Back

 / Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústecký kraj, Kategorie III a IV

Ústí nad Labem (21. 5. 2019)

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Köstl, Hloušek, Trnovec, Růžička Köstl, Hloušek, Trnovec, Růžička ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 3 31.09
2 Šalda, Kozel, Edl, Mašek Šalda, Kozel, Edl, Mašek ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 2 31.85
3 Bartoška, Bartoška, Schorsch, Gajdoš Bartoška, Bartoška, Schorsch, Gajdoš ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 4 32.02
4 Smatana, Krejčík, Lefler, Vacata Smatana, Krejčík, Lefler, Vacata ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 5 32.40
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bušina, Hoffinger, Saufflet, Žižka Bušina, Hoffinger, Saufflet, Žižka mgzš jirkovmgzš jirkov 4 30.10
2 Štrympl, Polák, Hospodka, Majer Štrympl, Polák, Hospodka, Majer ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 6 30.44
3 Fidler, Jehl, Vlček, Lacko Fidler, Jehl, Vlček, Lacko ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 3 30.64
4 Jindra, Drazinský, Horák, Kluďák Jindra, Drazinský, Horák, Kluďák ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 5 33.29
5 Šátek, Tůma, Krupička, Tran Šátek, Tůma, Krupička, Tran ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 2 33.91
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pekař, Lžíčař, Navrkal, Tichý Pekař, Lžíčař, Navrkal, Tichý ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 5 29.77
2 Martínek, Přibyl, Franc, Rottenborn Martínek, Přibyl, Franc, Rottenborn ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 3 30.70
3 Gregor, Chotěborský, Konečný, Šeba Gregor, Chotěborský, Konečný, Šeba 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 4 31.06
4 Polívka, Hrdlička, Kolodziej, Kříž Polívka, Hrdlička, Kolodziej, Kříž ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 2 31.42
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Pekař, Lžíčař, Navrkal, Tichý Pekař, Lžíčař, Navrkal, Tichý ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 5 29.77
2 Bušina, Hoffinger, Saufflet, Žižka Bušina, Hoffinger, Saufflet, Žižka mgzš jirkovmgzš jirkov 4 30.10
3 Štrympl, Polák, Hospodka, Majer Štrympl, Polák, Hospodka, Majer ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 6 30.44
4 Fidler, Jehl, Vlček, Lacko Fidler, Jehl, Vlček, Lacko ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 3 30.64
5 Martínek, Přibyl, Franc, Rottenborn Martínek, Přibyl, Franc, Rottenborn ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 3 30.70
6 Gregor, Chotěborský, Konečný, Šeba Gregor, Chotěborský, Konečný, Šeba 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 4 31.06
7 Köstl, Hloušek, Trnovec, Růžička Köstl, Hloušek, Trnovec, Růžička ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 3 31.09
8 Polívka, Hrdlička, Kolodziej, Kříž Polívka, Hrdlička, Kolodziej, Kříž ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 2 31.42
9 Šalda, Kozel, Edl, Mašek Šalda, Kozel, Edl, Mašek ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 2 31.85
10 Bartoška, Bartoška, Schorsch, Gajdoš Bartoška, Bartoška, Schorsch, Gajdoš ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 4 32.02
11 Smatana, Krejčík, Lefler, Vacata Smatana, Krejčík, Lefler, Vacata ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 5 32.40
12 Jindra, Drazinský, Horák, Kluďák Jindra, Drazinský, Horák, Kluďák ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 5 33.29
13 Šátek, Tůma, Krupička, Tran Šátek, Tůma, Krupička, Tran ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 2 33.91

