Back

 / KP jednotlivců M, Ž, J, D

Kladno (11. 5. 2019)

Skok o tyči - Muži

(so, 11.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.802.903.003.103.203.303.403.503.603.703.803.904.004.20
1 Adam ZachAdam Zach
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
93 3 4.00 ----------o-xoxxx
2 Hwan Seung HanHwan Seung Han
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
94 4 3.50 o--o-o-xo--xxx
3 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 2 3.30 ----ooxxx
4 Vojtěch KorelVojtěch Korel
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
99 1 3.20 o-oooxxx
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Junioři

(so, 11.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.502.602.702.802.903.003.103.204.004.204.40
1 Martin ČechMartin Čech
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 3 3.00 o-oxooxoxxx
2 Lukáš TahotnýLukáš Tahotný
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 2 2.80 xxoxxooxoxxx
Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1 DNS
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci

(so, 11.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.502.602.702.802.903.003.103.204.004.204.40
1 David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4 4.20 --------xxooxxx
2 Jan BürgerJan Bürger
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 3 3.10 --ooooxxoxxx
3 Vojtěch HonzíčekVojtěch Honzíček
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 2 3.00 -xxoxooxxooxxx
4 Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 1 2.80 xoooxoxxx
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(so, 11.5.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 3.503.603.804.004.13
1 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 2 4.00 -ooxoxxx
Karolína PodlahováKarolína Podlahová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 1 DNS
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Juniorky

(so, 11.5.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon
1 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 3 3.20
2 Kateřina LibovickáKateřina Libovická
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 2 2.80
Kateřina BaldováKateřina Baldová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
01 1 DNS
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky

(so, 11.5.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon
1 Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4 2.80
2 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 3 2.50
3 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 2 2.40
4 Kateřina VejbornáKateřina Vejborná
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1 2.00
Celkem 4 závodníků