Back

 / I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Děkanka (15. 5. 2019)

Skok vysoký - Junioři

(st, 15.5.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.481.531.581.631.681.731.781.811.841.871.901.931.961.99
1 Adam RybákAdam Rybák
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
01 2 1.87
2 Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 6 1.87
3 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 7 1.78
4 Mikuláš ValoMikuláš Valo
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 3 1.63
5 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 5 1.63
Tomáš MelicharTomáš Melichar
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1 NM
MS Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 4 1.68
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(st, 15.5.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.481.531.581.631.681.731.781.811.841.871.901.931.961.99
1 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 15 1.73
2 Josef DrahotaJosef Drahota
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 1 1.68
3= František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 13 1.63
3= David JurkevičDavid Jurkevič
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 14 1.63
3= Šimon WeiserŠimon Weiser
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 7 1.63
6 Matěj DvořákMatěj Dvořák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 11 1.58
7= Eduard JanoušekEduard Janoušek
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 3 1.58
7= Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 12 1.58
9 David FilipDavid Filip
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 2 1.53
10= Daniel RuckiDaniel Rucki
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 10 1.53
10= Jakub ValoJakub Valo
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 6 1.53
12 Adam LudvíkAdam Ludvík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 8 1.48
Vojtěch SellnerVojtěch Sellner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 4 DNS
Marek TobiášMarek Tobiáš
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 5 NM
Jan TürkJan Türk
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 9 NM
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(st, 15.5.2019 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.331.381.431.481.531.561.591.621.651.681.71
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 8 1.53
2 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 7 1.48
3 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
00 4 1.48
4 Barbora HložkováBarbora Hložková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
00 5 1.48
5 Kateřina HollasováKateřina Hollasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 3 1.48
6 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 1 1.33
Karolína MatouškováKarolína Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 6 DNS
Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 2 DNS
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(st, 15.5.2019 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.331.381.431.481.531.561.591.621.651.681.71
1 Andrea ŽižkováAndrea Žižková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 13 1.48
2 Kateřina KolaříkováKateřina Kolaříková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 10 1.43
3 Barbora LánskáBarbora Lánská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
02 12 1.43
4 Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 7 1.43
5 Anna StráneckáAnna Stránecká
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 6 1.43
6= Aneta PazderováAneta Pazderová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 11 1.38
6= Thalia PandelidesThalia Pandelides
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 3 1.38
8 Anna JedličkováAnna Jedličková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 8 1.38
Veronika SkalickáVeronika Skalická
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 9 DNS
Valentýna DvořákováValentýna Dvořáková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
03 1 DNS
Tereza KalálováTereza Kalálová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 2 DNS
Adéla PožárováAdéla Požárová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 5 DNS
Zuzana AugustováZuzana Augustová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 4 DNS
Celkem 13 závodníků