Back

 / 1. kolo KP družstev mládeže

Kladno (4. 5. 2019)

400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 4.5.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maroš LúžaMaroš Lúža 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 51.55
2 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 51.81
3 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 52.30
4 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 52.92
5 Ondřej NěmečekOndřej Němeček 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 53.94
6 Antonín KrejčaAntonín Krejča 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 56.85
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 4.5.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 52.39
2 David ŠvihálekDavid Švihálek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 53.50
3 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 53.71
4 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 54.01
5 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 54.58
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Maroš LúžaMaroš Lúža 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 51.55
2 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 51.81
3 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 52.30
4 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 52.39
5 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 52.92
6 David ŠvihálekDavid Švihálek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 53.50
7 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 53.71
8 Ondřej NěmečekOndřej Němeček 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 53.94
9 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 54.01
10 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 54.58
11 Antonín KrejčaAntonín Krejča 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 56.85

400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David BatelkaDavid Batelka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 54.40
2 Ondřej MelčOndřej Melč 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 56.37
3 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 61.53
Celkem 3 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 4.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 55.98
2 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 59.26
3 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 60.20
4 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 61.16
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 4.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 62.72
2 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 65.82
3 Adéla FořtováAdéla Fořtová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 66.91
Dita RychláDita Rychlá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 55.98
2 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 59.26
3 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 60.20
4 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 61.16
5 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 62.72
6 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 65.82
7 Adéla FořtováAdéla Fořtová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 66.91
Dita RychláDita Rychlá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS

400 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 61.67
2 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 64.49
3 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 64.90
4 Barbora HoráčkováBarbora Horáčková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 71.02
Celkem 4 závodníků