Back

 / I. kolo KPD staršího žactva

Uherské Hradiště (26. 4. 2019)

Skok vysoký - Žáci

(pá, 26.4.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.301.361.421.471.521.571.611.651.681.711.741.771.811.85
1 Petr BártekPetr Bártek
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 1.81 -----o-ooooxoxxo
2 Miloslav KlimešMiloslav Klimeš
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 1.74 -oooooxxoxoxxoooxxx
3 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 1.65 ---oxoxoxxooxxx
4 Wiliam HřibWiliam Hřib
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 1.65 ---oooxoxoxx
5 Milan StaněkMilan Staněk
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 1.61 oooooooxxx
6= Tomáš GerlaTomáš Gerla
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 1.52 ooooxxoxxx
6= Filip MaňásekFilip Maňásek
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
04 1.52 --ooxxoxxx
6= Jan PobořilJan Pobořil
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 1.52 --ooxxox
9 Vojtěch GistrVojtěch Gistr
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 1.47 ooxxooxxx
10= Tomáš VystrčilTomáš Vystrčil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 1.47 oooxoxxx
10= Vojtěch KovačičVojtěch Kovačič
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 1.47 oooxoxxx
12 Pavel ŠichnárekPavel Šichnárek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 1.36 ooxx
13 Petr ZámorskýPetr Zámorský
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 1.36 xoxoxxx
Ivo KrálíkIvo Králík
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 DNS
Filip KlimentFilip Kliment
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 NM
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(pá, 26.4.2019 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.201.261.321.371.421.471.511.54
1 Tereza HanákováTereza Hanáková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 1.51 --oooxooxxx
2 Tereza VondrákováTereza Vondráková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 1.42 --oooxxx
3 Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 1.42 o-oxooxxx
4 Lucie KašpárkováLucie Kašpárková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 1.37 ooxoxoxx
5 Ema TurečkováEma Turečková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 1.32 ooxoxx
6 Alžběta HluštíkováAlžběta Hluštíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 1.32 ooxxoxxx
7 Veronika JavorováVeronika Javorová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 1.26 ooxxx
8= Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 1.26 oxoxx
8= Kateřina MojžíšováKateřina Mojžíšová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 1.26 oxo
10= Gabriela SolařováGabriela Solařová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 1.20 oxxx
10= Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 1.20 oxxx
Celkem 11 závodníků