Back

 / 1. kolo KP družstev mládeže

Kladno (4. 5. 2019)

Trojskok - Junioři (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 2 14.21 +0.3 m/s 13.59  +1.514.14  +0.014.21  +0.314.2113.87  +0.213.59  +0.813.97  +1.6
2 David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 1 12.77 +0.2 m/s 12.28  +1.112.77  +0.212.77  +0.212.77xx11.32  +2.0
3 Kryštof BesserKryštof Besser
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 5 12.28 +1.1 m/s 12.28  +1.111.79  +0.011.69  +1.112.2811.89  +2.6--
4 Tomáš TláskalTomáš Tláskal
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 4 11.83 +0.6 m/s 11.83  +0.6--11.83---
Martin PechaMartin Pecha
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 3 DNS
Celkem 5 závodníků

Trojskok - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šimon PácalŠimon Pácal
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 2 11.29 -2.3 m/s 10.78  +0.0x10.81  -1.510.8111.29  -2.311.17  -2.211.23  +0.0
2 Tomáš FormanTomáš Forman
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1 10.97 +0.0 m/s 10.80  +0.0x10.90  -1.610.9010.72  -0.710.97  +0.010.77  +0.0
3 Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 3 10.40 -2.1 m/s xx10.00  -1.110.0010.40  -2.109.97  -1.1x
Celkem 3 závodníků

Trojskok - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 2 10.15 +0.0 m/s 10.15  +0.010.15  -0.610.03  -2.810.1509.94  -1.510.11  +0.0x
2 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 3 09.65 -1.4 m/s 09.55  +0.009.65  -1.409.39  -1.009.6509.45  +0.0--
3 Veronika BlatskáVeronika Blatská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 1 09.07 -1.4 m/s x09.07  -1.4x09.07x--
Kateřina KonečnáKateřina Konečná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 4 NM
Celkem 4 závodníků

Trojskok - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 1 10.44 -2.0 m/s 10.44  -2.0x09.76  +0.010.4409.99  -0.610.19  -2.310.28  -0.4
2 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 3 10.26 -2.5 m/s 10.26  -2.5x10.13  -1.610.26-x-
Brigita PleskačováBrigita Pleskačová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
02 2 NM
Celkem 3 závodníků