Back

 / Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem

Praha - Eden (25. - 26. 5. 2019)

Skok daleký - Junioři

(so, 25.5.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 10 6.75 +1.8 m/s x6.75  +1.8x6.756.24  +1.8x6.71  +1.6
2 Matyáš VacekMatyáš Vacek
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 3 6.68 +2.9 m/s 6.23 +1.5 m/s 6.39  +2.24.75  +0.46.22  +1.26.396.23  +1.5x6.68  +2.9
3 Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 5 6.65 +1.2 m/s 6.20  +2.56.63  +1.86.65  +1.26.656.58  +2.4--
4 Filip LazarFilip Lazar
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4 6.43 +1.3 m/s 6.22  +2.36.28  +2.8x6.286.06  +1.26.15  +1.16.43  +1.3
5 Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 6 6.35 +2.6 m/s 6.35  +2.6xx6.35xxx
6 Robert MouchaRobert Moucha
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
01 8 6.17 +0.7 m/s 6.03  +1.55.91  +2.36.17  +0.76.17x4.43  +1.6x
7 Matěj ČerníkMatěj Černík
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
00 7 6.00 -0.2 m/s 5.50  +0.86.00  -0.25.99  +1.56.00x4.48  +1.45.91  +1.2
8 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 2 5.86 +1.5 m/s x5.86  +1.5x5.865.66  +0.3xx
9 Jakub ŽákJakub Žák
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
01 1 5.31 +0.2 m/s 5.27  +1.85.31  +0.25.08  +0.45.310.00.00.0
Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 9 DNS
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 25.5.2019 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 13 6.92 +1.4 m/s 6.59  +1.06.66  +1.96.92  +1.46.92xxx
2 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 9 6.36 +1.4 m/s 5.72  +1.66.30  +1.16.14  +1.26.30x6.20  +0.36.36  +1.4
3 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 14 6.32 +2.2 m/s 6.28 +1.1 m/s x6.11  +1.46.32  +2.26.32x6.28  +1.1x
4 Marek ChvátalMarek Chvátal
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
03 12 6.31 +1.7 m/s 6.14  +1.46.31  +1.75.93  +1.26.315.93  +1.95.55  +1.4x
5 Jáchym OulickýJáchym Oulický
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
02 10 6.20 +3.3 m/s 5.97 +0.6 m/s 5.72  +0.66.20  +3.35.95  +1.66.204.13  +1.7x5.97  +0.6
6 Mike DallalMike Dallal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 1 5.93 +1.4 m/s 5.76  +2.0x5.93  +1.45.93x5.55  +1.1x
7 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 8 5.76 +1.8 m/s x5.74  +1.35.53  +1.25.745.76  +1.85.65  +0.75.67  +2.5
8 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
02 7 5.64 +2.8 m/s 5.41 +1.6 m/s 5.64  +2.85.59  +2.35.41  +1.65.64xxx
9 Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 5 5.59 +1.0 m/s 5.09  +1.85.32  +3.25.59  +1.05.590.00.00.0
10 Sebastián HykšSebastián Hykš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3 5.41 +2.5 m/s 5.31 +0.8 m/s x5.41  +2.55.31  +0.85.410.00.00.0
11 Jakub JohnJakub John
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 2 5.37 +0.2 m/s 5.32  +1.25.37  +0.25.18  +1.15.370.00.00.0
12 Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 4 5.35 +1.6 m/s 5.35  +1.65.27  +2.35.32  +2.25.350.00.00.0
13 Jan TürkJan Türk
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 6 4.77 +1.2 m/s 4.77  +1.2xx4.770.00.00.0
Jakub NovotnýJakub Novotný
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 11 DNS
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(so, 25.5.2019 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 10 5.98 +0.5 m/s 5.76  +1.95.89  +1.8x5.895.71  -0.15.98  +0.5-
2 Anna KerbachováAnna Kerbachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 9 5.88 +2.9 m/s 5.82 +1.7 m/s x5.62  +3.0x5.625.59  +1.05.82  +1.75.88  +2.9
3 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 8 5.82 +2.6 m/s 5.70 +0.7 m/s 5.67  +1.55.70  +0.75.57  +1.55.704.65  +0.45.68  +0.45.82  +2.6
4 Sofie ŠámalováSofie Šámalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 7 5.52 +2.8 m/s 5.43 +2.0 m/s 5.52  +2.8x-5.52x5.40  +1.95.43  +2.0
5 Rebeka SlanařováRebeka Slanařová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 6 5.52 +2.6 m/s 5.52  +2.6x5.39  +2.35.52x--
