Back

 / Atletická středa

Uherské Hradiště (17. 4. 2019)

50 m - Atletická minipřípravka-hoši

(st, 17.4.2019 - 18:00) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vilém VeselýVilém Veselý 09 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 10.31
2 Matyáš HorákMatyáš Horák 12 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 10.44
3 Richard HasoňRichard Hasoň 10 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 11.95
4 Václav Nohál VáclavVáclav Nohál Václav 10 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 12.74
5 Ondřej ŠípekOndřej Šípek 11 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 12.95
6 Vojtěch VaculíkVojtěch Vaculík 11 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 13.05
Dan MrazíkDan Mrazík 10 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 DNS
Matyáš ŠtruplMatyáš Štrupl 12 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 DNS
Celkem 8 závodníků

50 m - Atletická přípravka-hoši

(st, 17.4.2019 - 18:10) official Vítr: +3.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš BardoňTobiáš Bardoň 09 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 10.07
2 Roman ZemekRoman Zemek 08 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 10.08
3 Milan VšetulaMilan Všetula 09 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 10.44
4 Michal OttMichal Ott 10 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 11.55
5 Daniel VrbaDaniel Vrba 09 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 12.37
Celkem 5 závodníků

50 m - Atletická minipřípravka-dívky

(st, 17.4.2019 - 18:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta ChybíkováAneta Chybíková 11 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 10.82
2 Zuzana PavlíkováZuzana Pavlíková 10 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 10.85
3 Simina BlahováSimina Blahová 11 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 11.40
4 Eliška ChlachulováEliška Chlachulová 10 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 11.82
5 Ema HauerlandEma Hauerland 10 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 11.87
6 Lucie SlezákováLucie Slezáková 10 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 12.02
Celkem 6 závodníků

50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 17.4.2019 - 18:10) official Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bára HuskováBára Husková 08 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 09.68
2 Marie ŠkabalováMarie Škabalová 08 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 09.75
3 Anna HorákováAnna Horáková 08 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 09.87
4 Sabina MullerováSabina Mullerová 08 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 09.92
5 Klára AnčíkováKlára Ančíková 08 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 10.04
6 Magdaléna MichalcováMagdaléna Michalcová 08 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 10.65
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 17.4.2019 - 18:10) official Vítr: +3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofia TaberySofia Tabery 08 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 09.74
2 Viktorie GáškováViktorie Gášková 08 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 09.89
3 Leona SucháňováLeona Sucháňová 08 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 10.53
4 Adriana HonsováAdriana Honsová 08 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 12.02
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 17.4.2019 - 18:10) official Vítr: +3.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tina VaďurováTina Vaďurová 09 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 10.14
2 Tereza SádeckáTereza Sádecká 09 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 10.48
3 Marika NovotnáMarika Novotná 09 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 11.16
4 Alžběta HorákováAlžběta Horáková 09 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 11.90
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (st, 17.4.2019 - 18:10) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura HamšíkováLaura Hamšíková 10 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 10.08
2 Marie MojžíšováMarie Mojžíšová 10 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 10.69
3 Viktorie ErbanováViktorie Erbanová 10 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 10.76
4 Terezie MazáčováTerezie Mazáčová 10 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 10.82
5 Rozárie JankůjováRozárie Jankůjová 10 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 11.51
6 Natálie DostálováNatálie Dostálová 10 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 12.33
Bára ŽižkováBára Žižková 10 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Bára HuskováBára Husková 08 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 09.68
2 Sofia TaberySofia Tabery 08 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 09.74
3 Marie ŠkabalováMarie Škabalová 08 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 09.75
4 Anna HorákováAnna Horáková 08 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 09.87
5 Viktorie GáškováViktorie Gášková 08 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 09.89
6 Sabina MullerováSabina Mullerová 08 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 09.92
7 Klára AnčíkováKlára Ančíková 08 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 10.04
8 Laura HamšíkováLaura Hamšíková 10 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 10.08
9 Tina VaďurováTina Vaďurová 09 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 10.14
10 Tereza SádeckáTereza Sádecká 09 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 10.48
11 Leona SucháňováLeona Sucháňová 08 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 10.53
12 Magdaléna MichalcováMagdaléna Michalcová 08 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 10.65
13 Marie MojžíšováMarie Mojžíšová 10 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 10.69
14 Viktorie ErbanováViktorie Erbanová 10 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 10.76
15 Terezie MazáčováTerezie Mazáčová 10 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 10.82
16 Marika NovotnáMarika Novotná 09 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 11.16
17 Rozárie JankůjováRozárie Jankůjová 10 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 11.51
18 Alžběta HorákováAlžběta Horáková 09 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 11.90
19 Adriana HonsováAdriana Honsová 08 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 12.02
20 Natálie DostálováNatálie Dostálová 10 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 12.33
Bára ŽižkováBára Žižková 10 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 DNS

