Back

 / Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem

Praha - Eden (25. - 26. 5. 2019)

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 25.5.2019 - 15:20) official Vítr: +4.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 10.92
2 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.01
3 Matěj ČerníkMatěj Černík 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 11.06
4 Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.49
5 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 11.57
6 František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 11.76
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 25.5.2019 - 15:20) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 11.11
2 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 11.29
3 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 11.35
4 Jakub ŽákJakub Žák 01 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 11.68
Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 NM
Aristarch NosalskyjAristarch Nosalskyj 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS
Poznámky:
Čas závodníka v 8 dráze nezměřen.
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 25.5.2019 - 15:20) official Vítr: +4.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 10.94
2 Antonín WijasAntonín Wijas 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 11.02
3 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.17
4 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 11.44
5 Filip SeveraFilip Severa 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.73
6 Tomáš ChrtTomáš Chrt 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 11.91
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 10.92
2 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 10.94
3 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.01
4 Antonín WijasAntonín Wijas 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 11.02
5 Matěj ČerníkMatěj Černík 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 11.06
6 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 11.11
7 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.17
8 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 11.29
9 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 11.35
10 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 11.44
11 Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.49
12 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 11.57
13 Jakub ŽákJakub Žák 01 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 11.68
14 Filip SeveraFilip Severa 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.73
15 František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 11.76
16 Tomáš ChrtTomáš Chrt 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 11.91
17 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 NM
Aristarch NosalskyjAristarch Nosalskyj 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS

100 m - Junioři (Finále)

Finále A (so, 25.5.2019 - 16:50) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 10.98
2 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 11.01
3 Antonín WijasAntonín Wijas 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 11.07
4 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.12
5 Matěj ČerníkMatěj Černík 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 11.24
6 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 11.26
7 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 11.28
8 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 11.30
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 25.5.2019 - 16:50) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 11.42
2 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 11.58
3 Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.76
František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 DNS
Filip SeveraFilip Severa 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Vojtěch PolenaVojtěch Polena 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS
Tomáš ChrtTomáš Chrt 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 DNS
Jakub ŽákJakub Žák 01 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 7 DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 25.5.2019 - 15:35) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.15
2 Radek VítůRadek Vítů 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 11.63
3 Roman AdamRoman Adam 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 11.80
4 Matyáš MottelMatyáš Mottel 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 12.01
5 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 12.20
6 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 12.36
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 25.5.2019 - 15:35) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 11.01
2 Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 11.44
3 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 11.71
4 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 11.74
5 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 11.86
6 Vojtěch GurovičVojtěch Gurovič 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 12.62
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 25.5.2019 - 15:35) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 11.42
2 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 11.68
3 Ondřej BeňaOndřej Beňa 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.15
4 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 12.21
5 Matěj PavlátMatěj Pavlát 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 13.43
6 Maxim PolákMaxim Polák 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 13.60
7 Erik EhrenbergerErik Ehrenberger 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 13.65
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 25.5.2019 - 15:35) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ChvátalMarek Chvátal 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 11.41
2 Samuel SlabýSamuel Slabý 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 11.58
3 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 11.66
4 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 12.09
5 Ondřej FišarOndřej Fišar 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 12.13
6 Martin HošekMartin Hošek 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 12.87
Adam VaryšAdam Varyš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (so, 25.5.2019 - 15:35) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 11.59
2 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 11.76
3 Pavel MartínekPavel Martínek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 11.78
4 Jáchym OulickýJáchym Oulický 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 11.91
5 Jakub KociánJakub Kocián 03 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 12.55
Adam MakovecAdam Makovec 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 DNS
Tomáš KnapTomáš Knap 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 11.01
2 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.15
3 Marek ChvátalMarek Chvátal 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 11.41
4 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 11.42
5 Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 11.44
6 Samuel SlabýSamuel Slabý 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 11.58
7 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 11.59
8 Radek VítůRadek Vítů 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 11.63
9 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 11.66
10 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 11.68
11 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 11.71
12 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 11.74
13 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 11.76
14 Pavel MartínekPavel Martínek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 11.78
15 Roman AdamRoman Adam 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 11.80
16 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 11.86
17 Jáchym OulickýJáchym Oulický 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 11.91
18 Matyáš MottelMatyáš Mottel 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 12.01
19 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 12.09
20 Ondřej FišarOndřej Fišar 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 12.13
21 Ondřej BeňaOndřej Beňa 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.15
22 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 12.20
23 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 12.21
24 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 12.36
25 Jakub KociánJakub Kocián 03 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 12.55
26 Vojtěch GurovičVojtěch Gurovič 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 12.62
27 Martin HošekMartin Hošek 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 12.87
28 Matěj PavlátMatěj Pavlát 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 13.43
29 Maxim PolákMaxim Polák 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 13.60
30 Erik EhrenbergerErik Ehrenberger 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 13.65
Adam VaryšAdam Varyš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS
Adam MakovecAdam Makovec 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 DNS
Tomáš KnapTomáš Knap 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 DNS