6 Natálie MarkováNatálie Marková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 5 5.38 +0.8 m/s 5.33  +1.45.31  +2.9x5.335.26  +1.35.38  +0.80.0
7 Kateřina HollasováKateřina Hollasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 3 5.10 +1.5 m/s x5.10  +1.54.99  +2.35.104.67  +1.4x4.99  +2.2
8 Eliška HavlováEliška Havlová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1 4.84 +2.2 m/s 4.78 +0.8 m/s 4.84  +2.24.78  +0.84.73  +2.84.84x4.58  +0.54.68  +0.7
9 Anna ŠrámkováAnna Šrámková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
01 4 4.71 +1.7 m/s 4.71  +1.7xx4.710.00.00.0
10 Karolína StolínováKarolína Stolínová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
01 2 4.66 +1.1 m/s x4.66  +1.14.49  +1.14.660.00.00.0
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(so, 25.5.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 20 5.43 +0.0 m/s 5.43  +0.0--5.43xxx
2 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 22 5.34 +4.3 m/s 5.28 +1.6 m/s 5.28  +1.6x5.31  +4.25.315.26  +3.55.34  +4.3x
3 Monika PaškováMonika Pašková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
02 21 5.25 +1.6 m/s x5.25  +1.64.93  +4.25.25xxx
4 Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 15 5.21 +2.1 m/s 5.14 +0.0 m/s 5.02  +0.55.14  +0.0x5.144.65  +2.85.15  +3.25.21  +2.1
5 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 19 5.19 +5.0 m/s 5.13 -0.4 m/s 5.13  -0.44.86  +1.44.69  +4.45.135.19  +5.05.14  +3.9x
6 Antonie TesařováAntonie Tesařová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 11 5.14 +4.0 m/s 5.10 +1.6 m/s x4.94  +0.05.02  +4.25.024.97  +4.45.14  +4.05.10  +1.6
7 Eliška MasnerováEliška Masnerová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
03 13 5.06 +2.4 m/s 4.94 +0.0 m/s x4.94  +0.0x4.944.94  +3.5x5.06  +2.4
8 Andrea ŽižkováAndrea Žižková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 18 5.02 +3.9 m/s 4.96 +1.9 m/s 4.89  +0.04.91  +0.85.02  +3.95.024.96  +6.54.96  +1.94.92  +1.9
9 Natálie KavříkováNatálie Kavříková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 16 4.91 +4.7 m/s 4.76 +0.4 m/s 4.76  +1.44.76  +0.44.91  +4.74.910.00.00.0
10 Adéla KubrichtováAdéla Kubrichtová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 8 4.89 +0.0 m/s 4.89  +0.04.52  +0.64.73  +1.84.890.00.00.0
11 Anna StráneckáAnna Stránecká
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 10 4.82 +0.5 m/s 4.61  +0.54.82  +0.54.70  +1.14.820.00.00.0
12 Janka JarošováJanka Jarošová
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 12 4.68 4.684.58  +0.44.29  +3.84.680.00.00.0
13 Markéta LorencováMarkéta Lorencová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 9 4.56 +4.3 m/s 4.29 +0.3 m/s 4.29  +0.3x4.56  +4.34.560.00.00.0
14 Petra ViplerováPetra Viplerová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
02 6 4.55 -0.2 m/s 4.55  -0.2xx4.550.00.00.0
15 Sára KročkováSára Kročková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
02 7 4.53 +0.7 m/s 4.47  -0.74.48  +0.64.53  +0.74.530.00.00.0
16 Marie LjunggrenMarie Ljunggren
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 17 4.42 +2.8 m/s 4.34 +0.8 m/s 4.04  +0.24.34  +0.84.42  +2.84.420.00.00.0
17 Kristina ŠroubkováKristina Šroubková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 2 4.23 +0.7 m/s 4.13  -1.44.21  +0.44.23  +0.74.230.00.00.0
18 Klára CeleckáKlára Celecká
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
02 3 4.23 +1.1 m/s 3.89  -0.73.86  +0.04.23  +1.14.230.00.00.0
19 Nikola ŠimlováNikola Šimlová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
02 4 4.17 +0.0 m/s x4.17  +0.0x4.170.00.00.0
20 Simona HamouzováSimona Hamouzová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 1 3.97 +0.8 m/s 3.94  -0.83.97  +0.83.78  +4.23.970.00.00.0
Michaela VlčkováMichaela Vlčková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 5 DNS
Tereza KalálováTereza Kalálová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 14 DNS
Celkem 22 závodníků