60 m - Muži

(st, 17.4.2019 - 16:00) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 07.25
Celkem 1 závodníků

60 m - Junioři

(st, 17.4.2019 - 16:00) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 07.95
Celkem 1 závodníků

60 m - Žáci

(st, 17.4.2019 - 16:00) official Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Wiliam HřibWiliam Hřib 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 07.97
2 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 08.12
3 Jakub VlachynskýJakub Vlachynský 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 08.29
4 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 08.46
5 Vojtěch KovačičVojtěch Kovačič 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 09.09
6 Petr ŽiškaPetr Žiška 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 09.74
Kryštof PudelkaKryštof Pudelka 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 DNS
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žáci

(st, 17.4.2019 - 16:00) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ResslerJan Ressler 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 08.54
2 Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 08.65
3 Vít MasaříkVít Masařík 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 09.79
4 Denis ShlynyaDenis Shlynya 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 10.52
5 Bonifác DužíBonifác Duží 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 10.64
Šimon ProcházkaŠimon Procházka 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 DNS
Jonáš TomečekJonáš Tomeček 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 DNS
Celkem 7 závodníků

60 m - Juniorky

(st, 17.4.2019 - 16:20) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 08.67
Celkem 1 závodníků

60 m - Dorostenky

(st, 17.4.2019 - 16:20) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 08.55
2 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 08.78
3 Dominika OtáhalováDominika Otáhalová 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 09.30
Celkem 3 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 17.4.2019 - 16:20) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 07.95
2 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 08.50
3 Natálie NagyováNatálie Nagyová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 08.87
4 Eliška HonsováEliška Honsová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 08.98
5 Zuzana StraňákováZuzana Straňáková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09.02
6 Andrea HnátkováAndrea Hnátková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 09.57
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 17.4.2019 - 16:20) official Vítr: +3.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 08.39
2 Adéla MüllerováAdéla Müllerová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 08.61
3 Natálie NovotnáNatálie Novotná 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 08.75
4 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09.16
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 07.95
2 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 08.39
3 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 08.50
4 Adéla MüllerováAdéla Müllerová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 08.61
5 Natálie NovotnáNatálie Novotná 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 08.75
6 Natálie NagyováNatálie Nagyová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 08.87
7 Eliška HonsováEliška Honsová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 08.98
8 Zuzana StraňákováZuzana Straňáková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09.02
9 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09.16
10 Andrea HnátkováAndrea Hnátková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 09.57

60 m - Ml. žákyně

(st, 17.4.2019 - 16:20) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 08.63
2 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 08.97
3 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 09.26
4 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 09.27
5 Veronika MimochodkováVeronika Mimochodková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09.32
6 Petra PožárováPetra Požárová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 09.61
7 Sára HeliováSára Heliová 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 10.02
8 Nela VrobelováNela Vrobelová 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 10.20
Celkem 8 závodníků

150 m - Muži

(st, 17.4.2019 - 17:35) official Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 17.07
Celkem 1 závodníků

150 m - Junioři

(st, 17.4.2019 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... DNS
Celkem 1 závodníků

150 m - Žáci

(st, 17.4.2019 - 17:30) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 19.10
2 Jakub VlachynskýJakub Vlachynský 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 19.11
3 Wiliam HřibWiliam Hřib 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 20.05
4 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 21.00
5 Vojtěch KovačičVojtěch Kovačič 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 22.43
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žáci

