Back

 / 5. veřejné závody PAS

Praha - Eden (30. 5. 2019)

500 m - Muži (Běh)

Běh 01 (čt, 30.5.2019 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:02.12
2 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 1:03.45
3 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:04.64
4 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 1:06.40
5 Jan HockJan Hock 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 1:07.67
6 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 1:11.01
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 30.5.2019 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří LietavecJiří Lietavec 96 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 12 1:07.20
2 Tomáš PelcTomáš Pelc 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 1:08.40
3 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 15 1:08.63
4 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 13 1:13.77
5 Štěpán KožinaŠtěpán Kožina 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 10 1:14.72
6 Pavel KudrnaPavel Kudrna 68 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 14 1:17.90
7 Marek FolprechtMarek Folprecht 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16 1:21.29
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:02.12
2 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 1:03.45
3 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:04.64
4 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 1:06.40
5 Jiří LietavecJiří Lietavec 96 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 12 1:07.20
6 Jan HockJan Hock 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 1:07.67
7 Tomáš PelcTomáš Pelc 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 1:08.40
8 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 15 1:08.63
9 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 1:11.01
10 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 13 1:13.77
11 Štěpán KožinaŠtěpán Kožina 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 10 1:14.72
12 Pavel KudrnaPavel Kudrna 68 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 14 1:17.90
13 Marek FolprechtMarek Folprecht 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16 1:21.29

500 m - Ženy

(čt, 30.5.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 1:16.15
2 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 1:17.23
3 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 1:18.18
4 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 1:24.81
5 Michaela KolcováMichaela Kolcová 66 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:26.42
6 Daniela TreglerováDaniela Treglerová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 1:33.71
Poznámky:
Celkem 6 závodníků