Back

 / 4.Ročník Memoriálu Josefa Hájka v hodu kladivem

Kolín (12. 5. 2019)

Hod kladivem 3kg - Dorostenky

(ne, 12.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vendula HolečkováVendula Holečková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 47.47
2 Eliška DrábkováEliška Drábková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 42.30
3 Barbora DostálováBarbora Dostálová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
02 40.63
4 Petra PácalováPetra Pácalová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
02 38.20
Celkem 4 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy

(ne, 12.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina ŠafránkováKateřina Šafránková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
89 70.47
2 Adéla KorečkováAdéla Korečková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
97 64.54
3 Kateřina SkypalováKateřina Skypalová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 62.73
4 Veronika BártováVeronika Bártová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
98 55.97
5 Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 47.81
6 Tereza SedlákováTereza Sedláková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
89 45.02
7 Nikola HorákováNikola Horáková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
99 41.30
8 Jana ČapkováJana Čapková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
74 37.23
9 Petra PácalováPetra Pácalová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
02 28.14
11 Dana DvořákováDana Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
71 23.52
Celkem 10 závodníků

Hod kladivem 4kg - Juniorky

(ne, 12.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika PřibylováVeronika Přibylová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 45.70
Celkem 1 závodníků

Hod kladivem 4kg - Veteránky

(ne, 12.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana ČapkováJana Čapková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
74 39.78
2 Dana DvořákováDana Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
71 20.99
Celkem 2 závodníků

Hod kladivem 5kg - Dorostenci

(ne, 12.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr LankPetr Lank
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 58.44
2 Jiří VejbornýJiří Vejborný
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 42.14
Celkem 2 závodníků

Hod kladivem 6kg - Junioři

(ne, 12.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karel HanušKarel Hanuš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 62.08
2 Dominik KrálDominik Král
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 60.50
3 Martin BuryanMartin Buryan
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 53.20
4 Miroslav VilčekMiroslav Vilček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 52.10
Celkem 4 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži

(ne, 12.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
87 66.76
2 Patrik HájekPatrik Hájek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 62.66
3 Petr KouckýPetr Koucký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
85 61.97
4 Michal FialaMichal Fiala
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
85 59.85
5 Karel HanušKarel Hanuš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 51.39
6 Miroslav NovotnýMiroslav Novotný
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 46.78
7 Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
69 43.99
8 Martin BuryanMartin Buryan
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 43.37
9 Jiří VejbornýJiří Vejborný
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 29.03
Celkem 9 závodníků