(st, 17.4.2019 - 17:30) official Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ResslerJan Ressler 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 20.39
2 Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 20.71
3 Petr ŽiškaPetr Žiška 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 23.16
4 Vít MasaříkVít Masařík 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 24.27
5 Bonifác DužíBonifác Duží 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 25.91
Celkem 5 závodníků

150 m - Dorostenky

(st, 17.4.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 20.73
2 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 21.14
3 Nela MikeskováNela Mikesková 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 22.27
Celkem 3 závodníků

150 m - Žákyně

(st, 17.4.2019 - 17:15) official Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 18.78
2 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 20.45
3 Jessica OndrigováJessica Ondrigová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 20.87
4 Natálie NovotnáNatálie Novotná 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 21.53
5 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 21.65
6 Eliška HonsováEliška Honsová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 22.21
7 Thuy Linh DuongThuy Linh Duong 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 23.61
8 Andrea HnátkováAndrea Hnátková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 23.85
Celkem 8 závodníků

150 m - Ml. žákyně

(st, 17.4.2019 - 17:15) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 21.45
2 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 22.06
3 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 22.15
4 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 23.10
5 Veronika MimochodkováVeronika Mimochodková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 23.40
6 Nela VrobelováNela Vrobelová 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 25.59
Vendula MachováVendula Machová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 DNF
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Žáci

(st, 17.4.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šimon PekařŠimon Pekař
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 5.55 5.235.555.295.55x4.884.63
2 Wiliam HřibWiliam Hřib
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 5.37 5.375.115.205.375.185.195.14
3 Filip HanáčekFilip Hanáček
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 4.92 4.784.774.924.924.63xx
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(st, 17.4.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan ResslerJan Ressler
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 4.66 4.414.404.424.424.40x4.66
2 Denis ShlynyaDenis Shlynya
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 2.94 x1.94x1.942.94x2.91
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(st, 17.4.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 5.23 5.145.165.175.17x5.235.20
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(st, 17.4.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 5.04 4.362.60x4.364.755.044.45
2 Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 4.91 4.914.794.814.91xx4.59
3 Jessica OndrigováJessica Ondrigová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 4.74 4.744.574.584.744.70x4.64
4 Zuzana StraňákováZuzana Straňáková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 4.21 4.033.844.034.034.214.154.05
5 Amálie HorákováAmálie Horáková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 3.99 3.763.703.933.933.993.803.67
6 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 3.67 xx2.852.853.67x3.45
7 Eliška HonsováEliška Honsová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 3.60 3.273.413.603.60xxx
8 Thuy Linh DuongThuy Linh Duong
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 2.80 2.732.802.802.802.32xx
Anežka BraunerováAnežka Braunerová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 DNS
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(st, 17.4.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza FuskováTereza Fusková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 4.22 3.764.223.984.223.853.61x
2 Adéla FuskováAdéla Fusková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 4.13 4.133.804.024.134.003.894.06
3 Nela GregárkováNela Gregárková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
07 3.64 3.532.973.223.533.613.643.38
4 Petra PožárováPetra Požárová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 3.45 3.022.972.973.023.162.893.45
5 Sára HeliováSára Heliová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
07 3.43 xx3.153.153.173.363.43
Vendula MachováVendula Machová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 DNS
Klára KolajováKlára Kolajová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 DNS
Nela VrobelováNela Vrobelová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
07 DNS
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši

(st, 17.4.2019 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej ŠípekOndřej Šípek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
11 1.81 0.0
2 Vilém VeselýVilém Veselý
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
09 1.76 0.0
3 Dan MrazíkDan Mrazík
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 1.55 0.0
4 Richard HasoňRichard Hasoň
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 1.50 0.0
5 Matyáš HorákMatyáš Horák
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
12 1.43 0.0
6 Vojtěch VaculíkVojtěch Vaculík
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
11 1.29 0.0
7 Václav Nohál VáclavVáclav Nohál Václav
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 1.28 0.0
Matyáš ŠtruplMatyáš Štrupl
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
12 DNS
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(st, 17.4.2019 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tobiáš BardoňTobiáš Bardoň
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
09 1.86 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Daniel VrbaDaniel Vrba
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
09 1.70 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Michal OttMichal Ott
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 1.65 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Milan VšetulaMilan Všetula
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
09 1.60 0.00.00.00.00.00.00.0
Roman ZemekRoman Zemek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
08 DNS
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky

