Back

 / Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem

Praha - Eden (25. - 26. 5. 2019)

100 m překážek - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 25.5.2019 - 14:25) official Vítr: +3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 13.77
2 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 13.83
3 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 14.91
4 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.47
5 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.54
6 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 15.84
7 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 17.51
Anna ŠrámkováAnna Šrámková 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 DNF
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 25.5.2019 - 14:25) official Vítr: +3.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 13.88
2 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 14.24
3 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 14.94
4 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 15.25
5 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 15.32
6 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.75
7 Aneta FeixováAneta Feixová 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 18.17
Kateřina TicháKateřina Tichá 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 13.77
2 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 13.83
3 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 13.88
4 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 14.24
5 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 14.91
6 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 14.94
7 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 15.25
8 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 15.32
9 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.47
10 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.54
11 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.75
12 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 15.84
13 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 17.51
14 Aneta FeixováAneta Feixová 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 18.17
Anna ŠrámkováAnna Šrámková 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 DNF
Kateřina TicháKateřina Tichá 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 DNS

100 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále A (so, 25.5.2019 - 15:10) official Vítr: +3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 13.62
2 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 13.78
3 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 13.86
4 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 14.94
5 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 15.01
6 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 16.58
Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 DNF
Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNF
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 25.5.2019 - 15:10) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 15.42
2 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.89
3 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.96
4 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 16.32
5 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 17.87
Aneta FeixováAneta Feixová 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 DNS
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 25.5.2019 - 14:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 14.14
2 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.12
3 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 15.59
4 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 15.68
5 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 16.99
6 Anežka PřibilováAnežka Přibilová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 17.30
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 25.5.2019 - 14:15) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.02
2 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 15.36
3 Aneta PazderováAneta Pazderová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 16.29
4 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 16.42
5 Anna MňoučkováAnna Mňoučková 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 17.94
6 Nicole BöhmováNicole Böhmová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 19.11
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 25.5.2019 - 14:15) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 14.27
2 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 15.17
3 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 15.20
4 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 15.43
5 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 16.32
6 Pavlína PážikováPavlína Pážiková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 16.49
7 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 17.70
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 14.14
2 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 14.27
3 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.02
4 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.12
5 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 15.17
6 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 15.20
7 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 15.36
8 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 15.43
9 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 15.59
10 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 15.68
11 Aneta PazderováAneta Pazderová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 16.29
12 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 16.32
13 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 16.42
14 Pavlína PážikováPavlína Pážiková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 16.49
15 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 16.99
16 Anežka PřibilováAnežka Přibilová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 17.30
17 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 17.70
18 Anna MňoučkováAnna Mňoučková 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 17.94
19 Nicole BöhmováNicole Böhmová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 19.11

100 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 25.5.2019 - 15:00) official Vítr: +5.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 13.93
2 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 13.93
3 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.73
4 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.85
5 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 15.01
6 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 15.06
7 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 15.26
8 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 15.27
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 25.5.2019 - 15:00) official Vítr: +4.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 14.80
2 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 15.32
3 Aneta PazderováAneta Pazderová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 16.04
4 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 16.21
5 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 16.38
6 Pavlína PážikováPavlína Pážiková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 16.40
7 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 17.24
Anežka PřibilováAnežka Přibilová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 DNS
Celkem 8 závodníků