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Horn, Dufek, Hřebík, Vondráček Horn, Dufek, Hřebík, Vondráček ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 5 32.06
2 Janík, Kalazi, Černý, Švec Janík, Kalazi, Černý, Švec ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 6 32.39
3 Halbgebauer, Holý, Vlk, Bartoš Halbgebauer, Holý, Vlk, Bartoš Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 3 32.67
4 Ebert, Pavlas, Tesner, Matuš Ebert, Pavlas, Tesner, Matuš eliskaeliska 4 32.80
5 Šperling, Pucherna, Fořtík, Jareš Šperling, Pucherna, Fořtík, Jareš ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 1 33.24
6 Hrůza, Malecký, Beck, Husinecký Hrůza, Malecký, Beck, Husinecký ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského 2 33.45
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Souček, Carska, Stojka, Helebrant Souček, Carska, Stojka, Helebrant ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 6 31.88
2 Prchlík, Málek, Kožešník, Sladký Prchlík, Málek, Kožešník, Sladký ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 2 32.42
3 Veselý, Šticha, Švabík, Matouš Veselý, Šticha, Švabík, Matouš eliskaeliska 1 32.74
4 Křivohlavý, Limberský, Dudek, Holka Křivohlavý, Limberský, Dudek, Holka Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 3 32.97
5 Nevečeřal, Mentlík, Rouče, Závěrka Nevečeřal, Mentlík, Rouče, Závěrka ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 5 34.10
6 Kobík, Tichý, Kadlec, Kelner Kobík, Tichý, Kadlec, Kelner ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 4 35.90
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Souček, Carska, Stojka, Helebrant Souček, Carska, Stojka, Helebrant ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 6 31.88
2 Horn, Dufek, Hřebík, Vondráček Horn, Dufek, Hřebík, Vondráček ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 5 32.06
3 Janík, Kalazi, Černý, Švec Janík, Kalazi, Černý, Švec ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 6 32.39
4 Prchlík, Málek, Kožešník, Sladký Prchlík, Málek, Kožešník, Sladký ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 2 32.42
5 Halbgebauer, Holý, Vlk, Bartoš Halbgebauer, Holý, Vlk, Bartoš Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 3 32.67
6 Veselý, Šticha, Švabík, Matouš Veselý, Šticha, Švabík, Matouš eliskaeliska 1 32.74
7 Ebert, Pavlas, Tesner, Matuš Ebert, Pavlas, Tesner, Matuš eliskaeliska 4 32.80
8 Křivohlavý, Limberský, Dudek, Holka Křivohlavý, Limberský, Dudek, Holka Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 3 32.97
9 Šperling, Pucherna, Fořtík, Jareš Šperling, Pucherna, Fořtík, Jareš ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 1 33.24
10 Hrůza, Malecký, Beck, Husinecký Hrůza, Malecký, Beck, Husinecký ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského 2 33.45
11 Nevečeřal, Mentlík, Rouče, Závěrka Nevečeřal, Mentlík, Rouče, Závěrka ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 5 34.10
12 Kobík, Tichý, Kadlec, Kelner Kobík, Tichý, Kadlec, Kelner ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 4 35.90

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Foldová, Nováková, Sebránková, Říhová Foldová, Nováková, Sebránková, Říhová ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 6 33.04
2 Pémová, Červínová, Nehybová, Ungerová Pémová, Červínová, Nehybová, Ungerová ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 2 33.68
3 Knorová, Krpcová, Šubrtová, Švecová Knorová, Krpcová, Šubrtová, Švecová ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 3 34.81
4 Korbelová, Havlatová, Sýkorová, Pavlasová Korbelová, Havlatová, Sýkorová, Pavlasová ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 5 35.67
5 Kestlerová, Hotmarová, Taliánová, Hudecová Kestlerová, Hotmarová, Taliánová, Hudecová Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 4 36.18
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Střížková, Bázlerová, Plosová, Nemejtová Střížková, Bázlerová, Plosová, Nemejtová ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 5 31.08
2 Vodrážková, Jurincová, Horná, Chýlová Vodrážková, Jurincová, Horná, Chýlová 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 2 34.04
3 Drdelová, Hoffingerová, Nguyenová, Abdulainová Drdelová, Hoffingerová, Nguyenová, Abdulainová mgzš jirkovmgzš jirkov 3 34.10
4 Bachová, Bečvářová, Hvězdová, Luhanová Bachová, Bečvářová, Hvězdová, Luhanová ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 4 38.69
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Charouzková, Stoklasová, Lánová, Martínková Charouzková, Stoklasová, Lánová, Martínková ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 3 32.74
2 Kubrová, Šanderová, Dubovecká, Čurdová Kubrová, Šanderová, Dubovecká, Čurdová Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 5 33.56
3 Slámová, Kutzlerová, Skálová, Slabá Slámová, Kutzlerová, Skálová, Slabá ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 2 34.40
4 Čížková, Abrahám, Říhová, Navrátilová Čížková, Abrahám, Říhová, Navrátilová ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 4 35.25
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Střížková, Bázlerová, Plosová, Nemejtová Střížková, Bázlerová, Plosová, Nemejtová ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 5 31.08
2 Charouzková, Stoklasová, Lánová, Martínková Charouzková, Stoklasová, Lánová, Martínková ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 3 32.74
3 Foldová, Nováková, Sebránková, Říhová Foldová, Nováková, Sebránková, Říhová ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 6 33.04
4 Kubrová, Šanderová, Dubovecká, Čurdová Kubrová, Šanderová, Dubovecká, Čurdová Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 5 33.56
5 Pémová, Červínová, Nehybová, Ungerová Pémová, Červínová, Nehybová, Ungerová ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 2 33.68
6 Vodrážková, Jurincová, Horná, Chýlová Vodrážková, Jurincová, Horná, Chýlová 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 2 34.04
7 Drdelová, Hoffingerová, Nguyenová, Abdulainová Drdelová, Hoffingerová, Nguyenová, Abdulainová mgzš jirkovmgzš jirkov 3 34.10
8 Slámová, Kutzlerová, Skálová, Slabá Slámová, Kutzlerová, Skálová, Slabá ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 2 34.40
9 Knorová, Krpcová, Šubrtová, Švecová Knorová, Krpcová, Šubrtová, Švecová ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 3 34.81
10 Čížková, Abrahám, Říhová, Navrátilová Čížková, Abrahám, Říhová, Navrátilová ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 4 35.25
11 Korbelová, Havlatová, Sýkorová, Pavlasová Korbelová, Havlatová, Sýkorová, Pavlasová ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 5 35.67
12 Kestlerová, Hotmarová, Taliánová, Hudecová Kestlerová, Hotmarová, Taliánová, Hudecová Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 4 36.18
13 Bachová, Bečvářová, Hvězdová, Luhanová Bachová, Bečvářová, Hvězdová, Luhanová ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 4 38.69