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 25.5.2019 - 16:55) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 10.94
2 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.94
3= Marek ChvátalMarek Chvátal 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 11.28
3= Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 11.28
5 Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 11.41
6 Samuel SlabýSamuel Slabý 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 11.54
7 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 11.58
8 Radek VítůRadek Vítů 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 11.61
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 25.5.2019 - 16:55) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 11.60
2 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 11.67
3 Pavel MartínekPavel Martínek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.67
4 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 11.78
5 Roman AdamRoman Adam 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 11.82
6 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 11.89
7 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 11.90
Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále A (so, 25.5.2019 - 17:05) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.35
2 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.57
3 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.60
4 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 12.98
5 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 13.10
6 Monika ZámolováMonika Zámolová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 13.11
7 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 13.16
8 Marcela ŠeblováMarcela Šeblová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 13.24
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 25.5.2019 - 17:05) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 13.21
2 Jana KovandováJana Kovandová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 13.27
3 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 13.48
4 Emma BarnokyEmma Barnoky 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 13.51
5 Eliška HavlováEliška Havlová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 13.61
Tereza RučkováTereza Ručková 00 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 DNS
Vendula DalibováVendula Dalibová 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 DNS
Anna ŽákováAnna Žáková 01 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 25.5.2019 - 15:50) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.32
2 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.77
3 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 13.35
4 Jana KovandováJana Kovandová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 13.44
5 Eliška HavlováEliška Havlová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 13.68
6 Anna ŽákováAnna Žáková 01 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 13.69
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 25.5.2019 - 15:50) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.63
2 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 13.05
3 Monika ZámolováMonika Zámolová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 13.14
4 Marcela ŠeblováMarcela Šeblová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 13.24
5 Tereza RučkováTereza Ručková 00 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 14.15
Natálie MarkováNatálie Marková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 25.5.2019 - 15:50) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 12.65
2 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.77
3 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 13.50
4 Emma BarnokyEmma Barnoky 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 13.52
5 Vendula DalibováVendula Dalibová 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 14.06
6 Iveta ŠestákováIveta Šestáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 14.27
7 Pavla ZáluskáPavla Záluská 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 14.69
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.32
2 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.63
3 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 12.65
4 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.77
4 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.77
6 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 13.05
7 Monika ZámolováMonika Zámolová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 13.14
8 Marcela ŠeblováMarcela Šeblová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 13.24
9 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 13.35
10 Jana KovandováJana Kovandová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 13.44
11 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 13.50
12 Emma BarnokyEmma Barnoky 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 13.52
13 Eliška HavlováEliška Havlová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 13.68
14 Anna ŽákováAnna Žáková 01 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 13.69
15 Vendula DalibováVendula Dalibová 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 14.06
16 Tereza RučkováTereza Ručková 00 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 14.15
17 Iveta ŠestákováIveta Šestáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 14.27
18 Pavla ZáluskáPavla Záluská 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 14.69
Natálie MarkováNatálie Marková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 25.5.2019 - 16:05) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 12.62
2 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.99
3 Sára KročkováSára Kročková 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 13.70
4 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 13.71
5 Eva HrdličkováEva Hrdličková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 13.92
6 Helena AntoňováHelena Antoňová 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 14.06
7 Ema KándlováEma Kándlová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 14.94
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 25.5.2019 - 16:05) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.57
2 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 13.13
3 Johana RejholcováJohana Rejholcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 13.44
4 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 13.48
5 Janka JarošováJanka Jarošová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 13.79
6 Nikola ŠimlováNikola Šimlová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 14.27
Aneta KůrkováAneta Kůrková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 25.5.2019 - 16:05) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 12.65
2 Amálie KučerováAmálie Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 13.05
3 Anna FajkusováAnna Fajkusová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 13.31
4 Rozálie BenováRozálie Benová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 13.60
5 Gabriela BalcarováGabriela Balcarová 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 13.83
6 Lenka NovákováLenka Nováková 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 14.28
7 Eliška ŠárováEliška Šárová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 14.91
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 25.5.2019 - 16:05) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie LjunggrenMarie Ljunggren 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 12.72
2 Karolína BlechováKarolína Blechová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 13.16
3 Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 13.30
4 Thalia PandelidesThalia Pandelides 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 13.72
5 Anna JedličkováAnna Jedličková 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 13.95
6 Anna MňoučkováAnna Mňoučková 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 14.30
Sára KučerováSára Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (so, 25.5.2019 - 16:05) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.76
2 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 13.27
3 Eliška KrejčíEliška Krejčí 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 13.35
4 Eliška MasnerováEliška Masnerová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 13.65
5 Anežka PexováAnežka Pexová 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 14.12
6 Kristina ŠroubkováKristina Šroubková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 14.63
Michaela ZajíčkováMichaela Zajíčková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (so, 25.5.2019 - 16:05) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 13.04
2 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 13.15
3 Adéla ObrdováAdéla Obrdová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 13.50
4 Kristýna HonsůKristýna Honsů 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 13.75
5 Adéla KubrichtováAdéla Kubrichtová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 13.86
6 Tereza KamarýtováTereza Kamarýtová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 14.38
7 Simona HamouzováSimona Hamouzová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 14.54
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.57
2 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 12.62
3 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 12.65
4 Marie LjunggrenMarie Ljunggren 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 12.72
5 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.76
6 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.99
7 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 13.04
8 Amálie KučerováAmálie Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 13.05
9 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 13.13
10 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 13.15
11 Karolína BlechováKarolína Blechová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 13.16
12 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 13.27
13 Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 13.30
14 Anna FajkusováAnna Fajkusová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 13.31
15 Eliška KrejčíEliška Krejčí 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 13.35
16 Johana RejholcováJohana Rejholcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 13.44
17 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 13.48
18 Adéla ObrdováAdéla Obrdová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 13.50
19 Rozálie BenováRozálie Benová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 13.60
20 Eliška MasnerováEliška Masnerová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 13.65
21 Sára KročkováSára Kročková 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 13.70
22 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 13.71
23 Thalia PandelidesThalia Pandelides 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 13.72
24 Kristýna HonsůKristýna Honsů 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 13.75
25 Janka JarošováJanka Jarošová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 13.79
26 Gabriela BalcarováGabriela Balcarová 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 13.83
27 Adéla KubrichtováAdéla Kubrichtová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 13.86
28 Eva HrdličkováEva Hrdličková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 13.92
29 Anna JedličkováAnna Jedličková 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 13.95
30 Helena AntoňováHelena Antoňová 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 14.06
31 Anežka PexováAnežka Pexová 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 14.12
32 Nikola ŠimlováNikola Šimlová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 14.27
33 Lenka NovákováLenka Nováková 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 14.28
34 Anna MňoučkováAnna Mňoučková 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 14.30
35 Tereza KamarýtováTereza Kamarýtová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 14.38
36 Simona HamouzováSimona Hamouzová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 14.54
37 Kristina ŠroubkováKristina Šroubková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 14.63
38 Eliška ŠárováEliška Šárová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 14.91
39 Ema KándlováEma Kándlová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 14.94
Aneta KůrkováAneta Kůrková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 DNS
Sára KučerováSára Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 DNS
Michaela ZajíčkováMichaela Zajíčková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 25.5.2019 - 17:10) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 12.45
2 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.51
3 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 12.64
4 Marie LjunggrenMarie Ljunggren 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 12.66
5 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 12.84
6 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.89
7 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 13.17
8 Amálie KučerováAmálie Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 13.18
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 25.5.2019 - 17:10) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 12.97
2 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 13.04
3 Karolína BlechováKarolína Blechová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 13.10
4 Anna FajkusováAnna Fajkusová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 13.21
5 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.22
6 Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 13.28
7 Eliška KrejčíEliška Krejčí 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 13.29
8 Johana RejholcováJohana Rejholcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 13.30
Celkem 8 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (ne, 26.5.2019 - 09:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří PecharJiří Pechar 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 22.20
2 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 22.56
3 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 22.58
4 Vojtěch RudaVojtěch Ruda 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 22.73
5 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.83
Jan JirásekJan Jirásek 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 26.5.2019 - 09:45) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín WijasAntonín Wijas 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 22.51
2 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 23.15
3 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 23.26
4 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 24.00
Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 DNS
Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 26.5.2019 - 09:45) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ČerníkMatěj Černík 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 23.36
2 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 23.57
3 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.59
4 František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 23.81
5 Filip SeveraFilip Severa 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.86
6 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 24.08
7 Tomáš ChrtTomáš Chrt 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 24.40
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jiří PecharJiří Pechar 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 22.20
2 Antonín WijasAntonín Wijas 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 22.51
3 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 22.56
4 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 22.58
5 Vojtěch RudaVojtěch Ruda 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 22.73
6 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.83
7 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 23.15
8 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 23.26
9 Matěj ČerníkMatěj Černík 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 23.36
10 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 23.57
11 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.59
12 František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 23.81
13 Filip SeveraFilip Severa 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.86
14 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 24.00
15 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 24.08
16 Tomáš ChrtTomáš Chrt 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 24.40
Jan JirásekJan Jirásek 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DNS
Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 DNS
Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 26.5.2019 - 10:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 22.68
2 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 23.11
3 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.16
4 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 23.24
5 Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 23.45
6 Radek VítůRadek Vítů 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 23.58
7 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 23.67
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 26.5.2019 - 10:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 23.99
2 Jáchym OulickýJáchym Oulický 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 24.10
3 Roman AdamRoman Adam 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 24.51
4 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 24.58
5 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 24.75
6 Matyáš MottelMatyáš Mottel 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 25.07
7 Tomáš KnapTomáš Knap 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 25.79
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 26.5.2019 - 10:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 24.03
2 Ondřej BeňaOndřej Beňa 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 24.68
3 Adam VaryšAdam Varyš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 24.82
4 Filip MsallamFilip Msallam 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 25.16
5 Vojtěch Vítězsl FilipVojtěch Vítězsl Filip 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 25.18
6 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 25.48
7 Vít FröhlichVít Fröhlich 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 26.32
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (ne, 26.5.2019 - 10:00) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 24.82
2 Ondřej KrajčOndřej Krajč 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 24.92
3 Jakub JohnJakub John 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 25.26
4 Vojtěch GurovičVojtěch Gurovič 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 26.23
5 Matěj PavlátMatěj Pavlát 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 27.63
6 Maxim PolákMaxim Polák 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 27.84
7 Erik EhrenbergerErik Ehrenberger 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 28.09
Hubert HejdukHubert Hejduk 03 AC Praha 1890AC Praha 1890 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 22.68
2 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 23.11
3 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.16
4 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 23.24
5 Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 23.45
6 Radek VítůRadek Vítů 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 23.58
7 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 23.67
8 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 23.99
9 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 24.03
10 Jáchym OulickýJáchym Oulický 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 24.10
11 Roman AdamRoman Adam 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 24.51
12 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 24.58
13 Ondřej BeňaOndřej Beňa 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 24.68
14 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 24.75
15 Adam VaryšAdam Varyš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 24.82
15 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 24.82
17 Ondřej KrajčOndřej Krajč 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 24.92
18 Matyáš MottelMatyáš Mottel 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 25.07
19 Filip MsallamFilip Msallam 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 25.16
20 Vojtěch Vítězsl FilipVojtěch Vítězsl Filip 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 25.18
21 Jakub JohnJakub John 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 25.26
22 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 25.48
23 Tomáš KnapTomáš Knap 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 25.79
24 Vojtěch GurovičVojtěch Gurovič 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 26.23
25 Vít FröhlichVít Fröhlich 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 26.32
26 Matěj PavlátMatěj Pavlát 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 27.63
27 Maxim PolákMaxim Polák 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 27.84
28 Erik EhrenbergerErik Ehrenberger 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 28.09
Hubert HejdukHubert Hejduk 03 AC Praha 1890AC Praha 1890 8 DNS

