Back

 / 4. veřejné závody PAS

Praha - Eden (7. 5. 2019)

300 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 7.5.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 37.72
2 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 38.41
3 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 38.84
4 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 39.76
5 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 39.90
6 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 40.27
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 7.5.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 38.66
2 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 40.71
3 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 41.87
4 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 43.26
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 37.72
2 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 38.41
3 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 38.66
4 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 38.84
5 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 39.76
6 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 39.90
7 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 40.27
8 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 40.71
9 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 41.87
10 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 43.26

300 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (út, 7.5.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 39.91
2 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 40.48
3 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 42.25
4 Jakub JohnJakub John 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 43.23
5 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 45.16
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 7.5.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 42.77
2 Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 43.67
3 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 43.96
4 Jan KolekJan Kolek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 45.85
5 Jan ČápJan Čáp 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 48.68
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 39.91
2 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 40.48
3 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 42.25
4 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 42.77
5 Jakub JohnJakub John 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 43.23
6 Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 43.67
7 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 43.96
8 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 45.16
9 Jan KolekJan Kolek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 45.85
10 Jan ČápJan Čáp 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 48.68

300 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (út, 7.5.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 44.09
2 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 44.14
3 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 44.64
4 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 44.71
5 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 46.98
6 Kateřina TicháKateřina Tichá 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 47.42
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 7.5.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie KučerováAmálie Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 48.16
2 Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 50.81
3 Barbora KordíkováBarbora Kordíková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 51.39
4 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 53.55
5 Michaela FantováMichaela Fantová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 53.93
6 Anežka PexováAnežka Pexová 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 54.83
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 7.5.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 48.14
2 Eliška MasnerováEliška Masnerová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 49.06
3 Pavlína PážikováPavlína Pážiková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 49.89
4 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 50.49
5 Diana ŠmigelskáDiana Šmigelská 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 50.86
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 44.09
2 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 44.14
3 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 44.64
4 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 44.71
5 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 46.98
6 Kateřina TicháKateřina Tichá 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 47.42
7 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 48.14
8 Amálie KučerováAmálie Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 48.16
9 Eliška MasnerováEliška Masnerová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 49.06
10 Pavlína PážikováPavlína Pážiková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 49.89
11 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 50.49
12 Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 50.81
13 Diana ŠmigelskáDiana Šmigelská 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 50.86
14 Barbora KordíkováBarbora Kordíková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 51.39
15 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 53.55
16 Michaela FantováMichaela Fantová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 53.93
17 Anežka PexováAnežka Pexová 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 54.83