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kopecká, Zajícová, Rollingerová, Polanská Kopecká, Zajícová, Rollingerová, Polanská ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 3 35.57
2 Veselková, Šmidrkalová, Tran, Trojanová Veselková, Šmidrkalová, Tran, Trojanová Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 6 37.26
3 Šlehoberová, Hudcovská, Kiliková, Kadavá Šlehoberová, Hudcovská, Kiliková, Kadavá ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,... 2 37.53
4 Krulichová, Plašilová, Hoňková, Hejnová Krulichová, Plašilová, Hoňková, Hejnová ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 5 37.68
5 Kohoutová, Pittnerová, Cesarová, Pěkná Kohoutová, Pittnerová, Cesarová, Pěkná ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 4 39.17
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vápeníková, Švitorková, Tlapáková, Šulcová Vápeníková, Švitorková, Tlapáková, Šulcová Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 4 34.54
2 Balínová, Slavíčková, Pyšná, Pospíšilová Balínová, Slavíčková, Pyšná, Pospíšilová ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 3 35.42
3 Štréblová, Čápová, Krausová, Mikulková Štréblová, Čápová, Krausová, Mikulková 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 2 35.67
4 Bučková, Bučková, Dohleová, Čmejrková Bučková, Bučková, Dohleová, Čmejrková mgzš jirkovmgzš jirkov 5 37.79
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Freibergová, Hrabětová, Kalošová, Riedlová Freibergová, Hrabětová, Kalošová, Riedlová ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,... 3 34.56
2 Laudová, Havlová, Stachová, Fišerová Laudová, Havlová, Stachová, Fišerová ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 5 34.79
3 Štěpánková, Flégrová, Kindlová, Hofstetterová Štěpánková, Flégrová, Kindlová, Hofstetterová ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 2 35.49
4 Barcalová, Hojdarová, Ustrnulová, Kormundová Barcalová, Hojdarová, Ustrnulová, Kormundová ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 4 35.50
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Vápeníková, Švitorková, Tlapáková, Šulcová Vápeníková, Švitorková, Tlapáková, Šulcová Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 4 34.54
2 Freibergová, Hrabětová, Kalošová, Riedlová Freibergová, Hrabětová, Kalošová, Riedlová ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,... 3 34.56
3 Laudová, Havlová, Stachová, Fišerová Laudová, Havlová, Stachová, Fišerová ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 5 34.79
4 Balínová, Slavíčková, Pyšná, Pospíšilová Balínová, Slavíčková, Pyšná, Pospíšilová ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 3 35.42
5 Štěpánková, Flégrová, Kindlová, Hofstetterová Štěpánková, Flégrová, Kindlová, Hofstetterová ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 2 35.49
6 Barcalová, Hojdarová, Ustrnulová, Kormundová Barcalová, Hojdarová, Ustrnulová, Kormundová ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 4 35.50
7 Kopecká, Zajícová, Rollingerová, Polanská Kopecká, Zajícová, Rollingerová, Polanská ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 3 35.57
8 Štréblová, Čápová, Krausová, Mikulková Štréblová, Čápová, Krausová, Mikulková 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 2 35.67
9 Veselková, Šmidrkalová, Tran, Trojanová Veselková, Šmidrkalová, Tran, Trojanová Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 6 37.26
10 Šlehoberová, Hudcovská, Kiliková, Kadavá Šlehoberová, Hudcovská, Kiliková, Kadavá ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,... 2 37.53
11 Krulichová, Plašilová, Hoňková, Hejnová Krulichová, Plašilová, Hoňková, Hejnová ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 5 37.68
12 Bučková, Bučková, Dohleová, Čmejrková Bučková, Bučková, Dohleová, Čmejrková mgzš jirkovmgzš jirkov 5 37.79
13 Kohoutová, Pittnerová, Cesarová, Pěkná Kohoutová, Pittnerová, Cesarová, Pěkná ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 4 39.17