Back

 / I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Děkanka (15. 5. 2019)

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (st, 15.5.2019 - 18:45) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 22.49
2 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.78
3 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.41
4 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 23.94
Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 15.5.2019 - 18:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 23.44
2 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 23.50
3 Radek VítůRadek Vítů 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 24.01
4 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 24.39
5 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 24.73
Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 15.5.2019 - 18:45) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 23.87
2 Matěj ČerníkMatěj Černík 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 24.21
3 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 24.25
4 Aristarch NosalskyjAristarch Nosalskyj 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 24.38
MS Tomáš ChrtTomáš Chrt 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 24.91
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 15.5.2019 - 18:45) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip SeveraFilip Severa 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 24.69
MS František HorkýFrantišek Horký 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 24.72
MS František KraklFrantišek Krakl 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 27.40
MS Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 25.68
MS Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 24.30
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 22.49
2 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.78
3 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.41
4 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 23.44
5 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 23.50
6 Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 23.87
7 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 23.94
8 Radek VítůRadek Vítů 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 24.01
9 Matěj ČerníkMatěj Černík 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 24.21
10 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 24.25
11 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 24.30
12 Aristarch NosalskyjAristarch Nosalskyj 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 24.38
13 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 24.39
14 Filip SeveraFilip Severa 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 24.69
15 František HorkýFrantišek Horký 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 24.72
16 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 24.73
17 Tomáš ChrtTomáš Chrt 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 24.91
18 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 25.68
19 František KraklFrantišek Krakl 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 27.40
Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (st, 15.5.2019 - 18:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 23.73
2 Samuel SlabýSamuel Slabý 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 23.91
3 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 24.29
4 Jáchym OulickýJáchym Oulický 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 24.72
5 Roman AdamRoman Adam 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 25.14
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 15.5.2019 - 18:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam KořínekAdam Kořínek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 24.35
2 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 24.84
3 Ondřej FišarOndřej Fišar 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 25.33
4 Vojtěch Vítězsl FilipVojtěch Vítězsl Filip 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 26.27
5 Michal BolehovskýMichal Bolehovský 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 27.35
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 15.5.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Tibor ChábTibor Cháb 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 DNS
Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS
Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 DNS
Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 DNS
Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 15.5.2019 - 18:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 24.74
2 Ondřej FábryOndřej Fábry 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 25.23
3 Adam VaryšAdam Varyš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 25.42
4 Filip MsallamFilip Msallam 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 25.59
5 Kryštof UrbánekKryštof Urbánek 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 26.14
6 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 26.31
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 15.5.2019 - 18:30) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 24.49
2 Ondřej BeňaOndřej Beňa 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 25.19
3 Adam MakovecAdam Makovec 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 25.94
4 Matěj ProcházkaMatěj Procházka 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 26.32
Pavel BenešPavel Beneš 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (st, 15.5.2019 - 18:30) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 24.23
2 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 25.05
3 Vít FröhlichVít Fröhlich 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 26.72
4 Vojtěch GurovičVojtěch Gurovič 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 27.23
5 David FilipDavid Filip 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 29.07
6 Matěj PavlátMatěj Pavlát 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 29.33
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 23.73
2 Samuel SlabýSamuel Slabý 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 23.91
3 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 24.23
4 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 24.29
5 Adam KořínekAdam Kořínek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 24.35
6 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 24.49
7 Jáchym OulickýJáchym Oulický 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 24.72
8 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 24.74
9 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 24.84
10 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 25.05
11 Roman AdamRoman Adam 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 25.14
12 Ondřej BeňaOndřej Beňa 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 25.19
13 Ondřej FábryOndřej Fábry 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 25.23
14 Ondřej FišarOndřej Fišar 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 25.33
15 Adam VaryšAdam Varyš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 25.42
16 Filip MsallamFilip Msallam 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 25.59
17 Adam MakovecAdam Makovec 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 25.94
18 Kryštof UrbánekKryštof Urbánek 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 26.14
19 Vojtěch Vítězsl FilipVojtěch Vítězsl Filip 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 26.27
20 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 26.31
21 Matěj ProcházkaMatěj Procházka 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 26.32
22 Vít FröhlichVít Fröhlich 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 26.72
23 Vojtěch GurovičVojtěch Gurovič 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 27.23
24 Michal BolehovskýMichal Bolehovský 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 27.35
25 David FilipDavid Filip 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 29.07
26 Matěj PavlátMatěj Pavlát 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 29.33
Tibor ChábTibor Cháb 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 DNS
Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS
Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 DNS
Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 DNS
Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 DNS
Pavel BenešPavel Beneš 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 DNS