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (ne, 26.5.2019 - 10:15) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 25.45
2 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 25.50
3 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 25.99
4 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 26.16
5 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 26.36
6 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 26.82
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 26.5.2019 - 10:15) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 26.82
2 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 26.91
3 Šárka HájkováŠárka Hájková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 27.19
4 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 27.71
5 Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 28.40
6 Jůlie HnikováJůlie Hniková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 29.21
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 26.5.2019 - 10:15) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika ZámolováMonika Zámolová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 27.66
2 Emma BarnokyEmma Barnoky 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 28.18
3 Anna ŽákováAnna Žáková 01 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 28.82
4 Matylda HavelkováMatylda Havelková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 29.06
5 Tereza RučkováTereza Ručková 00 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 29.23
6 Aneta FeixováAneta Feixová 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 30.16
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 25.45
2 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 25.50
3 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 25.99
4 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 26.16
5 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 26.36
6 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 26.82
6 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 26.82
8 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 26.91
9 Šárka HájkováŠárka Hájková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 27.19
10 Monika ZámolováMonika Zámolová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 27.66
11 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 27.71
12 Emma BarnokyEmma Barnoky 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 28.18
13 Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 28.40
14 Anna ŽákováAnna Žáková 01 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 28.82
15 Matylda HavelkováMatylda Havelková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 29.06
16 Jůlie HnikováJůlie Hniková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 29.21
17 Tereza RučkováTereza Ručková 00 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 29.23
18 Aneta FeixováAneta Feixová 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 30.16

