Back

 / KP jednotlivců M, Ž, J, D

Kladno (11. 5. 2019)

800 m - Muži

(so, 11.5.2019 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 1:55.06
Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 DNF
Celkem 2 závodníků

800 m - Junioři

(so, 11.5.2019 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 9 1:55.92
2 David ŠvihálekDavid Švihálek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11 2:01.50
3 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 2:01.85
4 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 2:03.20
Celkem 4 závodníků

800 m - Dorostenci

(so, 11.5.2019 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 2:04.87
2 David ŠprinclDavid Šprincl 02 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10 2:09.55
3 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 2:14.27
4 Matěj KubánekMatěj Kubánek 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 2:24.88
5 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 2:33.69
Celkem 5 závodníků

800 m - Juniorky

(so, 11.5.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 2:18.39
2 Lucía VítováLucía Vítová 00 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 7 2:33.37
3 Valentýna ŠitlerováValentýna Šitlerová 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 2:43.62
Eliška DrncováEliška Drncová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DNS
Celkem 4 závodníků

800 m - Dorostenky

(so, 11.5.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 2:25.83
2 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:33.58
3 Jitka MenclováJitka Menclová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 2:34.70
4 Sabina StrachováSabina Strachová 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 2:48.22
Celkem 4 závodníků