5:38.12
21 Jakub LavičkaJakub Lavička 04 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 8 6:01.31
22 Marcel ŠebaMarcel Šeba 03 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 3 6:05.05
Jan GajdošJan Gajdoš 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 6 DNS