(st, 17.4.2019 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Simina BlahováSimina Blahová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
11 1.48 0.0
2 Aneta ChybíkováAneta Chybíková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
11 1.45 0.0
3 Lucie SlezákováLucie Slezáková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 1.40 0.0
4 Zuzana PavlíkováZuzana Pavlíková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 1.35 0.0
5 Eliška ChlachulováEliška Chlachulová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 1.33 0.0
6 Ema HauerlandEma Hauerland
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 1.30 0.0
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(st, 17.4.2019 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marie ŠkabalováMarie Škabalová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
08 1.96 0.0
2 Viktorie GáškováViktorie Gášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
08 1.94 0.0
3 Bára HuskováBára Husková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
08 1.93 0.0
4= Sofia TaberySofia Tabery
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
08 1.82 0.0
4= Anna HorákováAnna Horáková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
08 1.82 0.0
6 Sabina MullerováSabina Mullerová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
08 1.76 0.0
7 Klára AnčíkováKlára Ančíková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
08 1.75 0.0
8 Tina VaďurováTina Vaďurová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
09 1.72 0.0
9 Marie MojžíšováMarie Mojžíšová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 1.70 0.0
10 Laura HamšíkováLaura Hamšíková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 1.69 0.0
11 Viktorie ErbanováViktorie Erbanová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 1.66 0.0
12 Tereza SádeckáTereza Sádecká
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
09 1.64 0.0
13 Marika NovotnáMarika Novotná
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
09 1.60 0.0
14= Adriana HonsováAdriana Honsová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
08 1.54 0.0
14= Terezie MazáčováTerezie Mazáčová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 1.54 0.0
16 Rozárie JankůjováRozárie Jankůjová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 1.52 0.0
17 Magdaléna MichalcováMagdaléna Michalcová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
08 1.51 0.0
18 Natálie DostálováNatálie Dostálová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 1.44 0.0
19 Alžběta HorákováAlžběta Horáková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
09 1.22 0.0
Bára ŽižkováBára Žižková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 DNS
Celkem 20 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně

(st, 17.4.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla MüllerováAdéla Müllerová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 27.62 0.0
2 Natálie NagyováNatálie Nagyová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 27.40 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(st, 17.4.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip HanáčekFilip Hanáček
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 25.77 0.0
2 Šimon PekařŠimon Pekař
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 23.63 0.0
3 Vojtěch PojeznýVojtěch Pojezný
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 23.61 0.0
4 Jan ResslerJan Ressler
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 15.21 0.0
Celkem 4 závodníků

Hod diskem 1kg - Juniorky

(st, 17.4.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 44.98 0.0
2 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 31.56 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 1kg - Dorostenky

(st, 17.4.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nela MikeskováNela Mikesková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 20.20 0.0
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1kg - Veteránky

(st, 17.4.2019 - 17:23) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zdeňka PlesarováZdeňka Plesarová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
58 24.47 0.0
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(st, 17.4.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek JanásMarek Janás
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 33.03 0.0
2 Juraj SemančíkJuraj Semančík
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 27.53 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři

(st, 17.4.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub MachálekJakub Machálek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 25.45 0.0
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(st, 17.4.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza FuskováTereza Fusková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 19.05 0.0
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(st, 17.4.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip ChrástekFilip Chrástek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 25.90 0.0
2 Prokop ŠotnarProkop Šotnar
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
07 24.10 0.0
3 Vojtěch PolehňaVojtěch Polehňa
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
07 17.82 0.0
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(st, 17.4.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla MüllerováAdéla Müllerová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 35.05 0.0
2 Timea ZlatníkováTimea Zlatníková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 28.10 0.0
Ema VlachynskáEma Vlachynská
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 DNS
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 500g - Veteránky

