Back

 / Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem

Praha - Eden (25. - 26. 5. 2019)

110 m překážek - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 25.5.2019 - 13:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastián MertaSebastián Merta 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 14.06
2 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 14.63
3 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.81
4 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 16.09
5 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 17.12
Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 25.5.2019 - 13:45) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 14.71
2 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 15.04
3 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 15.77
4 Vojtěch RudaVojtěch Ruda 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 15.90
5 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 16.87
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Sebastián MertaSebastián Merta 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 14.06
2 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 14.63
3 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 14.71
4 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.81
5 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 15.04
6 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 15.77
7 Vojtěch RudaVojtěch Ruda 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 15.90
8 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 16.09
9 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 16.87
10 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 17.12
Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 DNS

110 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 25.5.2019 - 14:40) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastián MertaSebastián Merta 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 13.87
2 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 14.68
3 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.80
4 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 14.89
5 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.99
6 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 15.34
7 Vojtěch RudaVojtěch Ruda 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 15.71
Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 25.5.2019 - 14:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 14.76
2 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.18
3 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 15.32
4 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 16.53
5 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 17.49
6 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 17.57
Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNF
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 25.5.2019 - 14:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 14.98
2 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.06
3 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 15.83
4 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 16.44
5 Jan KolekJan Kolek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 17.51
6 Filip MsallamFilip Msallam 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 17.65
7 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 18.38
Kristián Michal KáraKristián Michal Kára 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 14.76
2 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 14.98
3 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.06
4 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.18
5 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 15.32
6 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 15.83
7 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 16.44
8 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 16.53
9 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 17.49
10 Jan KolekJan Kolek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 17.51
11 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 17.57
12 Filip MsallamFilip Msallam 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 17.65
13 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 18.38
Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNF
Kristián Michal KáraKristián Michal Kára 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 DNS

110 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 25.5.2019 - 14:45) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 14.49
2 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 14.70
3 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.87
4 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.95
5 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 15.20
6 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 15.58
7 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 15.92
8 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 16.41
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 25.5.2019 - 14:45) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.78
2 Jan KolekJan Kolek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 16.46
3 Filip MsallamFilip Msallam 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 17.13
4 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 17.45
5 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 18.11
Celkem 5 závodníků