Back

 / 5. veřejné závody PAS

Praha - Eden (30. 5. 2019)

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (čt, 30.5.2019 - 18:00) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 13.86
2 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 14.62
3 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 15.10
4 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 15.34
5 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 16.05
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 30.5.2019 - 18:00) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 16.37
2 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 16.53
3 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 19.60
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 13.86
2 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 14.62
3 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 15.10
4 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 15.34
5 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 16.05
6 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 16.37
7 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 16.53
8 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 19.60

100 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (čt, 30.5.2019 - 17:55) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 14.99
2 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 15.36
3 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 16.16
4 Nicole BöhmováNicole Böhmová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 18.12
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 30.5.2019 - 17:55) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 14.95
2 Pavlína PážikováPavlína Pážiková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 16.95
3 Amálie KučerováAmálie Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 17.78
4 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 17.99
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 14.95
2 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 14.99
3 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 15.36
4 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 16.16
5 Pavlína PážikováPavlína Pážiková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 16.95
6 Amálie KučerováAmálie Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 17.78
7 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 17.99
8 Nicole BöhmováNicole Böhmová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 18.12