Back

 / I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Děkanka (15. 5. 2019)

400 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (st, 15.5.2019 - 19:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 57.55
2 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 58.10
3 Martin KulhánekMartin Kulhánek 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 61.46
MS Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 58.30
MS Marek UzsakMarek Uzsak 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 62.04
MS Václav BarekVáclav Barek 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 64.38
Celkem 6 závodníků

400 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 01 (st, 15.5.2019 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 65.95
2 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 66.45
3 Šárka HájkováŠárka Hájková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 68.52
4 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 69.15
5 Kateřina TicháKateřina Tichá 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 71.33
Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 15.5.2019 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 65.94
2 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 67.88
3 Amálie KučerováAmálie Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 69.57
4 Pavlína PážikováPavlína Pážiková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 73.09
5 Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 73.30
Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 65.94
2 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 65.95
3 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 66.45
4 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 67.88
5 Šárka HájkováŠárka Hájková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 68.52
6 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 69.15
7 Amálie KučerováAmálie Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 69.57
8 Kateřina TicháKateřina Tichá 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 71.33
9 Pavlína PážikováPavlína Pážiková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 73.09
10 Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 73.30
Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 DNS
Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 DNS