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (st, 15.5.2019 - 18:15) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KorbováAnna Korbová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 26.24
2 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 26.44
3 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.45
4 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 26.56
5 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 26.77
6 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 27.08
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 15.5.2019 - 18:15) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 26.62
2 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 27.05
3 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 27.16
4 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 27.54
Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 15.5.2019 - 18:15) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 26.69
2 Monika ZámolováMonika Zámolová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 28.47
3 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 29.14
4 Julie KolářováJulie Kolářová 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 30.31
5 Matylda HavelkováMatylda Havelková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 30.54
Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 15.5.2019 - 18:15) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie GaigrováSofie Gaigrová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 27.26
2 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 27.66
3 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 27.85
4 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 28.15
5 Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 28.32
6 Sára KučerováSára Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 30.45
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 15.5.2019 - 18:15) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 26.35
2 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 27.37
3 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 28.00
4 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 28.26
5 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 28.34
6 Eliška HavlováEliška Havlová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 29.01
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Anna KorbováAnna Korbová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 26.24
2 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 26.35
3 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 26.44
4 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.45
5 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 26.56
6 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 26.62
7 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 26.69
8 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 26.77
9 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 27.05
10 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 27.08
11 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 27.16
12 Sofie GaigrováSofie Gaigrová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 27.26
13 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 27.37
14 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 27.54
15 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 27.66
16 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 27.85
17 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 28.00
18 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 28.15
19 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 28.26
20 Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 28.32
21 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 28.34
22 Monika ZámolováMonika Zámolová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 28.47
23 Eliška HavlováEliška Havlová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 29.01
24 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 29.14
25 Julie KolářováJulie Kolářová 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 30.31
26 Sára KučerováSára Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 30.45
27 Matylda HavelkováMatylda Havelková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 30.54
Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 DNS
Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (st, 15.5.2019 - 18:00) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 25.94
2 Marie LjunggrenMarie Ljunggren 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 26.44
3 Ester ČervinkováEster Červinková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 27.38
4 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 27.40
5 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 27.80
6 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 28.25
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 15.5.2019 - 18:00) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie JakabováNatálie Jakabová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 27.52
2 Lucie KalátováLucie Kalátová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 28.03
3 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 28.53
4 Anna JedličkováAnna Jedličková 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 29.60
5 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 30.18
6 Kristina ŠroubkováKristina Šroubková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 31.88
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 15.5.2019 - 18:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 27.83
2 Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 28.24
3 Gabriela HonsováGabriela Honsová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 29.87
4 Nikola ŠimlováNikola Šimlová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 30.81
5 Lenka NovákováLenka Nováková 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 31.06
Zuzana AugustováZuzana Augustová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 15.5.2019 - 18:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 27.71
2 Kateřina KudělováKateřina Kudělová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 28.50
3 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 28.86
4 Karolína BlechováKarolína Blechová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 28.97
5 Adéla KubrichtováAdéla Kubrichtová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 30.87
6 Simona HamouzováSimona Hamouzová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 32.29
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 15.5.2019 - 18:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 27.43
2 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 27.62
3 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 27.84
4 Johana RejholcováJohana Rejholcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 28.58
Anna FajkusováAnna Fajkusová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (st, 15.5.2019 - 18:00) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rozálie BenováRozálie Benová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 28.80
2 Adéla KloudováAdéla Kloudová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 29.31
3 Gabriela BalcarováGabriela Balcarová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 29.64
4 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 31.41
Barbora KuchtováBarbora Kuchtová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (st, 15.5.2019 - 18:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna HonsůKristýna Honsů 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 28.95
2 Adéla ObrdováAdéla Obrdová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 29.27
3 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 29.40
4 Radka ŠulcováRadka Šulcová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 32.04
Aneta KůrkováAneta Kůrková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (st, 15.5.2019 - 18:00) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 29.01
2 Sára KročkováSára Kročková 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 29.10
3 Eva KarskáEva Karská 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 30.89
4 Berenika ZemanováBerenika Zemanová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 31.33
5 Ema KándlováEma Kándlová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 32.17
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (st, 15.5.2019 - 18:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 28.22
2 Eliška KrejčíEliška Krejčí 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 29.45
3 Helena AntoňováHelena Antoňová 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 30.19
Pavlína CubínkováPavlína Cubínková 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 DNS
Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 25.94
2 Marie LjunggrenMarie Ljunggren 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 26.44
3 Ester ČervinkováEster Červinková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 27.38
4 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 27.40
5 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 27.43
6 Natálie JakabováNatálie Jakabová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 27.52
7 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 27.62
8 Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 27.71
9 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 27.80
10 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 27.83
11 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 27.84
12 Lucie KalátováLucie Kalátová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 28.03
13 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 28.22
14 Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 28.24
15 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 28.25
16 Kateřina KudělováKateřina Kudělová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 28.50
17 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 28.53
18 Johana RejholcováJohana Rejholcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 28.58
19 Rozálie BenováRozálie Benová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 28.80
20 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 28.86
21 Kristýna HonsůKristýna Honsů 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 28.95
22 Karolína BlechováKarolína Blechová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 28.97
23 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 29.01
24 Sára KročkováSára Kročková 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 29.10
25 Adéla ObrdováAdéla Obrdová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 29.27
26 Adéla KloudováAdéla Kloudová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 29.31
27 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 29.40
28 Eliška KrejčíEliška Krejčí 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 29.45
29 Anna JedličkováAnna Jedličková 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 29.60
30 Gabriela BalcarováGabriela Balcarová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 29.64
31 Gabriela HonsováGabriela Honsová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 29.87
32 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 30.18
33 Helena AntoňováHelena Antoňová 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 30.19
34 Nikola ŠimlováNikola Šimlová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 30.81
35 Adéla KubrichtováAdéla Kubrichtová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 30.87
36 Eva KarskáEva Karská 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 30.89
37 Lenka NovákováLenka Nováková 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 31.06
38 Berenika ZemanováBerenika Zemanová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 31.33
39 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 31.41
40 Kristina ŠroubkováKristina Šroubková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 31.88
41 Radka ŠulcováRadka Šulcová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 32.04
42 Ema KándlováEma Kándlová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 32.17
43 Simona HamouzováSimona Hamouzová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 32.29
Zuzana AugustováZuzana Augustová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Anna FajkusováAnna Fajkusová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DQ
Barbora KuchtováBarbora Kuchtová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
Aneta KůrkováAneta Kůrková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 DNS
Pavlína CubínkováPavlína Cubínková 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 DNS
Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 DNS