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 26.5.2019 - 10:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 25.75
2 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 26.34
3 Marie LjunggrenMarie Ljunggren 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 26.43
4 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 26.45
5 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 27.19
6 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 27.38
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 26.5.2019 - 10:30) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.83
2 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 27.18
3 Sofie GaigrováSofie Gaigrová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 27.23
4 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 27.49
5 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 28.16
Ester ČervinkováEster Červinková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 26.5.2019 - 10:30) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie JakabováNatálie Jakabová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 27.03
2 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 27.06
3 Johana RejholcováJohana Rejholcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 27.60
4 Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 27.67
5 Simona LaštovkováSimona Laštovková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 29.39
6 Apolena VojtěchováApolena Vojtěchová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 29.93
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 26.5.2019 - 10:30) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína BlechováKarolína Blechová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 27.63
2 Kristýna HonsůKristýna Honsů 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 28.15
3 Rozálie BenováRozálie Benová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 28.16
4 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 28.48
5 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 29.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 26.5.2019 - 10:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ObrdováAdéla Obrdová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 27.55
2 Eliška KrejčíEliška Krejčí 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 28.33
3 Sára KročkováSára Kročková 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 28.42
4 Gabriela HonsováGabriela Honsová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 28.65
5 Adéla KloudováAdéla Kloudová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 29.55
Karolína ŠtoglováKarolína Štoglová 02 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 26.5.2019 - 10:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 27.09
2 Aneta KůrkováAneta Kůrková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 28.18
3 Janka JarošováJanka Jarošová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 28.25
4 Anna FajkusováAnna Fajkusová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 28.74
5 Eva KarskáEva Karská 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 29.88
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (ne, 26.5.2019 - 10:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 28.37
2 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 28.73
3 Eva HrdličkováEva Hrdličková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 29.00
MS Kristina CachováKristina Cachová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 28.94
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 25.75
2 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 26.34
3 Marie LjunggrenMarie Ljunggren 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 26.43
4 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 26.45
5 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.83
6 Natálie JakabováNatálie Jakabová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 27.03
7 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 27.06
8 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 27.09
9 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 27.18
10 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 27.19
11 Sofie GaigrováSofie Gaigrová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 27.23
12 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 27.38
13 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 27.49
14 Adéla ObrdováAdéla Obrdová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 27.55
15 Johana RejholcováJohana Rejholcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 27.60
16 Karolína BlechováKarolína Blechová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 27.63
17 Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 27.67
18 Kristýna HonsůKristýna Honsů 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 28.15
19 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 28.16
19 Rozálie BenováRozálie Benová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 28.16
21 Aneta KůrkováAneta Kůrková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 28.18
22 Janka JarošováJanka Jarošová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 28.25
23 Eliška KrejčíEliška Krejčí 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 28.33
24 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 28.37
25 Sára KročkováSára Kročková 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 28.42
26 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 28.48
27 Gabriela HonsováGabriela Honsová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 28.65
28 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 28.73
29 Anna FajkusováAnna Fajkusová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 28.74
30 Kristina CachováKristina Cachová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 28.94
31 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 29.00
31 Eva HrdličkováEva Hrdličková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 29.00
33 Simona LaštovkováSimona Laštovková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 29.39
34 Adéla KloudováAdéla Kloudová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 29.55
35 Eva KarskáEva Karská 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 29.88
36 Apolena VojtěchováApolena Vojtěchová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 29.93
Ester ČervinkováEster Červinková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DNS
Karolína ŠtoglováKarolína Štoglová 02 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 DNS

