Back

 / 1. kolo KP družstev mládeže

Kladno (4. 5. 2019)

Skok vysoký - Junioři

(so, 4.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.601.651.701.731.761.801.851.90
1 Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 4 1.85 -o-xoooxxoxxx
2 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 2 1.73 ooxxooxxx
3 Václav JislVáclav Jisl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 1 1.65 oxoxxx
4 Tomáš PešekTomáš Pešek
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 3 1.65 oxxoxxx
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(so, 4.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.451.501.551.601.651.701.73
1 Filip MocFilip Moc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 6 1.70 ooooxooxxx
2 Daniel ČervášekDaniel Červášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 2 1.70 oooooxoxxx
3 Matyáš MichalíkMatyáš Michalík
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
02 8 1.70 oxxooxxoxxoxxx
4 Václav WertheimVáclav Wertheim
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 7 1.65 ---oxoxxx
5 Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 1 1.65 ooooxxoxxx
6 Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 9 1.60 ooxxoxoxxx
7 Jan KarešJan Kareš
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
02 4 1.60 ooxxoxxoxxx
8 Matěj ČervenýMatěj Červený
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 3 1.55 xoooxxx
9 Denis MbumastonDenis Mbumaston
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 5 1.55 oxoxoxxx
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.351.401.451.501.531.561.591.62
1 Klára ČervenkováKlára Červenková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 1 1.59 -oooxxoxoxxoxxx
2 Caroline GrygarováCaroline Grygarová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 5 1.56 --oo-xoxxx
3 Eliška SudkováEliška Sudková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 2 1.45 oooxxx
4 Kateřina PodanáKateřina Podaná
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 4 1.45 ooxoxxx
Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 3 DNS
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.351.401.451.501.531.561.591.621.651.681.70
1 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 1 1.68 ---oxooooxooxxx
2 Anita HruškováAnita Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 8 1.59 oooxoxoxxooxxx
3 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 6 1.56 --xooxoxoxxx
4 Kateřina VrbováKateřina Vrbová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 7 1.45 o-oxxx
5= Adéla MrkvičkováAdéla Mrkvičková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 3 1.40 ooxxx
5= Brigita PleskačováBrigita Pleskačová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
02 5 1.40 ooxxx
7 Veronika LinhartováVeronika Linhartová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
03 2 1.35 oxxx
8 Pavla PařízkováPavla Pařízková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
02 4 1.35 xoxxx
Celkem 8 závodníků