Back

 / KP jednotlivců M, Ž, J, D

Kladno (11. 5. 2019)

Skok vysoký - Muži

(Sat, 11.5.2019 - 15:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result
1 Roman JonákRoman Jonák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 2 1.90
2 Jan JelínekJan Jelínek
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
80 1 1.85
Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
98 3 DNS
Total 3 racers

Skok vysoký - Junioři

(Sat, 11.5.2019 - 15:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result
1 Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 2 1.95
2 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 1 1.70
Total 2 racers

Skok vysoký - Dorostenci

(Sat, 11.5.2019 - 15:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result
1 Jakub HolecJakub Holec
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 1 1.80
2 Václav WertheimVáclav Wertheim
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 5 1.75
3 Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 4 1.70
4 Matyáš MichalíkMatyáš Michalík
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
02 7 1.65
5 Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 3 1.60
Matěj ČervenýMatěj Červený
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 2 DNS
Daniel ČervášekDaniel Červášek
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
03 6 DNS
Total 7 racers

Skok vysoký - Ženy

(Sat, 11.5.2019 - 13:40) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result
1 Nikola LanghansováNikola Langhansová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
99 1 1.45
Total 1 racers

Skok vysoký - Juniorky

(Sat, 11.5.2019 - 13:40) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result
1 Klára ČervenkováKlára Červenková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4 1.63
2 Caroline GrygarováCaroline Grygarová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 2 1.55
3 Kateřina BaldováKateřina Baldová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
01 3 1.55
4 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 1 1.45
Total 4 racers

Skok vysoký - Dorostenky

(Sat, 11.5.2019 - 13:40) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result
1 Anita HruškováAnita Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 8 1.63
2 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 9 1.63
3 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 7 1.55
4 Kateřina VrbováKateřina Vrbová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 5 1.55
5 Žofie RožánkováŽofie Rožánková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 6 1.50
6 Eliška SudkováEliška Sudková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 4 1.50
7 Kateřina KhunováKateřina Khunová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 1 1.45
8 Denisa PražskáDenisa Pražská
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 2 1.40
Terezie StaňkováTerezie Staňková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 3 DNS
Total 9 racers