400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 25.5.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 49.45
2 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 49.97
3 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 50.02
4 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 50.48
5 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 52.47
6 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 53.09
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 25.5.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 51.87
2 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 53.25
3 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 54.35
4 Tomáš ChrtTomáš Chrt 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 54.70
5 Otakar KodytekOtakar Kodytek 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 59.07
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 49.45
2 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 49.97
3 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 50.02
4 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 50.48
5 František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 51.87
6 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 52.47
7 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 53.09
8 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 53.25
9 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 54.35
10 Tomáš ChrtTomáš Chrt 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 54.70
11 Otakar KodytekOtakar Kodytek 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 59.07

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 25.5.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 50.92
2 Adam KořínekAdam Kořínek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 50.95
3 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 51.95
4 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 52.09
5 Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 52.61
6 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 53.57
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 25.5.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Samuel SlabýSamuel Slabý 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 51.44
2 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 51.51
3 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 51.53
4 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 52.29
5 Ondřej FišarOndřej Fišar 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 53.67
6 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 57.27
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 25.5.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 54.00
2 Dan MinolDan Minol 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 54.49
3 Tomáš KosobudTomáš Kosobud 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 57.35
4 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 58.08
5 Radim ŠoukalRadim Šoukal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 59.46
6 Jan KratochvílJan Kratochvíl 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 59.67
7 Lukáš BreburdaLukáš Breburda 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 66.77
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 50.92
2 Adam KořínekAdam Kořínek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 50.95
3 Samuel SlabýSamuel Slabý 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 51.44
4 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 51.51
5 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 51.53
6 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 51.95
7 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 52.09
8 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 52.29
9 Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 52.61
10 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 53.57
11 Ondřej FišarOndřej Fišar 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 53.67
12 Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 54.00
13 Dan MinolDan Minol 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 54.49
14 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 57.27
15 Tomáš KosobudTomáš Kosobud 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 57.35
16 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 58.08
17 Radim ŠoukalRadim Šoukal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 59.46
18 Jan KratochvílJan Kratochvíl 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 59.67
19 Lukáš BreburdaLukáš Breburda 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 66.77

400 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 25.5.2019 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 58.36
2 Šárka HájkováŠárka Hájková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 59.48
3 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 59.51
4 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 60.45
5 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 62.02
6 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 63.38
Kateřina TicháKateřina Tichá 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 DNS
Celkem 7 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 25.5.2019 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 58.13
2 Sofie GaigrováSofie Gaigrová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 59.94
3 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 60.30
4 Lucie KalátováLucie Kalátová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 61.05
5 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 61.38
Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 25.5.2019 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 61.43
2 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 62.36
3 Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 62.63
4 Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 64.25
5 Ema KándlováEma Kándlová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 73.03
Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 58.13
2 Sofie GaigrováSofie Gaigrová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 59.94
3 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 60.30
4 Lucie KalátováLucie Kalátová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 61.05
5 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 61.38
6 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 61.43
7 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 62.36
8 Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 62.63
9 Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 64.25
10 Ema KándlováEma Kándlová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 73.03
Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 DNS
Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS

800 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 26.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan ŠvejdaJan Švejda 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 1:57.80
2 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 1:58.44
3 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:59.62
4 Šimon PittermannŠimon Pittermann 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:02.71
5 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 2:02.77
6 Martin HelmichMartin Helmich 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 2:10.44
MS Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 7 2:05.20
Celkem 7 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 26.5.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 1:58.14
2 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 1:58.48
3 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 1:58.63
4 Adam KořínekAdam Kořínek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 1:58.65
5 Dan MinolDan Minol 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 2:01.92
6 Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 2:02.86
7 Mikuláš NovotnýMikuláš Novotný 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10 2:11.39
8 Jan KratochvílJan Kratochvíl 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:19.11
Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 DNS
Štěpán LebedaŠtěpán Lebeda 02 AC Praha 1890AC Praha 1890 9 DNS
Celkem 10 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 26.5.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 2:28.98
2 Josefína VrbováJosefína Vrbová 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 2:29.96
Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 DNF
Celkem 3 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 26.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:21.06
2 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 2:23.54
3 Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:24.35
4 Martina MachátováMartina Machátová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 2:25.66
Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 DNS
Johana PetříkováJohana Petříková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 163.3a
Celkem 6 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 25.5.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan ŠvejdaJan Švejda 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 4:15.74
2 Marek VoborskýMarek Voborský 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 4:20.76
3 Vít VladykaVít Vladyka 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 4:23.37
4 Jakub RadaJakub Rada 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 4:24.94
5 Martin HelmichMartin Helmich 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 4:34.55
Celkem 5 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 25.5.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 4:26.96
2 Janis MachJanis Mach 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 4:40.15
3 Kryštof UrbánekKryštof Urbánek 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 4:40.98
4 Matěj BednářMatěj Bednář 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 4:42.40
5 Vojtěch Vítězsl FilipVojtěch Vítězsl Filip 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 4:45.15
Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 25.5.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 4:52.25
2 Klára KačerovskáKlára Kačerovská 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 5:06.04
3 Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 5:18.73
Celkem 3 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 25.5.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 4:55.99
2 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 4:57.08
3 Hana KoděrováHana Koděrová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 5:03.30
4 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 5:15.99
5 Monica FoottitMonica Foottit 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 5:19.68
6 Kristýna HeřmanováKristýna Heřmanová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 5:29.03
Ráchel NajmonováRáchel Najmonová 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 DNS
Barbora ŠrámkováBarbora Šrámková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNF
Celkem 8 závodníků

3000 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 26.5.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marek VoborskýMarek Voborský 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09:36.83
Štěpán KožinaŠtěpán Kožina 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 DNS
Vít VladykaVít Vladyka 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 DNS
Šimon PittermannŠimon Pittermann 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNF
Celkem 4 závodníků

