Back

 / 1. kolo KP družstev mládeže

Kladno (4. 5. 2019)

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Zbyněk MalecZbyněk Malec 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 4:19.18
2 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 4:21.66
3 Václav JislVáclav Jisl 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 4:27.37
4 Lukáš DruneckýLukáš Drunecký 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 4:28.80
5 Martin RabochMartin Raboch 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 4:42.62
Celkem 5 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David MartínekDavid Martínek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 4:32.57
2 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 4:36.38
3 Ondřej DubjákOndřej Dubják 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 4:49.36
4 Maxim MašínMaxim Mašín 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 5:01.81
5 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 5:30.68
6 Filip HanzlíkFilip Hanzlík 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 5:53.39
Celkem 6 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Bára PlacatkováBára Placatková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 5:15.55
2 Sabina StrachováSabina Strachová 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 6:11.41
3 Stella SobotkováStella Sobotková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 6:44.28
4 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 6:47.57
Celkem 4 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 5:13.11
2 Vanessa AdamcováVanessa Adamcová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 5:21.14
3 Iveta FilounováIveta Filounová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 5:47.99
4 Barbora MikulováBarbora Mikulová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 7:04.64
Celkem 4 závodníků