Back

 / Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem

Praha - Eden (25. - 26. 5. 2019)

Skok o tyči - Junioři

(ne, 26.5.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon
1 Filip BartoněkFilip Bartoněk
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
00 8 4.90
2 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 7 4.40
3 Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
00 6 4.00
4 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 5 3.90
Jakub FiřtJakub Fiřt
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 4 DNS
Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 3 DNS
Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 2 NM
Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 1 NM
Celkem 8 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci

(ne, 26.5.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon
1 Jan TürkJan Türk
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 8 3.90
2 Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 7 3.60
3 Matěj DvořákMatěj Dvořák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 2 3.50
4 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5 3.35
5 Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 4 3.20
6 Viktor VološinViktor Vološin
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 1 3.20
7 Igor RázgaIgor Rázga
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 6 3.05
8 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3 2.90
Celkem 8 závodníků

Skok o tyči - Juniorky

(so, 25.5.2019 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon
1 Barbora KordíkováBarbora Kordíková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 2 3.00
Kateřina BaldováKateřina Baldová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
01 1 DNS
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky

(so, 25.5.2019 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon
1 Veronika ŠebákováVeronika Šebáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 7 3.65
2 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 5 3.00
3 Michaela ZajíčkováMichaela Zajíčková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 2 2.80
4 Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 4 2.60
5= Amálie KučerováAmálie Kučerová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 1 2.20
5= Tereza TóthováTereza Tóthová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 3 2.20
MS Karolína PodlahováKarolína Podlahová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 6 3.74
Celkem 7 závodníků