Back

 / Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem

Praha - Eden (25. - 26. 5. 2019)

300 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 26.5.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 38.59
2 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 39.55
3 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 40.46
4 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 41.11
5 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 41.41
6 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 42.41
MS Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 40.18
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 26.5.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 41.81
2 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 41.89
3 Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 42.52
4 Marek PavlicaMarek Pavlica 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 42.87
5 Jakub JohnJakub John 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 43.43
6 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 43.44
7 Jan ToulaJan Toula 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 43.72
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 26.5.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 43.18
2 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 43.56
3 Adam VaryšAdam Varyš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 45.44
4 Jan KolekJan Kolek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 46.64
5 Martin HošekMartin Hošek 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 47.19
Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Matěj DvořákMatěj Dvořák 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 38.59
2 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 39.55
3 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 40.18
4 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 40.46
5 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 41.11
6 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 41.41
7 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 41.81
8 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 41.89
9 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 42.41
10 Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 42.52
11 Marek PavlicaMarek Pavlica 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 42.87
12 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 43.18
13 Jakub JohnJakub John 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 43.43
14 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 43.44
15 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 43.56
16 Jan ToulaJan Toula 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 43.72
17 Adam VaryšAdam Varyš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 45.44
18 Jan KolekJan Kolek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 46.64
19 Martin HošekMartin Hošek 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 47.19
Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Matěj DvořákMatěj Dvořák 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS

300 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 26.5.2019 - 11:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 44.35
2 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 44.45
3 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 45.19
4 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 45.93
5 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 47.69
6 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 47.86
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 26.5.2019 - 11:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie KučerováAmálie Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 48.35
2 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 48.76
3 Pavlína PážikováPavlína Pážiková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 49.19
4 Eliška MasnerováEliška Masnerová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 49.20
5 Diana ŠmigelskáDiana Šmigelská 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 49.76
Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 26.5.2019 - 11:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 48.95
2 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 49.32
3 Karolína FantováKarolína Fantová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 51.17
4 Anežka PřibilováAnežka Přibilová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 52.11
5 Anežka PexováAnežka Pexová 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 52.76
6 Radka ŠulcováRadka Šulcová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 53.19
7 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 53.79
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 44.35
2 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 44.45
3 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 45.19
4 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 45.93
5 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 47.69
6 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 47.86
7 Amálie KučerováAmálie Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 48.35
8 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 48.76
9 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 48.95
10 Pavlína PážikováPavlína Pážiková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 49.19
11 Eliška MasnerováEliška Masnerová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 49.20
12 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 49.32
13 Diana ŠmigelskáDiana Šmigelská 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 49.76
14 Karolína FantováKarolína Fantová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 51.17
15 Anežka PřibilováAnežka Přibilová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 52.11
16 Anežka PexováAnežka Pexová 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 52.76
17 Radka ŠulcováRadka Šulcová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 53.19
18 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 53.79
Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 DNS