Back

 / I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Děkanka (15. 5. 2019)

800 m - Junioři (Finále)

Finále (st, 15.5.2019 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan BenešJan Beneš 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 2:07.58
2 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 2:08.33
3 Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 2:09.42
4 Martin KulhánekMartin Kulhánek 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 2:10.48
5 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:12.02
6 Marek VoborskýMarek Voborský 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 9 2:14.13
7 Martin HelmichMartin Helmich 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 2:15.41
8 Jakub MarešJakub Mareš 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 2:20.24
9 Adam PirkAdam Pirk 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 2:22.88
Celkem 9 závodníků

800 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (st, 15.5.2019 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam KořínekAdam Kořínek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 2:03.32
2 Dan MinolDan Minol 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:07.64
3 Vojtěch Vítězsl FilipVojtěch Vítězsl Filip 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:17.58
4 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 2:18.29
5 Matěj KubánekMatěj Kubánek 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 2:22.43
David ŠprinclDavid Šprincl 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 DNS
Tomáš BernášekTomáš Bernášek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 15.5.2019 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Oliver SerafinOliver Serafin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 66 2:09.28
2 Michal BolehovskýMichal Bolehovský 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 2:11.73
3 Ondřej FábryOndřej Fábry 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:15.13
4 Kryštof UrbánekKryštof Urbánek 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 55 2:15.73
5 Radek HušekRadek Hušek 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 2:20.66
6 Tomáš KosobudTomáš Kosobud 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 2:22.42
7 Jakub DobiášJakub Dobiáš 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:23.34
Adam NovotnýAdam Novotný 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Adam KořínekAdam Kořínek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 2:03.32
2 Dan MinolDan Minol 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:07.64
3 Oliver SerafinOliver Serafin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 66 2:09.28
4 Michal BolehovskýMichal Bolehovský 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 2:11.73
5 Ondřej FábryOndřej Fábry 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:15.13
6 Kryštof UrbánekKryštof Urbánek 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 55 2:15.73
7 Vojtěch Vítězsl FilipVojtěch Vítězsl Filip 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:17.58
8 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 2:18.29
9 Radek HušekRadek Hušek 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 2:20.66
10 Tomáš KosobudTomáš Kosobud 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 2:22.42
11 Matěj KubánekMatěj Kubánek 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 2:22.43
12 Jakub DobiášJakub Dobiáš 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:23.34
David ŠprinclDavid Šprincl 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 DNS
Tomáš BernášekTomáš Bernášek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Adam NovotnýAdam Novotný 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 DNS

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (st, 15.5.2019 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 2:24.83
2 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 2:30.06
3 Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 2:31.00
4 Hana KoděrováHana Koděrová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 2:31.62
5 Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 66 2:33.44
6 Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 2:50.38
MS Lucía VítováLucía Vítová 00 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 2 2:32.53
Celkem 7 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (st, 15.5.2019 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:29.50
2 Martina MachátováMartina Machátová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 2:31.47
3 Tereza ChlupáčováTereza Chlupáčová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 2:35.00
4 Kristýna HeřmanováKristýna Heřmanová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 2:37.99
5 Josefína JanečkováJosefína Janečková 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 2:42.65
6 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 66 2:42.72
7 Nicole PřibylováNicole Přibylová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 2:47.47
8 Eliška VejdovcováEliška Vejdovcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 55 2:55.19
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 15.5.2019 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:29.87
2 Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 66 2:30.97
3 Lucie KalátováLucie Kalátová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 2:33.46
4 Ráchel NajmonováRáchel Najmonová 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 2:42.29
5 Monica FoottitMonica Foottit 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:43.00
6 Anna MňoučkováAnna Mňoučková 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 2:51.17
7 Apolena VojtěchováApolena Vojtěchová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 55 2:59.98
Adéla BlahováAdéla Blahová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:29.50
2 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:29.87
3 Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 66 2:30.97
4 Martina MachátováMartina Machátová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 2:31.47
5 Lucie KalátováLucie Kalátová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 2:33.46
6 Tereza ChlupáčováTereza Chlupáčová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 2:35.00
7 Kristýna HeřmanováKristýna Heřmanová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 2:37.99
8 Ráchel NajmonováRáchel Najmonová 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 2:42.29
9 Josefína JanečkováJosefína Janečková 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 2:42.65
10 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 66 2:42.72
11 Monica FoottitMonica Foottit 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:43.00
12 Nicole PřibylováNicole Přibylová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 2:47.47
13 Anna MňoučkováAnna Mňoučková 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 2:51.17
14 Eliška VejdovcováEliška Vejdovcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 55 2:55.19
15 Apolena VojtěchováApolena Vojtěchová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 55 2:59.98
Adéla BlahováAdéla Blahová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 DNS