Back

 / 4. veřejné závody PAS

Praha - Eden (7. 5. 2019)

500 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 7.5.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 1:04.17
2 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 1:04.97
3 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 1:04.99
4 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:05.48
5 Jan BenešJan Beneš 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 1:06.28
6 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 1:08.46
7 Jan MarešJan Mareš 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 1:11.65
8 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 1:13.01
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 7.5.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 10 1:07.60
2 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 13 1:09.97
3 Jáchym OulickýJáchym Oulický 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 12 1:10.67
4 Ondřej GrimOndřej Grim 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 1:11.01
5 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 11 1:18.50
6 Richard HrádockýRichard Hrádocký 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 15 1:20.21
7 Jaroslav SedláčekJaroslav Sedláček 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 14 1:20.35
8 Štěpán SuchanŠtěpán Suchan 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 16 1:26.54
9 David ZedníkDavid Zedník 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 17 1:31.92
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 1:04.17
2 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 1:04.97
3 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 1:04.99
4 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:05.48
5 Jan BenešJan Beneš 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 1:06.28
6 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 10 1:07.60
7 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 1:08.46
8 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 13 1:09.97
9 Jáchym OulickýJáchym Oulický 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 12 1:10.67
10 Ondřej GrimOndřej Grim 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 1:11.01
11 Jan MarešJan Mareš 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 1:11.65
12 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 1:13.01
13 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 11 1:18.50
14 Richard HrádockýRichard Hrádocký 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 15 1:20.21
15 Jaroslav SedláčekJaroslav Sedláček 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 14 1:20.35
16 Štěpán SuchanŠtěpán Suchan 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 16 1:26.54
17 David ZedníkDavid Zedník 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 17 1:31.92

500 m - Ženy

(út, 7.5.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:16.31
2 Milada KočánkováMilada Kočánková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 1:24.16
3 Lucía VítováLucía Vítová 00 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 4 1:24.47
4 Michaela KolcováMichaela Kolcová 66 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 1:26.13
Celkem 4 závodníků