Back

 / Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem

Praha - Eden (25. - 26. 5. 2019)

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 25.5.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan ŠvejdaJan Švejda 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 4:15.74
2 Marek VoborskýMarek Voborský 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 4:20.76
3 Vít VladykaVít Vladyka 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 4:23.37
4 Jakub RadaJakub Rada 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 4:24.94
5 Martin HelmichMartin Helmich 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 4:34.55
Celkem 5 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 25.5.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 4:26.96
2 Janis MachJanis Mach 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 4:40.15
3 Kryštof UrbánekKryštof Urbánek 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 4:40.98
4 Matěj BednářMatěj Bednář 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 4:42.40
5 Vojtěch Vítězsl FilipVojtěch Vítězsl Filip 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 4:45.15
Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 25.5.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 4:52.25
2 Klára KačerovskáKlára Kačerovská 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 5:06.04
3 Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 5:18.73
Celkem 3 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 25.5.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 4:55.99
2 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 4:57.08
3 Hana KoděrováHana Koděrová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 5:03.30
4 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 5:15.99
5 Monica FoottitMonica Foottit 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 5:19.68
6 Kristýna HeřmanováKristýna Heřmanová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 5:29.03
Ráchel NajmonováRáchel Najmonová 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 DNS
Barbora ŠrámkováBarbora Šrámková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNF
Celkem 8 závodníků