3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 26.5.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10 10:19.94
2 Štěpánka SyrovátkováŠtěpánka Syrovátková 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 9 11:57.72
Celkem 2 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 26.5.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dana PřikrylováDana Přikrylová 03 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 11:01.23
2 Eliška PoborskáEliška Poborská 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 11:13.73
3 Tereza ChlupáčováTereza Chlupáčová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 11:20.67
4 Alžběta KošťálováAlžběta Košťálová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 12:09.40
5 Veronika BartošováVeronika Bartošová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 12:11.55
6 Eva HřebíčkováEva Hřebíčková 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 12:38.19
7 Eva BeranováEva Beranová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 13:09.08
Barbora ŠrámkováBarbora Šrámková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 DNS
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 25.5.2019 - 14:25) official Vítr: +3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 13.77
2 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 13.83
3 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 14.91
4 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.47
5 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.54
6 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 15.84
7 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 17.51
Anna ŠrámkováAnna Šrámková 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 DNF
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 25.5.2019 - 14:25) official Vítr: +3.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 13.88
2 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 14.24
3 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 14.94
4 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 15.25
5 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 15.32
6 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.75
7 Aneta FeixováAneta Feixová 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 18.17
Kateřina TicháKateřina Tichá 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 13.77
2 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 13.83
3 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 13.88
4 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 14.24
5 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 14.91
6 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 14.94
7 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 15.25
8 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 15.32
9 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.47
10 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.54
11 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.75
12 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 15.84
13 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 17.51
14 Aneta FeixováAneta Feixová 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 18.17
Anna ŠrámkováAnna Šrámková 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 DNF
Kateřina TicháKateřina Tichá 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 DNS

100 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále A (so, 25.5.2019 - 15:10) official Vítr: +3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 13.62
2 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 13.78
3 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 13.86
4 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 14.94
5 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 15.01
6 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 16.58
Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 DNF
Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNF
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 25.5.2019 - 15:10) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 15.42
2 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.89
3 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.96
4 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 16.32
5 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 17.87
Aneta FeixováAneta Feixová 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 DNS
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 25.5.2019 - 14:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 14.14
2 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.12
3 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 15.59
4 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 15.68
5 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 16.99
6 Anežka PřibilováAnežka Přibilová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 17.30
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 25.5.2019 - 14:15) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.02
2 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 15.36
3 Aneta PazderováAneta Pazderová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 16.29
4 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 16.42
5 Anna MňoučkováAnna Mňoučková 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 17.94
6 Nicole BöhmováNicole Böhmová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 19.11
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 25.5.2019 - 14:15) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 14.27
2 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 15.17
3 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 15.20
4 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 15.43
5 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 16.32
6 Pavlína PážikováPavlína Pážiková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 16.49
7 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 17.70
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 14.14
2 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 14.27
3 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.02
4 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.12
5 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 15.17
6 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 15.20
7 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 15.36
8 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 15.43
9 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 15.59
10 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 15.68
11 Aneta PazderováAneta Pazderová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 16.29
12 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 16.32
13 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 16.42
14 Pavlína PážikováPavlína Pážiková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 16.49
15 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 16.99
16 Anežka PřibilováAnežka Přibilová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 17.30
17 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 17.70
18 Anna MňoučkováAnna Mňoučková 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 17.94
19 Nicole BöhmováNicole Böhmová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 19.11

100 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 25.5.2019 - 15:00) official Vítr: +5.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 13.93
2 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 13.93
3 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.73
4 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.85
5 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 15.01
6 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 15.06
7 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 15.26
8 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 15.27
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 25.5.2019 - 15:00) official Vítr: +4.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 14.80
2 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 15.32
3 Aneta PazderováAneta Pazderová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 16.04
4 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 16.21
5 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 16.38
6 Pavlína PážikováPavlína Pážiková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 16.40
7 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 17.24
Anežka PřibilováAnežka Přibilová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 DNS
Celkem 8 závodníků

110 m překážek - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 25.5.2019 - 13:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastián MertaSebastián Merta 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 14.06
2 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 14.63
3 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.81
4 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 16.09
5 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 17.12
Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 25.5.2019 - 13:45) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 14.71
2 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 15.04
3 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 15.77
4 Vojtěch RudaVojtěch Ruda 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 15.90
5 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 16.87
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Sebastián MertaSebastián Merta 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 14.06
2 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 14.63
3 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 14.71
4 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.81
5 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 15.04
6 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 15.77
7 Vojtěch RudaVojtěch Ruda 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 15.90
8 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 16.09
9 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 16.87
10 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 17.12
Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 DNS

110 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 25.5.2019 - 14:40) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastián MertaSebastián Merta 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 13.87
2 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 14.68
3 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.80
4 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 14.89
5 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.99
6 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 15.34
7 Vojtěch RudaVojtěch Ruda 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 15.71
Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 25.5.2019 - 14:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 14.76
2 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.18
3 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 15.32
4 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 16.53
5 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 17.49
6 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 17.57
Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNF
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 25.5.2019 - 14:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 14.98
2 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.06
3 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 15.83
4 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 16.44
5 Jan KolekJan Kolek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 17.51
6 Filip MsallamFilip Msallam 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 17.65
7 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 18.38
Kristián Michal KáraKristián Michal Kára 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 14.76
2 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 14.98
3 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.06
4 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.18
5 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 15.32
6 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 15.83
7 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 16.44
8 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 16.53
9 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 17.49
10 Jan KolekJan Kolek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 17.51
11 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 17.57
12 Filip MsallamFilip Msallam 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 17.65
13 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 18.38
Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNF
Kristián Michal KáraKristián Michal Kára 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 DNS

