Back

 / I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Děkanka (15. 5. 2019)

3000 m - Junioři (Finále)

Finále (st, 15.5.2019 - 20:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 09:04.34
2 Jan ŠvejdaJan Švejda 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 09:26.70
3 Vít VladykaVít Vladyka 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 09:40.06
4 David ŠtrosDavid Štros 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 09:45.63
5 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 09:54.05
Radek NeumannRadek Neumann 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 DNS
Celkem 6 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 15.5.2019 - 20:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 09:48.47
2 Janis MachJanis Mach 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12 10:02.22
3 Jaroslav SedláčekJaroslav Sedláček 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 10:21.94
4 Matěj BednářMatěj Bednář 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10 11:01.89
5 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 11 11:11.91
6 Jakub JohnJakub John 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 11:13.56
Celkem 6 závodníků

3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (st, 15.5.2019 - 19:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 11:07.26
2 Klára KačerovskáKlára Kačerovská 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 11:08.85
3 Eliška PoborskáEliška Poborská 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 11:16.55
4 Sofie ŠafkováSofie Šafková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 11:56.57
5 Alžběta KošťálováAlžběta Košťálová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 12:03.58
6 Veronika BartošováVeronika Bartošová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 12:04.42
Celkem 6 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 15.5.2019 - 19:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 11:11.57
2 Barbora HartmanováBarbora Hartmanová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10 11:18.14
3 Eva BeranováEva Beranová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 9 12:35.47
4 Eva HřebíčkováEva Hřebíčková 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11 13:04.72
5 Johana PetříkováJohana Petříková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12 13:26.41
Aneta TomáškováAneta Tomášková 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 DNS
Celkem 6 závodníků