Back

 / I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Děkanka (15. 5. 2019)

Skok daleký - Junioři

(st, 15.5.2019 - 19:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip LazarFilip Lazar
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1 6.03 0.0
2 Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 11 5.89 0.0
3 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 8 5.85 0.0
4 Matěj ČerníkMatěj Černík
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
00 12 5.84 0.0
5 Jan GročekJan Groček
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
00 9 5.80 0.0
6 Jakub NovotnýJakub Novotný
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 2 5.79 0.0
7 Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 10 5.75 0.0
8 Jakub RandusJakub Randus
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
02 7 5.17 0.0
Matyáš VacekMatyáš Vacek
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
01 4 DNS
Viktor KašákViktor Kašák
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 5 DNS
Robert MouchaRobert Moucha
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 13 DNS
Martin OrnstMartin Ornst
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 3 DNS
MS Martin MacháčekMartin Macháček
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
01 6 5.33 0.0
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(st, 15.5.2019 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 16 6.24 +1.0 m/s 0.0
2 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 17 6.05 +1.4 m/s 0.0
3 Marek ChvátalMarek Chvátal
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
03 15 5.82 +0.0 m/s 0.0
4 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 6 5.78 +0.5 m/s 0.0
5 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
02 8 5.66 +0.7 m/s 0.0
6 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 14 5.51 +1.7 m/s 0.0
7 Matěj DvořákMatěj Dvořák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 11 5.38 +0.8 m/s 0.0
8 Petr KudrnovskýPetr Kudrnovský
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 4 5.28 +0.4 m/s 0.0
9 Pavel BenešPavel Beneš
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 12 5.23 +0.1 m/s 0.0
10 Matyáš MottelMatyáš Mottel
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 5 5.21 +0.8 m/s 0.0
11 Josef DrahotaJosef Drahota
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 13 5.19 +0.5 m/s 0.0
12 Antonín MaříkAntonín Mařík
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
03 10 5.16 +0.9 m/s 0.0
13 David JurkevičDavid Jurkevič
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 2 5.01 +1.0 m/s 0.0
14 Jan KolekJan Kolek
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 3 4.90 +0.6 m/s 0.0
15 Adam LudvíkAdam Ludvík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 7 4.87 +0.1 m/s 0.0
16 Jakub DobiášJakub Dobiáš
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 1 4.80 +1.6 m/s 0.0
Filip KolářFilip Kolář
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 9 DNS
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(st, 15.5.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 30 5.90 +0.5 m/s 0.0
2 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 5 5.37 +0.7 m/s 0.0
3 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 27 5.33 +0.6 m/s 0.0
4 Sofie ŠámalováSofie Šámalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 29 5.33 +0.0 m/s 0.0
5 Rebeka SlanařováRebeka Slanařová
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 7 5.23 +0.2 m/s 0.0
6 Tereza HusákováTereza Husáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 22 5.11 +1.8 m/s 0.0
7 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 9 5.04 +0.9 m/s 0.0
8 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 28 4.99 +0.3 m/s 0.0
9 Natálie MarkováNatálie Marková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 25 4.94 +0.2 m/s 0.0
10 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 11 4.78 +0.2 m/s 0.0
11 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 13 4.71 +1.4 m/s 0.0
12 Linda DufkováLinda Dufková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 2 4.70 +0.2 m/s 0.0
13 Kateřina TicháKateřina Tichá
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 10 4.68 +0.1 m/s 0.0
14 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 23 4.65 +1.6 m/s 0.0
15 Karolína MatouškováKarolína Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 6 4.64 +1.5 m/s 0.0
16 Klára StaňkováKlára Staňková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 26 4.58 +0.5 m/s 0.0
17 Kateřina HollasováKateřina Hollasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 21 4.58 +0.5 m/s 0.0
18 Anna DaťkováAnna Daťková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
00 1 4.45 +0.0 m/s 0.0
19 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 19 4.43 +1.2 m/s 0.0
20 Karolína StolínováKarolína Stolínová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
01 8 4.30 +0.2 m/s 0.0
21 Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 3 4.30 +0.0 m/s 0.0
22 Eliška HavlováEliška Havlová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 18 4.17 +0.3 m/s 0.0
23 Barbora KordíkováBarbora Kordíková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 20 4.11 +0.2 m/s 0.0
24 Markéta KulhánkováMarkéta Kulhánková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
01 4 4.03 +1.7 m/s 0.0
25 Tereza ValtrováTereza Valtrová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
00 12 3.99 0.0
Celkem 25 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(st, 15.5.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 33 5.05 +0.0 m/s 0.0
2 Eliška SemeckáEliška Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 34 5.03 -0.6 m/s 0.0
3 Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 7 4.89 -1.7 m/s 0.0
4 Natálie KavříkováNatálie Kavříková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 30 4.71 -1.0 m/s 0.0
5 Tereza SupováTereza Supová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 32 4.69 -0.4 m/s 0.0
6 Andrea ŽižkováAndrea Žižková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 31 4.69 -1.3 m/s 0.0
7 Antonie TesařováAntonie Tesařová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 15 4.57 +0.0 m/s 0.0
8 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 20 4.52 -0.4 m/s 0.0
9 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 8 4.50 -1.3 m/s 0.0
10 Anna StráneckáAnna Stránecká
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 23 4.50 -0.5 m/s 0.0
11 Adéla KubrichtováAdéla Kubrichtová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 19 4.44 +0.8 m/s 0.0
12 Michaela ZajíčkováMichaela Zajíčková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 17 4.37 -2.2 m/s 0.0
13 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 12 4.37 -0.4 m/s 0.0
14 Zuzana AugustováZuzana Augustová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 22 4.34 -0.3 m/s 0.0
15 Petra ViplerováPetra Viplerová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
02 21 4.31 -1.2 m/s 0.0
16 Kateřina KolaříkováKateřina Kolaříková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 27 4.26 -0.4 m/s 0.0
17 Rebecca SzaboRebecca Szabo
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
03 24 4.25 -1.9 m/s 0.0
18 Kristina CachováKristina Cachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 1 4.23 +0.0 m/s 0.0
19 Michaela VlčkováMichaela Vlčková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 16 4.19 -1.1 m/s 0.0
20 Kateřina HedlováKateřina Hedlová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 5 4.08 -0.9 m/s 0.0
21 Aneta ŘehořováAneta Řehořová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 11 4.04 -0.1 m/s 0.0
22 Zuzana EndrštováZuzana Endrštová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 3 3.95 -0.6 m/s 0.0
23 Eva HrdličkováEva Hrdličková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
02 6 3.91 -0.4 m/s 0.0
24 Klára ŽeleznáKlára Železná
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 18 3.87 -0.2 m/s 0.0
25 Valentýna DvořákováValentýna Dvořáková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
03 2 3.83 -0.9 m/s 0.0
26 Anežka PexováAnežka Pexová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 10 3.79 -0.7 m/s 0.0
27 Kristina ŠroubkováKristina Šroubková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 14 3.74 -1.4 m/s 0.0
28 Janka JarošováJanka Jarošová
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 25 3.59 -1.3 m/s 0.0
29 Gabriela GolonkaGabriela Golonka
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
03 4 3.52 -1.0 m/s 0.0
30 Eliška ŠárováEliška Šárová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
03 13 3.44 -0.9 m/s 0.0
Veronika SkalickáVeronika Skalická
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 29 DNS
Tereza KalálováTereza Kalálová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 28 DNS
Eliška MasnerováEliška Masnerová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 26 DNS
Klára MaškováKlára Mašková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 9 DNS
Celkem 34 závodníků