Back

 / 4. veřejné závody PAS

Praha - Eden (7. 5. 2019)

Skok daleký - Muži

(út, 7.5.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 13 7.13 +0.8 m/s x7.13  +0.86.76  -0.37.136.87  +0.76.83  +1.16.98  +1.0
2 Dmitry BocharovDmitry Bocharov
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
99 11 6.86 +0.7 m/s 6.52  +1.26.86  +0.75.13  +0.36.86xx-
3 Dan KováčDan Kováč
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 12 6.75 +0.7 m/s 6.75  +0.7x5.61  +0.26.756.60  +0.5xx
4 Filip SloukaFilip Slouka
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
99 10 6.68 +0.5 m/s x6.60  +1.34.47  +0.76.606.52  +0.06.68  +0.5x
5 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 9 6.43 +1.0 m/s 5.96  +1.0x5.98  +0.45.98x6.25  -0.26.43  +1.0
6 Marek ChvátalMarek Chvátal
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
03 8 5.67 +0.6 m/s xx5.67  +0.65.675.39  +0.6x5.35  +1.0
7 Martin MacháčekMartin Macháček
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
01 7 5.50 +1.1 m/s 5.34  +1.65.36  +0.45.50  +1.15.505.49  +0.35.27  -0.15.26  +0.3
8 Jan MatoušekJan Matoušek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 5 5.40 +1.2 m/s 5.37  +1.45.21  +0.35.05  +0.75.37x-5.40  +1.2
9 Patrik ProcházkaPatrik Procházka
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 1 5.29 +0.7 m/s 5.25  +0.75.16  +0.35.29  +0.75.290.00.00.0
10 Antonín MaříkAntonín Mařík
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
03 6 5.18 +1.4 m/s 5.18  +1.45.03  +0.65.00  +1.25.180.00.00.0
11 Jan ČápJan Čáp
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3 4.93 +0.7 m/s 4.93  +0.74.84  +0.50.04.930.00.00.0
12 Eugen ŠalounEugen Šaloun
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 4 4.66 +0.8 m/s x4.20  +1.24.66  +0.84.660.00.00.0
13 Norbert MarášekNorbert Marášek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 2 4.29 +1.0 m/s 3.90  +0.83.85  +0.44.29  +1.04.290.00.00.0
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Ženy

(út, 7.5.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 21 5.45 +1.1 m/s 5.09  -0.23.63  -1.25.28  -0.25.285.27  +2.05.39  +0.15.45  +1.1
2 Klára StaňkováKlára Staňková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 22 5.21 +0.2 m/s x5.04  -1.44.83  -0.15.045.21  +0.2x4.89  +0.4
3 Natálie MarkováNatálie Marková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 23 5.20 +1.1 m/s x5.12  -1.63.90  +0.85.124.95  +0.05.11  +1.25.20  +1.1
4 Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
96 17 5.06 +0.5 m/s xx5.01  -0.45.01xx5.06  +0.5
5 Tereza KalálováTereza Kalálová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 16 4.82 +0.5 m/s x4.50  -1.14.64  -0.14.644.78  +0.94.58  +0.64.82  +0.5
6 Veronika SkalickáVeronika Skalická
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 20 4.82 +0.3 m/s 4.71  -1.2x4.04  +0.04.71x4.68  +0.74.82  +0.3
7 Andrea ŽižkováAndrea Žižková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 19 4.78 -0.1 m/s 4.72  -0.74.64  -1.04.78  -0.14.78x4.65  +0.2x
8 Janka JarošováJanka Jarošová
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 5 4.67 +0.0 m/s 4.67  +0.04.21  -0.54.31  -0.54.673.87  +0.9x-
9 Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 14 4.53 -0.4 m/s 4.38  +0.04.53  -0.44.47  -0.64.530.00.00.0
10 Anna StráneckáAnna Stránecká
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 15 4.45 -0.2 m/s 4.04  -0.6x4.45  -0.24.450.00.00.0
11 Jana ČesákováJana Česáková
AC PardubiceAC Pardubice
69 12 4.16 +0.4 m/s 4.16  +0.44.04  +0.14.01  -0.14.160.00.00.0
12 Viktorie HubováViktorie Hubová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 4 4.15 -0.5 m/s 4.15  -0.54.07  -0.5x4.150.00.00.0
13 Júlia NovotnáJúlia Novotná
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
05 7 4.11 +0.2 m/s 4.11  +0.2x3.94  -0.44.110.00.00.0
14 Julie FrantováJulie Frantová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
05 3 4.11 +0.6 m/s 4.11  +0.6x3.91  -0.64.110.00.00.0
15 Marie TrojanováMarie Trojanová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 10 4.06 +0.9 m/s 4.06  +0.93.92  +0.3x4.060.00.00.0
16 Klára CeleckáKlára Celecká
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
02 13 4.05 +0.1 m/s 3.90  +0.03.68  -0.34.05  +0.14.050.00.00.0
17= Luisa NovotnáLuisa Novotná
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
05 8 3.98 +0.7 m/s 3.98  +0.7xx3.980.00.00.0
17= Adéla KubrichtováAdéla Kubrichtová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 6 3.98 -0.3 m/s xx3.98  -0.33.980.00.00.0
19 Eliška AdamkováEliška Adamková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
05 1 3.90 -0.3 m/s 3.90  -0.33.84  -0.43.86  -1.63.900.00.00.0
20 Anna ČermákováAnna Čermáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 2 3.84 -0.2 m/s 3.84  -0.23.71  -0.63.27  -1.03.840.00.00.0
21 Barbora ZemanováBarbora Zemanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 11 3.69 +0.1 m/s x3.43  -0.33.69  +0.13.690.00.00.0
22 Ema PršalováEma Pršalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 9 3.61 +0.7 m/s 3.61  +0.73.60  +0.63.61  +0.03.610.00.00.0
Michaela KučerováMichaela Kučerová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 24 NM
Antonie TesařováAntonie Tesařová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 18 NM
Celkem 24 závodníků