Back

 / Atletická středa

Uherské Hradiště (17. 4. 2019)

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 17.4.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip ChrástekFilip Chrástek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 45.20 0.0
2 Prokop ŠotnarProkop Šotnar
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
07 36.75 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši

(st, 17.4.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vilém VeselýVilém Veselý
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
09 26.40 0.0
2 Ondřej ŠípekOndřej Šípek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
11 17.30 0.0
3 Vojtěch VaculíkVojtěch Vaculík
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
11 14.30 0.0
4 Dan MrazíkDan Mrazík
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 13.20 0.0
5 Václav Nohál VáclavVáclav Nohál Václav
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 13.00 0.0
6 Richard HasoňRichard Hasoň
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 12.20 0.0
7 Matyáš ŠtruplMatyáš Štrupl
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
12 09.00 0.0
8 Matyáš HorákMatyáš Horák
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
12 08.60 0.0
Celkem 8 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(st, 17.4.2019 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tobiáš BardoňTobiáš Bardoň
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
09 32.35 0.0
2 Roman ZemekRoman Zemek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
08 27.51 0.0
3 Daniel VrbaDaniel Vrba
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
09 19.45 0.0
4 Milan VšetulaMilan Všetula
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
09 17.26 0.0
5 Michal OttMichal Ott
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 14.05 0.0
Celkem 5 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky

(st, 17.4.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zuzana PavlíkováZuzana Pavlíková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 14.50 0.0
2 Eliška ChlachulováEliška Chlachulová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 12.70 0.0
3 Ema HauerlandEma Hauerland
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 12.10 0.0
4 Aneta ChybíkováAneta Chybíková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
11 12.00 0.0
5= Lucie SlezákováLucie Slezáková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 10.50 0.0
5= Simina BlahováSimina Blahová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
11 10.50 0.0
Celkem 6 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(st, 17.4.2019 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktorie GáškováViktorie Gášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
08 29.42 0.0
2 Sofia TaberySofia Tabery
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
08 26.54 0.0
3 Anna HorákováAnna Horáková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
08 26.00 0.0
4 Bára HuskováBára Husková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
08 22.80 0.0
5 Magdaléna MichalcováMagdaléna Michalcová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
08 22.40 0.0
6 Marie ŠkabalováMarie Škabalová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
08 21.90 0.0
7 Klára AnčíkováKlára Ančíková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
08 18.35 0.0
8 Tereza SádeckáTereza Sádecká
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
09 17.58 0.0
9 Adriana HonsováAdriana Honsová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
08 17.12 0.0
10 Sabina MullerováSabina Mullerová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
08 16.10 0.0
11 Rozárie JankůjováRozárie Jankůjová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 15.50 0.0
12 Marika NovotnáMarika Novotná
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
09 14.90 0.0
13 Marie MojžíšováMarie Mojžíšová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 14.58 0.0
14 Terezie MazáčováTerezie Mazáčová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 12.10 0.0
15 Tina VaďurováTina Vaďurová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
09 11.48 0.0
16 Bára ŽižkováBára Žižková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 10.45 0.0
17 Alžběta HorákováAlžběta Horáková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
09 10.10 0.0
18 Viktorie ErbanováViktorie Erbanová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 10.00 0.0
19 Laura HamšíkováLaura Hamšíková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 09.52 0.0
20 Natálie DostálováNatálie Dostálová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 08.45 0.0
Celkem 20 závodníků