Back

 / Okresní přebory v atletice žactva a dorostu

Břeclav (24. 4. 2019)

Skok vysoký - Dorostenci

(st, 24.4.2019 - 00:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon
1 Vít HlavenkaVít Hlavenka
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
03 1.70
2 Martin HelešicMartin Helešic
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
02 1.40
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(st, 24.4.2019 - 00:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon
1 Daniel FabikovičDaniel Fabikovič
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
04 1.75
2 Tomáš KováčTomáš Kováč
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
04 1.60
3 Zdeněk ČechZdeněk Čech
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
03 1.55
4 Erik SlatinskýErik Slatinský
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
04 1.55
5 Antonín KlimešAntonín Klimeš
ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského
05 1.50
6 Matouš PavlisMatouš Pavlis
ZŠ ValticeZŠ Valtice
04 1.45
7 Matěj HaladyMatěj Halady
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
04 1.40
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(st, 24.4.2019 - 00:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon
1 Ondřej SuchánekOndřej Suchánek
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
06 1.43
2 Kryštof RežňákKryštof Režňák
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
06 1.41
3 Jakub JordánJakub Jordán
ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní
07 1.38
4 Martin Vu Quang HaiMartin Vu Quang Hai
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
06 1.35
5 Adam PohankaAdam Pohanka
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
07 1.30
6 Zdeněk JochmanZdeněk Jochman
ZŠ LedniceZŠ Lednice
07 1.30
7 Ondřej LétalOndřej Létal
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
06 1.30
8= Ondřej MichalovičOndřej Michalovič
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
06 1.25
8= Jiří FibichJiří Fibich
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
06 1.25
10= Václav RajchlVáclav Rajchl
ZŠ Dolní VěstoniceZŠ Dolní Věstonice
07 1.25
10= Michal SchallenbergerMichal Schallenberger
ZŠ LedniceZŠ Lednice
07 1.25
Tomáš SmočekTomáš Smoček
ZŠ ValticeZŠ Valtice
06 DNS
Filip MichalicaFilip Michalica
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
06 DNS
Dominik NavrátilDominik Navrátil
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
06 NM
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(st, 24.4.2019 - 00:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon
1 Karolína KoulováKarolína Koulová
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
03 1.40
2 Nikola DarmovzalováNikola Darmovzalová
ZŠ ValticeZŠ Valtice
03 1.25
3 Natálie DvořákováNatálie Dvořáková
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
03 1.25
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(st, 24.4.2019 - 00:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon
1 Anastazia KomarováAnastazia Komarová
ZŠ LedniceZŠ Lednice
05 1.48
2 Marie VrbováMarie Vrbová
Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče
04 1.48
3 Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
ZŠ Dolní VěstoniceZŠ Dolní Věstonice
05 1.45
4 Marie BohdálkováMarie Bohdálková
ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského
05 1.40
5 Sára VladárováSára Vladárová
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
05 1.40
6 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková
ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského
05 1.40
7 Mia HumpolíkováMia Humpolíková
ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní
04 1.35
8= Beata StávkováBeata Stávková
ZŠ LedniceZŠ Lednice
05 1.35
8= Iva SchejbalováIva Schejbalová
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
05 1.35
10 Adéla TurečkováAdéla Turečková
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
05 1.35
11 Jana PiškulováJana Piškulová
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
05 1.35
12= Veronika ÚlehlováVeronika Úlehlová
ZŠ LedniceZŠ Lednice
04 1.30
12= Klára KachyňováKlára Kachyňová
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
04 1.30
14= Nikol HelešisováNikol Helešisová
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
05 1.30
14= Petra DrábkováPetra Drábková
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
05 1.30
16 Simona BlažkováSimona Blažková
ZŠ ValticeZŠ Valtice
04 1.30
17= Maria KomarováMaria Komarová
ZŠ LedniceZŠ Lednice
05 1.25
17= Kristýna HricováKristýna Hricová
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
05 1.25
Petra BlažkováPetra Blažková
ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského
05 NM
Celkem 19 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 24.4.2019 - 00:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon
1 Tereza NěmečkováTereza Němečková
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
06 1.48
2 Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková
ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní
06 1.42
3 Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
06 1.37
4 Adéla JonášováAdéla Jonášová
ZŠ LedniceZŠ Lednice
06 1.32
5 Lucie DemčilováLucie Demčilová
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
06 1.27
6 Vanesa BezuckáVanesa Bezucká
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
06 1.27
7 Michaela KalčíkováMichaela Kalčíková
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
06 1.22
8 Adéla ČapkováAdéla Čapková
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
06 1.22
9 Jasmín Elisabet KrausJasmín Elisabet Kraus
ZŠ ValticeZŠ Valtice
07 1.15
10 Renáta TučkováRenáta Tučková
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
07 1.15
11 Dominika LimováDominika Limová
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
06 1.15
Veronika JadrnáVeronika Jadrná
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
06 DNS
Karolína SedláčkováKarolína Sedláčková
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
07 NM
Celkem 13 závodníků