110 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 25.5.2019 - 14:45) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 14.49
2 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 14.70
3 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.87
4 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.95
5 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 15.20
6 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 15.58
7 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 15.92
8 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 16.41
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 25.5.2019 - 14:45) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.78
2 Jan KolekJan Kolek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 16.46
3 Filip MsallamFilip Msallam 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 17.13
4 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 17.45
5 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 18.11
Celkem 5 závodníků

300 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 26.5.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 38.59
2 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 39.55
3 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 40.46
4 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 41.11
5 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 41.41
6 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 42.41
MS Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 40.18
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 26.5.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 41.81
2 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 41.89
3 Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 42.52
4 Marek PavlicaMarek Pavlica 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 42.87
5 Jakub JohnJakub John 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 43.43
6 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 43.44
7 Jan ToulaJan Toula 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 43.72
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 26.5.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 43.18
2 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 43.56
3 Adam VaryšAdam Varyš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 45.44
4 Jan KolekJan Kolek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 46.64
5 Martin HošekMartin Hošek 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 47.19
Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Matěj DvořákMatěj Dvořák 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 38.59
2 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 39.55
3 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 40.18
4 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 40.46
5 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 41.11
6 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 41.41
7 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 41.81
8 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 41.89
9 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 42.41
10 Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 42.52
11 Marek PavlicaMarek Pavlica 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 42.87
12 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 43.18
13 Jakub JohnJakub John 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 43.43
14 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 43.44
15 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 43.56
16 Jan ToulaJan Toula 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 43.72
17 Adam VaryšAdam Varyš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 45.44
18 Jan KolekJan Kolek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 46.64
19 Martin HošekMartin Hošek 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 47.19
Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Matěj DvořákMatěj Dvořák 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS

300 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 26.5.2019 - 11:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 44.35
2 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 44.45
3 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 45.19
4 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 45.93
5 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 47.69
6 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 47.86
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 26.5.2019 - 11:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie KučerováAmálie Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 48.35
2 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 48.76
3 Pavlína PážikováPavlína Pážiková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 49.19
4 Eliška MasnerováEliška Masnerová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 49.20
5 Diana ŠmigelskáDiana Šmigelská 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 49.76
Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 26.5.2019 - 11:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 48.95
2 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 49.32
3 Karolína FantováKarolína Fantová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 51.17
4 Anežka PřibilováAnežka Přibilová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 52.11
5 Anežka PexováAnežka Pexová 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 52.76
6 Radka ŠulcováRadka Šulcová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 53.19
7 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 53.79
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 44.35
2 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 44.45
3 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 45.19
4 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 45.93
5 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 47.69
6 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 47.86
7 Amálie KučerováAmálie Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 48.35
8 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 48.76
9 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 48.95
10 Pavlína PážikováPavlína Pážiková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 49.19
11 Eliška MasnerováEliška Masnerová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 49.20
12 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 49.32
13 Diana ŠmigelskáDiana Šmigelská 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 49.76
14 Karolína FantováKarolína Fantová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 51.17
15 Anežka PřibilováAnežka Přibilová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 52.11
16 Anežka PexováAnežka Pexová 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 52.76
17 Radka ŠulcováRadka Šulcová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 53.19
18 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 53.79
Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 DNS

400 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (ne, 26.5.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 54.96
2 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 55.01
3 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 57.49
4 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 58.82
5 Martin KulhánekMartin Kulhánek 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 59.29
6 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 60.78
7 Marek UzsakMarek Uzsak 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 62.42
Celkem 7 závodníků

400 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 26.5.2019 - 10:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 62.82
2 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 64.41
3 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 64.68
4 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 64.91
5 Jana KovandováJana Kovandová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 67.22
6 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 69.27
7 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 70.44
8 Anna ŠrámkováAnna Šrámková 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 76.29
Celkem 8 závodníků

2000 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 26.5.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 6:29.36
2 Jaroslav SedláčekJaroslav Sedláček 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 7:22.44
MS Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 7:09.36
MS Ondřej MelčOndřej Melč 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 7:14.28
MS David MartínekDavid Martínek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 6:51.46
Celkem 5 závodníků

2000 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 26.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 7:46.13
2 Šárka ValáškováŠárka Valášková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 10:16.05
3 Ludmila FišerováLudmila Fišerová 03 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 10:28.74
4 Aneta TomáškováAneta Tomášková 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 10:45.04
MS Vanessa AdamcováVanessa Adamcová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 7:59.25
MS Michala VeldováMichala Veldová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 8:19.07
Celkem 6 závodníků

