Back

 / 1. prázdninový mítink

Brno (15. 7. 2019)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (po, 15.7.2019 - 18:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 07.67
2 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 07.69
3 Pavel BosákPavel Bosák 88 -- 4 08.23
Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (po, 15.7.2019 - 18:00) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav KrauerVáclav Krauer 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 07.72
2 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 07.77
3 Ondřej BudíkOndřej Budík 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 07.87
4 Robert GondaRobert Gonda 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 07.93
5 Michal KlimešMichal Klimeš 58 MeteorMeteor 5 08.87
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (po, 15.7.2019 - 18:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 07.79
2 Martin PhamMartin Pham 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.10
3 Miroslav DvořáčekMiroslav Dvořáček 04 Orel VyškovOrel Vyškov 1 08.42
4 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.60
5 Matěj TajovskýMatěj Tajovský 04 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 08.91
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (po, 15.7.2019 - 18:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.20
2 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.42
3 Matyáš CharvátMatyáš Charvát 05 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 08.88
4 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 09.65
5 Gabriel ProvazníkGabriel Provazník 07 Orel VyškovOrel Vyškov 2 10.32
6 Stanislav ChlupStanislav Chlup 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 11.54
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (po, 15.7.2019 - 18:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ČapekMatyáš Čapek 09 Orel VyškovOrel Vyškov 3 09.02
2 David ŠpičkaDavid Špička 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 09.28
3 Matej ZvedelikMatej Zvedelik 08 Sokol Bílovice nad SvitavouSokol Bílovice nad Svitavou 6 09.76
4 Rafael ProvazníkRafael Provazník 10 Orel VyškovOrel Vyškov 1 10.61
5 Dominik ČernýDominik Černý 11 Orel VyškovOrel Vyškov 2 11.63
6 Tomáš GreplTomáš Grepl 12 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 5 11.70
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 07.67
2 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 07.69
3 Václav KrauerVáclav Krauer 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 07.72
4 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 07.77
5 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 07.79
6 Ondřej BudíkOndřej Budík 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 07.87
7 Robert GondaRobert Gonda 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 07.93
8 Martin PhamMartin Pham 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.10
9 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.20
10 Pavel BosákPavel Bosák 88 -- 4 08.23
11 Miroslav DvořáčekMiroslav Dvořáček 04 Orel VyškovOrel Vyškov 1 08.42
11 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.42
13 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.60
14 Michal KlimešMichal Klimeš 58 MeteorMeteor 5 08.87
15 Matyáš CharvátMatyáš Charvát 05 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 08.88
16 Matěj TajovskýMatěj Tajovský 04 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 08.91
17 Matyáš ČapekMatyáš Čapek 09 Orel VyškovOrel Vyškov 3 09.02
18 David ŠpičkaDavid Špička 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 09.28
19 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 09.65
20 Matej ZvedelikMatej Zvedelik 08 Sokol Bílovice nad SvitavouSokol Bílovice nad Svitavou 6 09.76
21 Gabriel ProvazníkGabriel Provazník 07 Orel VyškovOrel Vyškov 2 10.32
22 Rafael ProvazníkRafael Provazník 10 Orel VyškovOrel Vyškov 1 10.61
23 Stanislav ChlupStanislav Chlup 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 11.54
24 Dominik ČernýDominik Černý 11 Orel VyškovOrel Vyškov 2 11.63
25 Tomáš GreplTomáš Grepl 12 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 5 11.70
Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 DNS

60 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (po, 15.7.2019 - 18:10) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.85
2 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 08.94
3 Barbora VedralováBarbora Vedralová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.26
4 Petra KošárkováPetra Košárková 94 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 5 09.72
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (po, 15.7.2019 - 18:10) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela NavrátilováNela Navrátilová 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 08.82
2 Barbora AlexováBarbora Alexová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.90
3 Eliška ŠirokáEliška Široká 04 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 5 09.08
4 Sarah VinklerováSarah Vinklerová 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 09.09
5 Tereza SchořováTereza Schořová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.32
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (po, 15.7.2019 - 18:10) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 08.43
2 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.94
3 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 09.16
4 Barbora TopinkováBarbora Topinková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.46
5 Ema KrálováEma Králová 08 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 2 09.72
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (po, 15.7.2019 - 18:10) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika KostihováVeronika Kostihová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 3 09.45
2 Sofie HiadlovskáSofie Hiadlovská 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 09.53
3 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 1 10.32
4 Denisa TopinkováDenisa Topinková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 12.11
5 Kateřina TopinkováKateřina Topinková 15 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 19.13
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 08.43
2 Nela NavrátilováNela Navrátilová 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 08.82
3 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.85
4 Barbora AlexováBarbora Alexová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.90
5 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 08.94
5 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.94
7 Eliška ŠirokáEliška Široká 04 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 5 09.08
8 Sarah VinklerováSarah Vinklerová 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 09.09
9 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 09.16
10 Barbora VedralováBarbora Vedralová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.26
11 Tereza SchořováTereza Schořová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.32
12 Veronika KostihováVeronika Kostihová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 3 09.45
13 Barbora TopinkováBarbora Topinková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.46
14 Sofie HiadlovskáSofie Hiadlovská 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 09.53
15 Petra KošárkováPetra Košárková 94 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 5 09.72
15 Ema KrálováEma Králová 08 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 2 09.72
17 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 1 10.32
18 Denisa TopinkováDenisa Topinková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 12.11
19 Kateřina TopinkováKateřina Topinková 15 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 19.13