(st, 17.4.2019 - 17:23) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zdeňka PlesarováZdeňka Plesarová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
58 18.80 0.0
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(st, 17.4.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David ŠupkaDavid Šupka
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 30.56 0.0
2 Vojtěch PojeznýVojtěch Pojezný
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 29.90 0.0
Kryštof PudelkaKryštof Pudelka
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 DNS
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 600g - Juniorky

(st, 17.4.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 23.65 0.0
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci

(st, 17.4.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj SemančíkMatěj Semančík
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 41.90 0.0
2 Marek JanásMarek Janás
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 38.30 0.0
3 Petr BachanPetr Bachan
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 28.95 0.0
Celkem 3 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 17.4.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip ChrástekFilip Chrástek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 45.20 0.0
2 Prokop ŠotnarProkop Šotnar
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
07 36.75 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši

(st, 17.4.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vilém VeselýVilém Veselý
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
09 26.40 0.0
2 Ondřej ŠípekOndřej Šípek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
11 17.30 0.0
3 Vojtěch VaculíkVojtěch Vaculík
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
11 14.30 0.0
4 Dan MrazíkDan Mrazík
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 13.20 0.0
5 Václav Nohál VáclavVáclav Nohál Václav
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 13.00 0.0
6 Richard HasoňRichard Hasoň
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 12.20 0.0
7 Matyáš ŠtruplMatyáš Štrupl
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
12 09.00 0.0
8 Matyáš HorákMatyáš Horák
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
12 08.60 0.0
Celkem 8 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(st, 17.4.2019 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tobiáš BardoňTobiáš Bardoň
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
09 32.35 0.0
2 Roman ZemekRoman Zemek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
08 27.51 0.0
3 Daniel VrbaDaniel Vrba
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
09 19.45 0.0
4 Milan VšetulaMilan Všetula
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
09 17.26 0.0
5 Michal OttMichal Ott
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 14.05 0.0
Celkem 5 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky

(st, 17.4.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zuzana PavlíkováZuzana Pavlíková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 14.50 0.0
2 Eliška ChlachulováEliška Chlachulová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 12.70 0.0
3 Ema HauerlandEma Hauerland
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 12.10 0.0
4 Aneta ChybíkováAneta Chybíková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
11 12.00 0.0
5= Lucie SlezákováLucie Slezáková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 10.50 0.0
5= Simina BlahováSimina Blahová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
11 10.50 0.0
Celkem 6 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(st, 17.4.2019 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktorie GáškováViktorie Gášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
08 29.42 0.0
2 Sofia TaberySofia Tabery
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
08 26.54 0.0
3 Anna HorákováAnna Horáková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
08 26.00 0.0
4 Bára HuskováBára Husková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
08 22.80 0.0
5 Magdaléna MichalcováMagdaléna Michalcová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
08 22.40 0.0
6 Marie ŠkabalováMarie Škabalová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
08 21.90 0.0
7 Klára AnčíkováKlára Ančíková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
08 18.35 0.0
8 Tereza SádeckáTereza Sádecká
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
09 17.58 0.0
9 Adriana HonsováAdriana Honsová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
08 17.12 0.0
10 Sabina MullerováSabina Mullerová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
08 16.10 0.0
11 Rozárie JankůjováRozárie Jankůjová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 15.50 0.0
12 Marika NovotnáMarika Novotná
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
09 14.90 0.0
13 Marie MojžíšováMarie Mojžíšová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 14.58 0.0
14 Terezie MazáčováTerezie Mazáčová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 12.10 0.0
15 Tina VaďurováTina Vaďurová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
09 11.48 0.0
16 Bára ŽižkováBára Žižková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 10.45 0.0
17 Alžběta HorákováAlžběta Horáková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
09 10.10 0.0
18 Viktorie ErbanováViktorie Erbanová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 10.00 0.0
19 Laura HamšíkováLaura Hamšíková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 09.52 0.0
20 Natálie DostálováNatálie Dostálová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 08.45 0.0
Celkem 20 závodníků