Back

 / 5. veřejné závody PAS

Praha - Eden (30. 5. 2019)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (čt, 30.5.2019 - 20:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.44
2 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.56
3 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 22.58
4 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.63
5 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 22.68
6 Quido ČečetkaQuido Čečetka 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 22.80
7 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 2 23.20
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 30.5.2019 - 20:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 23.06
2 Martin FaměraMartin Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 23.18
3 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.47
4 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 23.53
5 Jakub FaměraJakub Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 23.80
6 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 23.87
7 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 24.55
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 30.5.2019 - 20:00) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 23.98
2 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 24.31
3 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 24.57
4 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 24.63
5 Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 24.94
Pavel MartínekPavel Martínek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 30.5.2019 - 20:00) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.53
2 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 23.41
3 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 23.83
4 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 23.99
5 Tomáš MelicharTomáš Melichar 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 26.40
6 Jan UlrichJan Ulrich 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.74
7 Pavel MarekPavel Marek 68 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 32.07
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.44
2 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.53
3 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.56
4 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 22.58
5 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.63
6 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 22.68
7 Quido ČečetkaQuido Čečetka 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 22.80
8 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 23.06
9 Martin FaměraMartin Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 23.18
10 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 2 23.20
11 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 23.41
12 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.47
13 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 23.53
14 Jakub FaměraJakub Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 23.80
15 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 23.83
16 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 23.87
17 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 23.98
18 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 23.99
19 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 24.31
20 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 24.55
21 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 24.57
22 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 24.63
23 Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 24.94
24 Tomáš MelicharTomáš Melichar 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 26.40
25 Jan UlrichJan Ulrich 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.74
26 Pavel MarekPavel Marek 68 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 32.07
Pavel MartínekPavel Martínek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (čt, 30.5.2019 - 19:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 24.58
2 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 24.90
3 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 25.71
4 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 25.85
5 Tereza FraňkováTereza Fraňková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 26.02
6 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 26.27
7 Kristýna VolfováKristýna Volfová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 26.73
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 30.5.2019 - 19:45) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 26.15
2 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 26.51
3 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.59
4 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 4 27.05
5 Klára HolečkováKlára Holečková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 27.12
6 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 27.25
7 Hana KoděrováHana Koděrová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 31.56
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 30.5.2019 - 19:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 26.99
2 Johana RejholcováJohana Rejholcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 27.74
3 Aneta ŠimůnkováAneta Šimůnková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 27.75
4 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 28.26
5 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 28.37
6 Kristýna HonsůKristýna Honsů 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 28.48
7 Eliška HavlováEliška Havlová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 28.50
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 30.5.2019 - 19:45) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 27.28
2 Anna FajkusováAnna Fajkusová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 28.45
3 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 28.82
4 Alžběta JanovskáAlžběta Janovská 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 29.04
5 Anna MňoučkováAnna Mňoučková 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 29.49
6 Markéta LexováMarkéta Lexová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 29.81
Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 24.58
2 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 24.90
3 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 25.71
4 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 25.85
5 Tereza FraňkováTereza Fraňková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 26.02
6 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 26.15
7 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 26.27
8 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 26.51
9 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.59
10 Kristýna VolfováKristýna Volfová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 26.73
11 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 26.99
12 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 4 27.05
13 Klára HolečkováKlára Holečková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 27.12
14 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 27.25
15 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 27.28
16 Johana RejholcováJohana Rejholcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 27.74
17 Aneta ŠimůnkováAneta Šimůnková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 27.75
18 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 28.26
19 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 28.37
20 Anna FajkusováAnna Fajkusová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 28.45
21 Kristýna HonsůKristýna Honsů 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 28.48
22 Eliška HavlováEliška Havlová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 28.50
23 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 28.82
24 Alžběta JanovskáAlžběta Janovská 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 29.04
25 Anna MňoučkováAnna Mňoučková 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 29.49
26 Markéta LexováMarkéta Lexová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 29.81
27 Hana KoděrováHana Koděrová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 31.56
Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNS