Back

 / Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem

Praha - Eden (25. - 26. 5. 2019)

Skok vysoký - Junioři

(so, 25.5.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon
1 Adam RybákAdam Rybák
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
01 4 1.96
2 Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 5 1.88
3= Tomáš MelicharTomáš Melichar
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 1 1.68
3= Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
00 2 1.68
Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 3 DNS
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(so, 25.5.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon
1 David JurkevičDavid Jurkevič
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 5 1.79
2 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 6 1.79
3 David FilipDavid Filip
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 4 1.68
4= Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 2 1.58
4= Jakub KociánJakub Kocián
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
03 3 1.58
4= Robin AdamecRobin Adamec
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 1 1.58
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(ne, 26.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon
1 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 7 1.69
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 8 1.69
3 Anna KerbachováAnna Kerbachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 1 1.63
4 Kateřina BaldováKateřina Baldová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
01 6 1.60
5 Barbora HložkováBarbora Hložková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 5 1.54
6 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 3 1.54
7 Kateřina HollasováKateřina Hollasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4 1.51
8 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 2 1.43
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(ne, 26.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon
1 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 12 1.66
2 Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 1 1.60
3 Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5 1.57
4 Andrea ŽižkováAndrea Žižková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 11 1.51
5 Barbora LánskáBarbora Lánská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
02 9 1.51
6 Lucie SlonkováLucie Slonková
AC Praha 1890AC Praha 1890
03 4 1.48
7= Thalia PandelidesThalia Pandelides
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 7 1.43
7= Anna StráneckáAnna Stránecká
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 3 1.43
9 Aneta PazderováAneta Pazderová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 8 1.43
10 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 2 1.38
Tereza KalálováTereza Kalálová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 10 DNS
Anna JedličkováAnna Jedličková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 6 NM
Celkem 12 závodníků