Back

 / 4. veřejné závody PAS

Praha - Eden (7. 5. 2019)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 7.5.2019 - 17:30) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ChvátalMarek Chvátal 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 07.36
2 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 07.37
3 Václav ČermákVáclav Čermák 93 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 07.49
4 Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.52
5 Radek VítůRadek Vítů 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 07.53
6 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 07.60
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 7.5.2019 - 17:30) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.52
2 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 07.56
3 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 07.60
4 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 07.61
5 Ondřej FábryOndřej Fábry 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.72
6 Tomáš KnapTomáš Knap 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 07.73
7 Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 07.79
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 7.5.2019 - 17:30) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.67
2 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 07.73
3 Adam VaryšAdam Varyš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 07.74
4 Jan MatoušekJan Matoušek 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 07.76
5 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 07.90
6 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 07.92
7 Matěj PavlátMatěj Pavlát 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.43
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (út, 7.5.2019 - 17:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 08.13
2 Josef ČesákJosef Česák 65 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.14
3 Jan UlrichJan Ulrich 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.14
4 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 08.25
5 Ondřej KřížOndřej Kříž 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 08.54
6 Petrr ŠímaPetrr Šíma 68 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.58
7 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 08.67
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (út, 7.5.2019 - 17:30) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.50
2 Patrik ProcházkaPatrik Procházka 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 07.92
3 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 07.96
4 Filip RučkaFilip Ručka 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 08.32
5 Eugen ŠalounEugen Šaloun 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.42
6 Daniel ŠalandaDaniel Šalanda 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 09.27
7 Martin OudránMartin Oudrán 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 09.43
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Marek ChvátalMarek Chvátal 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 07.36
2 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 07.37
3 Václav ČermákVáclav Čermák 93 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 07.49
4 Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.50
5 Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.52
5 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.52
7 Radek VítůRadek Vítů 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 07.53
8 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 07.56
9 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 07.60
9 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 07.60
11 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 07.61
12 Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.67
13 Ondřej FábryOndřej Fábry 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.72
14 Tomáš KnapTomáš Knap 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 07.73
14 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 07.73
16 Adam VaryšAdam Varyš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 07.74
17 Jan MatoušekJan Matoušek 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 07.76
18 Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 07.79
19 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 07.90
20 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 07.92
20 Patrik ProcházkaPatrik Procházka 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 07.92
22 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 07.96
23 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 08.13
24 Josef ČesákJosef Česák 65 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.14
24 Jan UlrichJan Ulrich 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.14
26 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 08.25
27 Filip RučkaFilip Ručka 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 08.32
28 Eugen ŠalounEugen Šaloun 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.42
29 Matěj PavlátMatěj Pavlát 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.43
30 Ondřej KřížOndřej Kříž 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 08.54
31 Petrr ŠímaPetrr Šíma 68 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.58
32 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 08.67
33 Daniel ŠalandaDaniel Šalanda 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 09.27
34 Martin OudránMartin Oudrán 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 09.43

