Back

 / Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem

Praha - Eden (25. - 26. 5. 2019)

4 x 100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 25.5.2019 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šebík, Havlas, Wijas, Pechar Šebík, Havlas, Wijas, Pechar PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 42.78
2 Skuhrovec, Vokrouhlický, Pavinger, Blachowicz Skuhrovec, Vokrouhlický, Pavinger, Blachowicz SK JeseniovaSK Jeseniova 6 44.62
3 Vacátko, Horejš, Patka, Kašák Vacátko, Horejš, Patka, Kašák Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 45.20
4 Zasadil, Slabý, Macháček, Jahoda Zasadil, Slabý, Macháček, Jahoda SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 45.96
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 25.5.2019 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kostka, Řehák, Krajč, Tolj Kostka, Řehák, Krajč, Tolj A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 45.25
2 Surjomartono, Jisl, Weiser, Nýč Surjomartono, Jisl, Weiser, Nýč SK JeseniovaSK Jeseniova 5 45.45
3 Ayeni, Fišar, Tobiáš, Adam Ayeni, Fišar, Tobiáš, Adam TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 45.64
4 Žák, Kordík, Jaroš, Bohman Žák, Kordík, Jaroš, Bohman Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 45.92
5 Halbich, Filip, Kolek, Mottel Halbich, Filip, Kolek, Mottel SK JeseniovaSK Jeseniova 3 47.04
6 Beňa, Ehrenberger, Toula, Polák Beňa, Ehrenberger, Toula, Polák Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 49.36
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 25.5.2019 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dufková, Slavíková, Doubková, Šínová Dufková, Slavíková, Doubková, Šínová Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 47.80
2 Maštalířová, Cikánová, Husáková, Krbcová Maštalířová, Cikánová, Husáková, Krbcová SK JeseniovaSK Jeseniova 6 47.81
3 Marková, Šámalová, Staňková, Novotná Marková, Šámalová, Staňková, Novotná ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 48.69
4 Kučerová, Hrdličková, Pážiková, Coufalová Kučerová, Hrdličková, Pážiková, Coufalová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 51.55
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 25.5.2019 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šínová, Čižinská, Dufková, Vozábalová Šínová, Čižinská, Dufková, Vozábalová Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 51.55
2 Havlová, Cukerová, Štěpánová, Zajíčková Havlová, Cukerová, Štěpánová, Zajíčková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 52.07
3 Šrámková, Ručková, Machátová, Hrdličková Šrámková, Ručková, Machátová, Hrdličková SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 54.12
4 Brečkayová, Štoglová, Barnoky, Stolínová Brečkayová, Štoglová, Barnoky, Stolínová TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 59.67
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Dufková, Slavíková, Doubková, Šínová Dufková, Slavíková, Doubková, Šínová Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 47.80
2 Maštalířová, Cikánová, Husáková, Krbcová Maštalířová, Cikánová, Husáková, Krbcová SK JeseniovaSK Jeseniova 6 47.81
3 Marková, Šámalová, Staňková, Novotná Marková, Šámalová, Staňková, Novotná ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 48.69
4 Kučerová, Hrdličková, Pážiková, Coufalová Kučerová, Hrdličková, Pážiková, Coufalová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 51.55
4 Šínová, Čižinská, Dufková, Vozábalová Šínová, Čižinská, Dufková, Vozábalová Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 51.55
6 Havlová, Cukerová, Štěpánová, Zajíčková Havlová, Cukerová, Štěpánová, Zajíčková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 52.07
7 Šrámková, Ručková, Machátová, Hrdličková Šrámková, Ručková, Machátová, Hrdličková SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 54.12
8 Brečkayová, Štoglová, Barnoky, Stolínová Brečkayová, Štoglová, Barnoky, Stolínová TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 59.67

4 x 100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 25.5.2019 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Krejčí, Jakabová, Dembowski, Hlaváčová Krejčí, Jakabová, Dembowski, Hlaváčová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 49.12
2 Ljunggren, Joklová, Supová, Semecká Ljunggren, Joklová, Supová, Semecká TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 50.06
3 Hymplová, Gaigrová, Šimůnková, Kaletová Hymplová, Gaigrová, Šimůnková, Kaletová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 50.48
4 Fajkusová, Rejholcová, Draslarová, Tesařová Fajkusová, Rejholcová, Draslarová, Tesařová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 51.64
5 Jarošová, Přibilová, Honsů, Ulmanová Jarošová, Přibilová, Honsů, Ulmanová SK JeseniovaSK Jeseniova 2 52.54
Nováková, Honsová, Königsmarková, Václavíková Nováková, Honsová, Königsmarková, Václavíková SK JeseniovaSK Jeseniova 4 DNS
Celkem 6 závodníků