Back

 / Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem

Praha - Eden (25. - 26. 5. 2019)

800 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 26.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan ŠvejdaJan Švejda 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 1:57.80
2 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 1:58.44
3 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:59.62
4 Šimon PittermannŠimon Pittermann 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:02.71
5 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 2:02.77
6 Martin HelmichMartin Helmich 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 2:10.44
MS Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 7 2:05.20
Celkem 7 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 26.5.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 1:58.14
2 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 1:58.48
3 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 1:58.63
4 Adam KořínekAdam Kořínek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 1:58.65
5 Dan MinolDan Minol 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 2:01.92
6 Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 2:02.86
7 Mikuláš NovotnýMikuláš Novotný 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10 2:11.39
8 Jan KratochvílJan Kratochvíl 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:19.11
Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 DNS
Štěpán LebedaŠtěpán Lebeda 02 AC Praha 1890AC Praha 1890 9 DNS
Celkem 10 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 26.5.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 2:28.98
2 Josefína VrbováJosefína Vrbová 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 2:29.96
Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 DNF
Celkem 3 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 26.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:21.06
2 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 2:23.54
3 Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:24.35
4 Martina MachátováMartina Machátová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 2:25.66
Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 DNS
Johana PetříkováJohana Petříková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 163.3a
Celkem 6 závodníků