60 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (út, 7.5.2019 - 17:15) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.74
2 Katarína KiškováKatarína Kišková 02 SlovenskoSlovensko 3 07.92
3 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.94
4 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.07
5 Šárka VachataŠárka Vachata 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 08.10
6 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.15
7 Emma BarnokyEmma Barnoky 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 08.63
8 Eliška HavlováEliška Havlová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.66
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 7.5.2019 - 17:15) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.16
2 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.20
3 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 08.23
4 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 08.26
5 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.28
6 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.36
7 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.39
8 Adéla ObrdováAdéla Obrdová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.46
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 7.5.2019 - 17:15) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.18
2 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.29
3 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.32
4 Anna FajkusováAnna Fajkusová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.42
5 Karolína PeckováKarolína Pecková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 08.43
6 Johana RejholcováJohana Rejholcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.48
7 Sára KučerováSára Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 08.63
8 Monika FlorováMonika Florová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 08.73
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 7.5.2019 - 17:15) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 08.22
2 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.53
3 Aneta KůrkováAneta Kůrková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 08.69
4 Tereza KalálováTereza Kalálová 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 08.85
5 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.94
6 Lenka NovákováLenka Nováková 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.99
7 Tereza ValtrováTereza Valtrová 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.11
8 Simona HamouzováSimona Hamouzová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 09.20
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (út, 7.5.2019 - 17:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.49
2 Laura GrögerováLaura Grögerová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.57
3 Justina ReimerováJustina Reimerová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 08.63
4 Lucía VítováLucía Vítová 00 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 5 08.67
5 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.72
6 Eva HrdličkováEva Hrdličková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 08.74
7 Veronika ŠeflováVeronika Šeflová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.95
8 Eliška PatákováEliška Patáková 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 09.51
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (út, 7.5.2019 - 17:15) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Janka JarošováJanka Jarošová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.49
2 Klára FialkováKlára Fialková 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.70
3 Nicole BöhmováNicole Böhmová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 08.95
4 Kateřina LuňákováKateřina Luňáková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.96
5 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.03
6 Nela ŠloufováNela Šloufová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 09.06
7 Veronika KouckáVeronika Koucká 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.12
8 Eliška ŠárováEliška Šárová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.24
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (út, 7.5.2019 - 17:15) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura BrodilováLaura Brodilová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.85
2 Elisa VorlováElisa Vorlová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.96
3 Adéla KubrichtováAdéla Kubrichtová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.97
4 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.05
5 Markéta LexováMarkéta Lexová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.13
6 Klára HoudkováKlára Houdková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 09.29
7 Anežka PřibylováAnežka Přibylová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.47
8 Veronika ŠejvlováVeronika Šejvlová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09.79
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (út, 7.5.2019 - 17:15) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára KročkováSára Kročková 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 08.70
2 Eliška AdamkováEliška Adamková 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 08.88
3 Julie FrantováJulie Frantová 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 08.95
4 Anna ČermákováAnna Čermáková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.13
5 Viktorie HubováViktorie Hubová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.39
6 Adriana PechováAdriana Pechová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.39
7 Klára CeleckáKlára Celecká 02 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 09.67
8 Lucie PlašilováLucie Plašilová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.81
Celkem 8 závodníků
Běh 09 (út, 7.5.2019 - 17:15) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.97
2 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.19
3 Júlia NovotnáJúlia Novotná 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 08.26
4 Anna StráneckáAnna Stránecká 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 08.51
5 Eliška HavlováEliška Havlová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.66
6 Emma BarnokyEmma Barnoky 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 08.72
7 Luisa NovotnáLuisa Novotná 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 09.07
Celkem 7 závodníků
Běh 10 (út, 7.5.2019 - 17:15) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika DobrováVeronika Dobrová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 08.68
2 Adéla KupkováAdéla Kupková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.79
3 Lenka NovákováLenka Nováková 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 08.93
4 Anežka HorákováAnežka Horáková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.15
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.74
2 Katarína KiškováKatarína Kišková 02 SlovenskoSlovensko 3 07.92
3 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.94
4 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.97
5 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.07
6 Šárka VachataŠárka Vachata 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 08.10
7 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.15
8 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.16
9 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.18
10 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.19
11 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.20
12 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 08.22
13 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 08.23
14 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 08.26
14 Júlia NovotnáJúlia Novotná 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 08.26
16 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.28
17 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.29
18 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.32
19 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.36
20 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.39
21 Anna FajkusováAnna Fajkusová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.42
22 Karolína PeckováKarolína Pecková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 08.43
23 Adéla ObrdováAdéla Obrdová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.46
24 Johana RejholcováJohana Rejholcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.48
25 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.49
25 Janka JarošováJanka Jarošová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.49
27 Anna StráneckáAnna Stránecká 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 08.51
28 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.53
29 Laura GrögerováLaura Grögerová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.57
30 Emma BarnokyEmma Barnoky 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 08.63
30 Sára KučerováSára Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 08.63
30 Justina ReimerováJustina Reimerová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 08.63
33 Eliška HavlováEliška Havlová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.66
33 Eliška HavlováEliška Havlová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.66
35 Lucía VítováLucía Vítová 00 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 5 08.67
36 Veronika DobrováVeronika Dobrová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 08.68
37 Aneta KůrkováAneta Kůrková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 08.69
38 Klára FialkováKlára Fialková 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.70
38 Sára KročkováSára Kročková 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 08.70
40 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.72
40 Emma BarnokyEmma Barnoky 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 08.72
42 Monika FlorováMonika Florová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 08.73
43 Eva HrdličkováEva Hrdličková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 08.74
44 Adéla KupkováAdéla Kupková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.79
45 Tereza KalálováTereza Kalálová 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 08.85
45 Laura BrodilováLaura Brodilová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.85
47 Eliška AdamkováEliška Adamková 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 08.88
48 Lenka NovákováLenka Nováková 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 08.93
49 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.94
50 Veronika ŠeflováVeronika Šeflová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.95
50 Nicole BöhmováNicole Böhmová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 08.95
50 Julie FrantováJulie Frantová 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 08.95
53 Kateřina LuňákováKateřina Luňáková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.96
53 Elisa VorlováElisa Vorlová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.96
55 Adéla KubrichtováAdéla Kubrichtová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.97
56 Lenka NovákováLenka Nováková 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.99
57 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.03
58 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.05
59 Nela ŠloufováNela Šloufová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 09.06
60 Luisa NovotnáLuisa Novotná 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 09.07
61 Tereza ValtrováTereza Valtrová 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.11
62 Veronika KouckáVeronika Koucká 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.12
63 Markéta LexováMarkéta Lexová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.13
63 Anna ČermákováAnna Čermáková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.13
65 Anežka HorákováAnežka Horáková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.15
66 Simona HamouzováSimona Hamouzová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 09.20
67 Eliška ŠárováEliška Šárová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.24
68 Klára HoudkováKlára Houdková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 09.29
69 Viktorie HubováViktorie Hubová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.39
69 Adriana PechováAdriana Pechová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.39
71 Anežka PřibylováAnežka Přibylová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.47
72 Eliška PatákováEliška Patáková 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 09.51
73 Klára CeleckáKlára Celecká 02 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 09.67
74 Veronika ŠejvlováVeronika Šejvlová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09.79
75 Lucie PlašilováLucie Plašilová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.81