3000 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (ne, 26.5.2019 - 08:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David ŠtrosDavid Štros 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 10:38.67
2 Adam PirkAdam Pirk 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 11:12.96
Kryštof VránaKryštof Vrána 01 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 DNS
MS Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09:33.01
MS Václav JislVáclav Jisl 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 10:22.41
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 25.5.2019 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šebík, Havlas, Wijas, Pechar Šebík, Havlas, Wijas, Pechar PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 42.78
2 Skuhrovec, Vokrouhlický, Pavinger, Blachowicz Skuhrovec, Vokrouhlický, Pavinger, Blachowicz SK JeseniovaSK Jeseniova 6 44.62
3 Vacátko, Horejš, Patka, Kašák Vacátko, Horejš, Patka, Kašák Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 45.20
4 Zasadil, Slabý, Macháček, Jahoda Zasadil, Slabý, Macháček, Jahoda SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 45.96
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 25.5.2019 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kostka, Řehák, Krajč, Tolj Kostka, Řehák, Krajč, Tolj A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 45.25
2 Surjomartono, Jisl, Weiser, Nýč Surjomartono, Jisl, Weiser, Nýč SK JeseniovaSK Jeseniova 5 45.45
3 Ayeni, Fišar, Tobiáš, Adam Ayeni, Fišar, Tobiáš, Adam TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 45.64
4 Žák, Kordík, Jaroš, Bohman Žák, Kordík, Jaroš, Bohman Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 45.92
5 Halbich, Filip, Kolek, Mottel Halbich, Filip, Kolek, Mottel SK JeseniovaSK Jeseniova 3 47.04
6 Beňa, Ehrenberger, Toula, Polák Beňa, Ehrenberger, Toula, Polák Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 49.36
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 25.5.2019 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dufková, Slavíková, Doubková, Šínová Dufková, Slavíková, Doubková, Šínová Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 47.80
2 Maštalířová, Cikánová, Husáková, Krbcová Maštalířová, Cikánová, Husáková, Krbcová SK JeseniovaSK Jeseniova 6 47.81
3 Marková, Šámalová, Staňková, Novotná Marková, Šámalová, Staňková, Novotná ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 48.69
4 Kučerová, Hrdličková, Pážiková, Coufalová Kučerová, Hrdličková, Pážiková, Coufalová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 51.55
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 25.5.2019 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šínová, Čižinská, Dufková, Vozábalová Šínová, Čižinská, Dufková, Vozábalová Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 51.55
2 Havlová, Cukerová, Štěpánová, Zajíčková Havlová, Cukerová, Štěpánová, Zajíčková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 52.07
3 Šrámková, Ručková, Machátová, Hrdličková Šrámková, Ručková, Machátová, Hrdličková SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 54.12
4 Brečkayová, Štoglová, Barnoky, Stolínová Brečkayová, Štoglová, Barnoky, Stolínová TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 59.67
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Dufková, Slavíková, Doubková, Šínová Dufková, Slavíková, Doubková, Šínová Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 47.80
2 Maštalířová, Cikánová, Husáková, Krbcová Maštalířová, Cikánová, Husáková, Krbcová SK JeseniovaSK Jeseniova 6 47.81
3 Marková, Šámalová, Staňková, Novotná Marková, Šámalová, Staňková, Novotná ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 48.69
4 Kučerová, Hrdličková, Pážiková, Coufalová Kučerová, Hrdličková, Pážiková, Coufalová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 51.55
4 Šínová, Čižinská, Dufková, Vozábalová Šínová, Čižinská, Dufková, Vozábalová Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 51.55
6 Havlová, Cukerová, Štěpánová, Zajíčková Havlová, Cukerová, Štěpánová, Zajíčková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 52.07
7 Šrámková, Ručková, Machátová, Hrdličková Šrámková, Ručková, Machátová, Hrdličková SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 54.12
8 Brečkayová, Štoglová, Barnoky, Stolínová Brečkayová, Štoglová, Barnoky, Stolínová TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 59.67

4 x 100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 25.5.2019 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Krejčí, Jakabová, Dembowski, Hlaváčová Krejčí, Jakabová, Dembowski, Hlaváčová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 49.12
2 Ljunggren, Joklová, Supová, Semecká Ljunggren, Joklová, Supová, Semecká TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 50.06
3 Hymplová, Gaigrová, Šimůnková, Kaletová Hymplová, Gaigrová, Šimůnková, Kaletová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 50.48
4 Fajkusová, Rejholcová, Draslarová, Tesařová Fajkusová, Rejholcová, Draslarová, Tesařová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 51.64
5 Jarošová, Přibilová, Honsů, Ulmanová Jarošová, Přibilová, Honsů, Ulmanová SK JeseniovaSK Jeseniova 2 52.54
Nováková, Honsová, Königsmarková, Václavíková Nováková, Honsová, Königsmarková, Václavíková SK JeseniovaSK Jeseniova 4 DNS
Celkem 6 závodníků

4 x 400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 26.5.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš, Matolín, Minol, Kořínek Tobiáš, Matolín, Minol, Kořínek TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 3:31.74
2 Gnip, Boketta, Novotný, Krenek Gnip, Boketta, Novotný, Krenek Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 3:33.58
3 Oulický, Culliver, Sgalitzer, Mařík Oulický, Culliver, Sgalitzer, Mařík SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 3:49.99
Celkem 3 závodníků

4 x 400 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 26.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vozábalová, Landsmannová, Dufková, Čižinská Vozábalová, Landsmannová, Dufková, Čižinská Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 4:06.88
2 Václavíková, Nováková, Přibilová, Königsmarková Václavíková, Nováková, Přibilová, Königsmarková SK JeseniovaSK Jeseniova 4 4:35.86
3 Barnoky, Stolínová, Kramolišová, Brečkayová Barnoky, Stolínová, Kramolišová, Brečkayová TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 4:50.43
Celkem 3 závodníků

4 x 400 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 26.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Joklová, Vaculíková, Supová, Červinková Joklová, Vaculíková, Supová, Červinková TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 4:14.60
2 Měšťanová, Foottit, Fantová, Jakabová Měšťanová, Foottit, Fantová, Jakabová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 4:17.93
3 Pašková, Tóthová, Viplerová, Šimlová Pašková, Tóthová, Viplerová, Šimlová SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 4:21.95
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Junioři

(so, 25.5.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon
1 Adam RybákAdam Rybák
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
01 4 1.96
2 Petr VacátkoPetr Vacátko