Back

 / Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem

Praha - Eden (25. - 26. 5. 2019)

Trojskok - Junioři

(ne, 26.5.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal KulhánekMichal Kulhánek
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
01 13.93 -0.2 m/s 13.60  +0.213.61  -0.213.86  -0.413.8613.48  +0.013.93  -0.2x
2 Matyáš VacekMatyáš Vacek
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 13.01 -0.3 m/s xx12.28  +0.212.28xx13.01  -0.3
3 Filip LazarFilip Lazar
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 11.88 -0.7 m/s x11.76  -0.2x11.76x11.40  -0.611.88  -0.7
4 Tomáš MelicharTomáš Melichar
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 11.43 +0.0 m/s xxx0.011.43  +0.0x11.34  -0.6
Alessandro PuleseAlessandro Pulese
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 DNS
Celkem 5 závodníků

Trojskok - Dorostenci

(ne, 26.5.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin SellnerMartin Sellner
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
03 3 12.02 12.02  +0.111.82  -0.711.61  -0.112.0211.52  -0.1x11.48  -1.0
2 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
02 4 11.84 x11.84  -0.4x11.8411.62  -0.2xx
3 Jan KolekJan Kolek
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 2 11.35 11.35  +0.1xx11.35xxx
Jakub DobiášJakub Dobiáš
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 1 NM
Celkem 4 závodníků

Trojskok - Juniorky

(ne, 26.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 9 12.54 +0.2 m/s x12.54  +0.211.99  -2.012.5412.07  +1.4x12.49  +1.1
2 Natálie MarkováNatálie Marková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 4 11.61 +0.3 m/s 11.09  -1.511.00  -1.211.61  +0.311.61-xx
3 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 7 11.17 -0.3 m/s 11.11  -1.2-11.13  +2.511.1311.17  -0.311.15  +1.0x
4 Klára StaňkováKlára Staňková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 5 10.95 -0.2 m/s 10.95  -0.2x10.81  +0.110.9509.84  +0.7x10.91  +1.5
5 Kateřina HollasováKateřina Hollasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 6 10.63 +0.0 m/s x09.89  -0.2x09.8910.63  +0.0x10.40  +1.3
6 Barbora HložkováBarbora Hložková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 2 10.54 +2.8 m/s 10.52 +1.9 m/s 10.22  -1.1x10.52  +1.910.52x10.54  +2.8x
7 Karolína StolínováKarolína Stolínová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
01 1 10.37 +0.8 m/s x09.93  -0.410.37  +0.810.37x10.11  +2.809.90  +2.5
8 Karolína MatouškováKarolína Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 3 10.00 -0.8 m/s 09.87  -1.7x09.84  +1.709.8710.00  -0.809.95  +2.3x
Rebeka SlanařováRebeka Slanařová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 8 DNS
Celkem 9 závodníků

Trojskok - Dorostenky

(ne, 26.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 4 10.66 -0.2 m/s 10.49  -1.210.66  -0.210.37  +1.210.6610.60  -0.210.41  +0.810.66  +2.7
2 Thalia PandelidesThalia Pandelides
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 2 10.50 +1.0 m/s 09.94  -1.809.95  +0.110.07  +0.210.0710.33  +0.310.01  +0.210.50  +1.0
3 Barbora LánskáBarbora Lánská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
02 1 10.11 -0.5 m/s 09.80  -1.509.79  -0.309.87  +1.109.8709.86  +1.909.92  -0.510.11  -0.5
4 Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 3 09.94 -0.8 m/s 09.16  -1.309.30  +0.609.36  +0.609.3609.49  +1.809.94  -0.809.94  +1.0
Celkem 4 závodníků