Back

 / 1. kolo KP družstev mládeže

Kladno (4. 5. 2019)

800 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 2:00.31
2 Jiří JanečekJiří Janeček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 2:02.85
Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 DNS
Celkem 3 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 2:04.41
2 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 2:06.47
3 Ondřej MelčOndřej Melč 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 2:08.80
4 Matěj VšetulaMatěj Všetula 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:14.12
5 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 2:17.53
Celkem 5 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:19.78
2 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 2:21.14
3 Bára PlacatkováBára Placatková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 2:34.99
4 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 2:38.87
5 Jitka MenclováJitka Menclová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 2:40.22
Alena ApltauerováAlena Apltauerová 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 DNS
MS Tereza ChlupáčováTereza Chlupáčová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 2:35.28
Celkem 7 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
3 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 2:23.32
4 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:27.73
5 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:31.62
10 Kateřina VyčítalováKateřina Vyčítalová 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 3:03.21
Celkem 4 závodníků